Gazetki od E.Leclerc

E.Leclerc gazetka

Ważność: 5 gru do 17 gru
Trendy

Ta E.Leclerc gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 12 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od E.Leclerc i zaoszczędź na zakupach w E.Leclerc.

E.Leclerc Gdańsk Przymorze gazetka

Ważność: 12 gru do 23 gru

Ta E.Leclerc Gdańsk Przymorze gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 18 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od E.Leclerc i zaoszczędź na zakupach w E.Leclerc.

E.Leclerc gazetka

Ważność: 9 gru do 10 gru

Ta E.Leclerc gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 5 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od E.Leclerc i zaoszczędź na zakupach w E.Leclerc.

E.Leclerc Poznań gazetka

Ważność: 1 gru do 31 gru

Ta E.Leclerc Poznań gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 26 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od E.Leclerc i zaoszczędź na zakupach w E.Leclerc.

E.Leclerc gazetka

Ważność: 1 gru do 7 gru

Ta E.Leclerc gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 2 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od E.Leclerc i zaoszczędź na zakupach w E.Leclerc.

E.Leclerc gazetka

Ważność: 28 lis do 9 gru
Trendy

Ta E.Leclerc gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 4 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od E.Leclerc i zaoszczędź na zakupach w E.Leclerc.

E.Leclerc Sikorskiego gazetka

Ważność: 30 lis do 6 gru

Ta E.Leclerc Sikorskiego gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 1 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od E.Leclerc i zaoszczędź na zakupach w E.Leclerc.

E.Leclerc CH Tomasza Zana Lublin gazetka

Ważność: 1 gru do 30 gru

Ta E.Leclerc CH Tomasza Zana Lublin gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 25 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od E.Leclerc i zaoszczędź na zakupach w E.Leclerc.

E.Leclerc gazetka

Ważność: 28 lis do 11 gru

Ta E.Leclerc gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 6 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od E.Leclerc i zaoszczędź na zakupach w E.Leclerc.

E.Leclerc gazetka

Ważność: 27 lis do 11 gru

Ta E.Leclerc gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 6 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od E.Leclerc i zaoszczędź na zakupach w E.Leclerc.

E.Leclerc gazetka

Ważność: 7 lis do 6 gru
Trendy

Ta E.Leclerc gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 1 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od E.Leclerc i zaoszczędź na zakupach w E.Leclerc.

E.Leclerc Bielany gazetka

Ważność: 21 lis do 9 gru

Ta E.Leclerc Bielany gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 4 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od E.Leclerc i zaoszczędź na zakupach w E.Leclerc.

E.Leclerc gazetka

Ważność: 7 lis do 6 gru

Ta E.Leclerc gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 1 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od E.Leclerc i zaoszczędź na zakupach w E.Leclerc.

time
E.Leclerc Jeszcze przez 11 dni

Przejrzyj najpierw gazetki E.Leclerc w aplikacji

100K+
Pobierz aplikację

Przejrzyj najpierw gazetki E.Leclerc w aplikacji

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Leclerc gazetka i promocje

Leclerc to jedna z największych w Europie sieci supermarketów i hipermarketów. Historia firmy sięga 1949 roku, kiedy to otworzono pierwszy niewielki dyskont we Francji. Do dzisiaj otworzono setki placówek z logiem Leclerc. W Polsce znajduje się około 20 sklepów francuskiej firmy, które znajdują się na terenie takiego miasta, jak Lublin, czy sklepy Wrocław. Oprócz tego można je znaleźć w kilkudziesięciu innych miejscowościach w całym kraju. Supermarket charakteryzuje się tym, że ma bardzo duży asortyment z produktami o wysokiej jakości. Klienci chwalą także Leclerc za niskie ceny i bardzo dobre podejście do klienta. Leclerc gazetka promocyjna pojawia się regularnie, co dwa tygodnie zmieniając swoje oferty i promocje.  Sklep dba także, aby jego produkty były dostosowane do aktualnych wydarzeń w kraju i na świecie. Dlatego można liczyć na różne ulotki lub katalog z produktami tematycznymi, które zawierają liczne rabaty.

Marka celuje raczej w tworzenie wielkopowierzchniowych supermarketów i hipermarketów niż mniejszych sklepików miejskich. Dlatego najczęściej można spotkać tylko jeden sklep Leclerc, znajdujący się w danym mieście lub na jego obrzeżach. Klienci mogą liczyć na organizowaną od czasu do czasu wyprzedaż, dzięki której można nabyć różnorodne produkty w bardzo niskich cenach. Gazetka Leclerc umożliwia przekonanie się, jaka promocja lub oferta będzie dla nas idealna, pozwalając na odpowiednie przygotowanie się do zakupów. Gazetki promocyjne pojawiają się cyklicznie, dlatego zawsze można liczyć na interesujące oferty pochodzące z każdego działu sklepu.

Bardzo ładnie zrealizowana strona internetowa pozwala na zapoznanie się ze wszystkim najważniejszymi informacjami na temat każdego sklepu i innych placówek należących do firmy Leclerc. Sklep internetowy pozwala na zrobienie zakupów online z wybranych lokali w Polsce. Twórcy nie zdecydowali się na program lojalnościowy, ale za to można skorzystać z licznych innych promocji. Po więcej informacji warto przejść na stronę https://leclerc.pl/.


Twoje sklepy E.Leclerc

Przejrzyj najświeższe gazetki oraz promocje z E.Leclerc i nigdy nie przepłacaj. E.Leclerc ma 52 sklepów w Polsce z konkurencyjnymi, tygodniowymi promocjami. W najnowszej E.Leclerc gazetka znajdziesz promocje, które są dostępne od 05-12-2023 do 17-12-2023. W tym tygodniu dostępnych jest 1749 produktów, które można kupić z rabatem, prawdopodobnie w możliwie najniższej cenie. Nie przegap takich promocji jak: Klocki lego, Płyn micelarny eveline i Polędwica duda! Oczywiście E.Leclerc zapewnia także wiele innych produktów, które aktualnie nie znajdują się na wyprzedaży. Możesz zamówić je na sklepie internetowym lub odebrać stacjonarnie w pobliżu. Wybierz najbliższą lokalizację w naszej „wyszukiwarce lokacji" w górnej części portalu, tuż obok opcji wyszukaj. Możesz także sprawdzić dodatkowe informacje jak godziny otwarcia Twojego sklepu w Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice lub dowolnego innego lokalu na terenie Polski, przechodząc na stronę internetową danego sklepu.

Jeśli w gazetce E.Leclerc nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, to sprawdź promocje podobnych sklepów z tej samej kategorii: Supermarkety, jak na przykład Biedronka, Lidl or Kaufland. Znajdziesz tutaj produkty, za którymi się rozglądasz i to w najniższych cenach. Oprócz korzystania z promocji na ulotce możesz zaoszczędzić pieniądze, wykorzystując kod rabatowy E.Leclerc. Sprawdź stronę internetową E.Leclerc, żeby odebrać swój.

Najczęściej zadawane pytania w związku z E.Leclerc

Jakie promocje są dostępne w tym tygodniu w sklepach E.Leclerc?

Sklep E.Leclerc dostarcza w tym tygodniu swoim klientom wiele świetnych promocji! Oferty na ten tydzień w sklepie E.Leclerc można sprawdzić w E.Leclerc gazetka z datą ważności od 05-12-2023 do 17-12-2023. Wszystkie niesamowite promocje możesz sprawdzić także w online – na sklepie internetowym lub na stronie sklepy E.Leclerc. Oto kilka interesujących okazji i rabatów: Klocki lego, Płyn micelarny eveline i Polędwica duda.

close-icon close-icon

Gdzie mogę znaleźć gazetki na następny tydzień dla sklepu E.Leclerc?

Najnowsze gazetki dla sklepu E.Leclerc na ten i kolejny tydzień znajdują się w tym miejscu: E.Leclerc gazetka ważność od 05-12-2023 do 17-12-2023. Sprawdź promocje na następny tydzień na Gazetki.pl!

close-icon close-icon

Skąd mam wiedzieć, czy wybrany przedmiot jest dostępny w lokalnym sklepie E.Leclerc?

To czy dany produkt jest dostępny w wybranym sklepie lub lokalnej filii, możesz sprawdzić przez Internet na stronie internetowej sklepu E.Leclerc. Twój produkt jest niedostępny? Bez obaw, przeglądając E.Leclerc gazetka ważną od 05-12-2023 do 17-12-2023, można znaleźć alternatywne promocje.

close-icon close-icon

Czyt sklep E.Leclerc jest w mojej okolicy?

Najbliższy sklep możesz wyszukać już na naszej stronie internetowej. Wystarczy, że podasz swoją lokalizację. Zaletą udostępniania lokalizacji jest to, że możemy wyświetlać listę wszystkich znajdujących się w Twojej okolicy sklepów. Po kliknięciu przycisku „Sklepy" w aplikacji mobilnej wyświetlone zostaną najbliższe sklepy E.Leclerc. Żeby dowiedzieć się, jakie filie sklepów znajdują się w Twoim otoczeniu, możesz również podać kod pocztowy na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej.

close-icon close-icon

Ile sklepów E.Leclerc znajduje się w Polsce?

E.Leclerc ma kilka oddziałów. Na stronie internetowej sklepu E.Leclerc znajdziesz wszystkie adresy lokali znajdujących się na terenie Polski. Chcesz sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższy sklep E.Leclerc w Twojej okolicy? Udostępnij swoją lokalizację w naszej aplikacji! Uwaga: Niektóre sklepy znajdujące się na naszym portalu działają wyłącznie jako sklepy internetowe.

close-icon close-icon

Czy sklep E.Leclerc jest teraz otwarty?

Sklepy E.Leclerc działają zgodnie ze standardowym harmonogramem, ale w niektórych przypadkach godziny działania mogą się nieco różnić. Niektóre lokale są otwierane wcześniej lub działają o nieregularnych porach. Żeby sprawdzić, czy najbliższy sklep E.Leclerc jest otwarty, kliknij zakładkę „Sklepy" na stronie internetowej sklepu E.Leclerc i wybierz lokal działający najbliżej Twojego miejsca. Na stronie sklepu E.Leclerc sprawdzisz także godziny otwarcia.

close-icon close-icon

Gdzie mogę sprawdzić godziny otwarcia sklepu E.Leclerc?

Aktualne godziny otwarcia sprawdzisz na stronie internetowej sklepu E.Leclerc. Godziny otwarcia można odczytać także na naszej stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej. Przejdź do zakładki „Lokalizacje" i wybierz swoją lokalizację, żeby sprawdzić, jakie są godziny otwarcia danego sklepu E.Leclerc.

close-icon close-icon

Co można zamówić przez internet ze sklepu E.Leclerc?

W sklepie E.Leclerc można zamawiać przez Internet. Sprawdź sklep internetowy, żeby sprawdzić zakres działania sklepu E.Leclerc. Sklep internetowy najczęściej zawiera czytelne kategorie, dzięki czemu można w łatwy sposób wszystko przeglądać. Aktualnie dostępne są promocje z E.Leclerc gazetka o ważności od 05-12-2023 do 17-12-2023.

close-icon close-icon

Czy oferta serwowana przez sklep E.Leclerc w Internecie jest taka sama jak w stacjonarnych oddziałach?

W większości oddziałów sklepu E.Leclerc, w sklepie stacjonarnym i internetowym powinien być dostępny ten sam asortyment. Może się to jednak różnić w zależności od lokalizacji. Odwiedź stronę internetową sklepu E.Leclerc, żeby dowiedzieć się więcej. Zainspiruj się, sprawdzając E.Leclerc gazetka z datą ważności od 05-12-2023 do 17-12-2023.


Uwaga: Niektóre sklepy działają wyłącznie w Internecie lub stacjonarnie. Upewnij się tego, sprawdzając stronę internetową sklepu E.Leclerc.

close-icon close-icon

Jeśli mam jakieś pytanie, chcę przesłać opinię lub skargę na sklep E.Leclerc, jak mogę się z wami skontaktować?

W przypadku pytania, opinii lub skargi związanej z działaniem sklepu E.Leclerc zalecamy przejść na stronę internetową sklepu E.Leclerc. W sekcji „Kontakt" znajdziesz adres e-mail, numer telefonu lub formularz kontaktowy, dzięki którym sklep E.Leclerc z pewnością pomoże rozwiązać każdą sprawę.

close-icon close-icon
Pokaż wszystkie...

Promocje E.Leclerc

🛍️ gazetki E.Leclerc: 13
🆕 Nowe promocje: 1749
🏷️ Kategoria: Supermarkety
🕰️ Ostatnie aktualizacje gazetek: 01.12.2023
Przesłanie powiodło się
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie.