Gazetki od Dino

Ostatnie aktualizacje gazetek: 12.10.2021

Dino gazetka

Ważność: 13 paź do 19 paź

Ta Dino gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 2 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Dino i zaoszczędź na zakupach w Dino.

Dino gazetka

Ważność: 11 paź do 17 paź

Ta Dino gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 1 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Dino i zaoszczędź na zakupach w Dino.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Dino?
19.227 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Dino?
50.246 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Dino gazetka i promocje

Dino to jedna z największych polskich marek w sektorze sklepów o charakterze spożywczo-przemysłowym. Firma działa na rynku już od 1999 roku. Sieci supermarketów rozpościerają się na zachodnio-centralnej części kraju. Sklepy Dino osiągnęły już wynik ponad 1200 lokali w naszym kraju. Można je wyróżnić na terenie takiego miasta jak, Kraków, Wrocław, czy nawet sklepy Poznań. Asortyment sklepu to około 5000 pozycji z produktami. Dzięki własnym centrom dystrybucyjnym, wysokiej jakości produkty mają niskie ceny, co spotyka się z bardzo dobrą opinią klientów. Dino gazetka promocyjna jest wydawana co tydzień i nieustannie zmienia oferty i promocje w taki sposób, aby każdy klient znalazł coś dla siebie. Od czasu do czasu pojawiają się także specjalne broszury, ulotki, a nawet katalog z produktami, na które przygotowano ciekawe rabaty.


Sklepy Dino są lokowane głównie w mniejszych i średnich miastach. W przypadku dużych aglomeracji miejskich można je znaleźć na terenie na obrzeżach i przedmieściach. Supermarket cechuje się średnią powierzchnią użytkową, czyli jest idealny na szybsze zakupy. Zdarza się, że firma zorganizuje specjalną wyprzedaż. Wtedy klienci mogą zdobyć wybrane artykuły w jeszcze lepszych cenach. Niekiedy promocja lub oferta jest tak korzystna, że bije na głowę to, co proponuje konkurencyjny hipermarket. Specjalne tematyczne gazetki promocyjne zapewniają dostęp do niecodziennych produktów, które z pewnością znajdą swoje grono odbiorców.


Strona internetowa sklepu jest bardzo prosta i zapewnia wszystkie podstawowe informacje zarówno dla klientów, jak i kontrahentów. Każdy może zapoznać się z ofertą gazetki handlowej. Nie zdecydowano się jeszcze na zakupy online, sklep internatowy oraz na program lojalnościowy. Aplikacja Dino także jeszcze nie funkcjonuje, ale z pewnością w niedalekiej przyszłości można liczyć na to, że ta sytuacja zacznie się zmieniać. Sieć rozwija się w bardzo szybkim tempie i prawdopodobnie zacznie wprowadzać innowacyjne rozwiązania w niedalekiej przyszłości. Jeśli ktoś chce się dowiedzieć więcej o sklepach Dino oraz poznać ich godziny otwarcia, powinien udać się na stronę https://marketdino.pl/.