Najczęściej zadawane pytania

Czym jest portal Gazetki.pl?

Strona internetowa Gazetki.pl wystartowała w 2020 roku, z miejsca stając się największą w Polsce niezależną platformą internetową, gromadzącą gazetki internetowe. Nasz zespół specjalistów codziennie wyszukuje najnowsze gazetki, katalogi i ulotki internetowe, które są publikowane przez wszystkie (większe) sieci handlowe w Polsce. Oprócz bogatej oferty naszej strony nasi użytkownicy mogą także tworzyć swój spersonalizowany newsletter, a także otrzymywać powiadomienia o zmianach w ich ulubionych sklepach. Wszystkie usługi są całkowicie darmowe, dzięki czemu dziesiątki tysięcy użytkowników codziennie może z nich korzystać. Gazetki.pl: „Wszystkie gazetki od A do Z.”.
open-icon close-icon

Czy moje dane osobowe są używane do czegoś po rejestracji?

Tak, wykorzystujemy Twoje dane osobowe, ale wyłącznie w celach polecania Ci odpowiednich gazetek i sklepów.

open-icon close-icon

Jak mogę założyć konto?

Rejestrować można się z użyciem adresu e-mail lub konta facebook, poprzez przycisk znajdujący się w prawym górnym rogu strony. Możesz wybrać rejestrację z użyciem Facebooka lub wpisując swoje dane osobowe. W następnej kolejności zostaniesz poproszony o aktywowanie konta za pomocą wiadomości e-mail, która zostanie wysłana na podany wcześniej adres. Konto staje się aktywne w momencie kliknięcia linku w przesłanej wiadomości e-mail. Po pierwszym zalogowaniu zostaniesz poproszony o podanie adresu e-mail, żebyśmy mogli przedstawiać Ci gazetki supermarketów i sklepów, które znajdują się w twoim otoczeniu. Twoje konto działa także z aplikacją Gazetki.pl.

open-icon close-icon

Chciałem złożyć skargę na gazetki znajdujące się w mojej skrzynce na listy. Co mogę z tym zrobić?

Na portalu Gazetki.pl publikujemy wyłącznie gazetki internetowe. Jeśli chcesz złożyć zażalenie na firmę dostarczającą gazetki w formie papierowej, powinieneś skontaktować się z dostawcą, który widnieje na dostarczonych broszurach i ulotkach.

open-icon close-icon

Chciałbym mieć możliwość przeglądania gazetek, kiedy jestem w podróży. Czy jest to możliwe?

Oczywiście, że tak. Właśnie wydaliśmy aplikację na urządzenia przenośne. Można ja pobrać w sklepie Apple lub Google Play.

open-icon close-icon

Jak mogę przeglądać gazetki z mojego otoczenia?

Jeśli wolisz przeglądać gazetki i oferty ze swojego otoczenia, możesz skorzystać w usługi lokalizacji. Kiedy tylko ją włączysz, automatycznie wykryje obszar, w którym aktualnie przebywasz. Jak możesz włączyć tę opcję? 


Krok 1: Wejdź w USTAWIENIA 


Krok 2: Przejdź w PRYWARNOŚĆ


Krok 3: Przejdź do ustawień lokalizacji


Krok 4: Uruchom lokalizację 


Jeśli nadal doświadczasz trudności, nie krępuj się i napisz do nas wiadomość na [email protected], a my z przyjemnością udzielimy Ci pomocy.

open-icon close-icon

Jak mogę obserwować sklep?

Sklep można dodać do ulubionych poprzez kliknięcie ikony z serduszkiem. Robiąc to, market zostaje dodany także do zakładki „Moje sklepy.

open-icon close-icon

Jak mogę udostępnić gazetki moim znajomym i rodzinie?

Na tę chwilę gazetki nie mogą być dzielone za pomocą przycisku, ale z przyjaciółmi i rodziną zawsze można się podzielić linkiem do wybranej strony. Gazetkę można udostępnić w bardzo szybki sposób dla każdej osoby, która musi ją zobaczyć za pomocą nowej aplikacji mobilnej Gazetki.pl. Jest niezwykle wygodna w użytkowaniu!

open-icon close-icon

Gazetki z moich ulubionych sklepów nie są jeszcze dostępne. Dlaczego tak się dzieje?

Jeśli gazetka z Twojego ulubionego sklepu nie została jeszcze opublikowana, to musiało zajść jakieś nieporozumienie. Najlepsze, co możesz zrobić w takiej sytuacji, to wysłanie do nas wiadomości e-mail na [email protected], a my upewnimy się, że gazetka zostanie zamieszczona tak szybko, jak tylko się da!

open-icon close-icon

Mam pytanie odnośnie do wybranego produktu z gazetki, gdzie powinienem je zadać?

Artykuły dostępne w gazetkach, które dostarczamy, należą do dostawcy produktu. W celu uzyskania informacji o aktualnych ofertach i opisy produktów należy udać się na stronę producenta lub do dostawcy gazetki. W gazetce można znaleźć informacje na temat tego, do kogo należą artykuły i gdzie należy się zgłosić z ewentualnymi pytaniami. Oprócz tego, na naszej stronie sklep można znaleźć Informacje o firmach, do których należą gazetki.

open-icon close-icon

Kiedy będę otrzymywał e-maile?

Wiadomości e-mail będziesz otrzymywał zawsze wtedy, kiedy pojawią się nowe gazetki dla sklepów, które mogą cię zainteresować i określiłeś je jako ulubione.

open-icon close-icon

Czy mogę zamawiać produkty z Gazetki.pl?

Gazetki.pl nie sprzedaje bezpośrednio żadnych produktów – dostarcza jedynie oferty sklepów. Żeby móc zamawiać produkty należy kliknąć logo firmy lub w link do sklepu, który znajduje się w dolnej części strony.

open-icon close-icon

Wydaje mi się, że na waszej stronie brakuje jakiejś gazetki. Jak mogę was o tym poinformować?

Portal Gazetki.pl chce móc udostępniać najszerszy dostęp do gazetek od A do Z. Na naszej stronie pragniemy zgromadzić wszystkie gazetki ze sklepów w Polsce. Oczywiście może zdarzyć się sytuacja, że pominiemy jakiś sklep, ale nie martw się! Jeśli dasz nam znać o tym, którego sklepu brakuje, upewnimy się, że najnowsza gazetka tego marketu pojawi się na naszej stronie w ciągu tygodnia.

open-icon close-icon

Moja firma także ma swoją gazetkę. Czy mogę zamieścić moją gazetkę na portalu Gazetki.pl?

Oczywiście! Można to zrobić na różne sposoby. Prosimy o wypełnienie formularza na naszej stronie: https://www.gazetki.pl/kontakt.

open-icon close-icon

Jak mogę zmienić dane mojego konta?

Jak tylko się zalogujesz, zobaczysz swoje imie w prawym górnym rogu strony. Najedź na nie myszką i kliknij zarządzanie kontem. W tym miejscu możesz dostosować informacje o swoim koncie.
open-icon close-icon

Co mogę zrobić, jeśli zapomniałem swojego hasła?

Kliknij przycisk „Zaloguj się”, który znajduje się w prawym górnym rogu strony. Zaraz obok przycisku „Zapamiętaj mnie” widnieje „Zapomniałeś/am hasła?”, który musisz kliknąć. Następnie podaj adres e-mail swojego konta. Otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem, dzięki któremu będzie można zmienić hasło. Jeśli nie otrzymałeś takiej wiadomości, sprawdź folder spam.

open-icon close-icon

Kiedy najnowsze gazetki są publikowane?

Na portalu Gazetki.pl staramy się codziennie udostępniać najnowsze i najbardziej aktualne gazetki. Gazetki na następny tydzień zawsze będą publikowane na naszej stronie z wyprzedzeniem, w weekend go poprzedzający. Dlatego upewnij się, że zaglądasz na naszą stronę codziennie, żeby mieć dostęp do najnowszych gazetek.

open-icon close-icon

Chciałbym zrezygnować z newslettera. Czy mogę to zrobić?

Oczywiście, że możesz! Możesz zrezygnowac z subskrypcji, przechodząc na stronę swojego konta.

open-icon close-icon
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów
Przesłanie powiodło się
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie.