
Chleb tostowy promocja
W tym tygodniu obowiązuje 25 promocji Chleb tostowy. Użyj filtrów, aby znaleźć promocje w ulubionym sklepie lub na ulubiony produkt. Możesz zapisać wyszukiwanie, aby zostać powiadomionym, gdy Chleb tostowy znów pojawi się w promocji w sklepie w Twojej okolicy.


Chleb tostowy


Chleb tostowy maślany


Chleb tostowy pszenny


Chleb tostowy pełnoziarnisty


Chleb tostowy brioche


Chleb tostowy


Chleb tostowy trzy ziarna


Chleb tostowy pszenny Od Szymona

Chleb tostowy Dan Cake


Chleb tostowy Lewiatan pszenny


Chleb tostowy pszenny Dan Cake


Chleb tostowy maślany K-Classic

Chleb tostowy pszenny Dan Cake


Chleb tostowy pszenny Dan Cake


Chleb tostowy pszenny Dan Cake


Chleb tostowy pszenny, pełnoziarnisty Codzienny


Chleb tostowy maślany


Chleb tostowy pełnoziarnisty Z Dobrej Piekarni


Chleb tostowy Dan Cake

Chleb tostowy pszenny/maślany/pełnoziarnisty/wysokobiałkowy Oskroba


Chleb tostowy Dan Cake z mąką pełnoziarnistą

Chleb biały/powszedni/słonecznikowy/tostowy/wieloziarnisty bezglutenowy Bezgluten


Chleb tostowy pszenny Dan Cake


K-Classic Chleb tostowy maślany


Chleb tostowy pszenny Dan Cake
Sklepy z Chleb tostowy w swoim asortymencie

Makro

Delikatesy Centrum

Kaufland

Dino
E.Leclerc
Selgros

Topaz

Żabka

ABC

Lewiatan

Biedronka

Lidl

Supeco
Netto

Stokrotka
Intermarche

ALDI
Tescoma
Auchan
bi1

Euro Sklep

Delfin

Gama

Avita
Top 10 najlepsze Chleb tostowy promocja
Szukasz najlepszych Chleb tostowy promocja? Zebraliśmy dla Ciebie top 10 promocji! Sprawdź tutaj, gdzie kupisz Chleb tostowy najkorzystniej i skorzystaj od razu z dużych rabatów i akcji.
| # | Oferta | Imię | Sklep | Cena regularna | Cena promocyjna | Promocja | Data rozpoczęcia | Data końca | Przeglądaj |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Chleb tostowy 500 g | Delikatesy Centrum | 4,79 zł | 24 września 2026 | 30 września 2026 | Przejrzyj ofertę | |||
| 2 | Chleb tostowy maślany 500 g | Makro | 4,79 zł | 01 września 2026 | 28 września 2026 | Przejrzyj ofertę | |||
| 3 | Chleb tostowy pszenny 500 g | Makro | 4,79 zł | 01 września 2026 | 28 września 2026 | Przejrzyj ofertę | |||
| 4 | Chleb tostowy pełnoziarnisty 500 g | Makro | 5,03 zł | 4,79 zł | 0,24 zł Rabat | 01 września 2026 | 28 września 2026 | Przejrzyj ofertę | |
| 5 | Chleb tostowy brioche 450 g | Makro | 4,79 zł | 01 września 2026 | 28 września 2026 | Przejrzyj ofertę | |||
| 6 | Chleb tostowy | Delikatesy Centrum | 4,79 zł | 24 września 2026 | 30 września 2026 | Przejrzyj ofertę | |||
| 7 | Chleb tostowy trzy ziarna 500 g | Makro | 5,03 zł | 4,79 zł | 0,24 zł Rabat | 01 września 2026 | 28 września 2026 | Przejrzyj ofertę | |
| 8 | Chleb tostowy pszenny Od Szymona | Topaz | 2,99 zł | 21 września 2026 | 31 października 2026 | Przejrzyj ofertę | |||
| 9 | Chleb tostowy Dan Cake 500 g | Selgros | 3,99 zł | 24 września 2026 | 07 października 2026 | Przejrzyj ofertę | |||
| 10 | Chleb tostowy Lewiatan pszenny | Lewiatan | 2,99 zł | 24 września 2026 | 30 września 2026 | Przejrzyj ofertę |
Historia cen Chleb tostowy 🕒
| Oferta | Imię | Sklep | Cena regularna | Cena promocyjna | Promocja | Data rozpoczęcia | Data końca |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chleb tostowy pszenny Dan Cake | Twój Market | 4,99 zł | 16 września 2026 | 22 września 2026 | |||
| Chleb tostowy pełnoziarnisty bio Savoria | Spar | 3,99 zł | 11 września 2026 | 22 września 2026 | |||
| Chleb tostowy Allnutrittion 500 g | Żabka | 7,50 zł | 09 września 2026 | 22 września 2026 |





