Gazetki od Netto

Ostatnie aktualizacje gazetek: 20.01.2022

Netto gazetka

Ważność: 24 sty do 30 sty

Ta Netto gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 10 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Netto i zaoszczędź na zakupach w Netto.

Netto gazetka

Ważność: 24 sty do 30 sty

Ta Netto gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 11 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Netto i zaoszczędź na zakupach w Netto.

Netto gazetka

Ważność: 18 sty do 23 sty

Ta Netto gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 4 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Netto i zaoszczędź na zakupach w Netto.

Netto gazetka

Ważność: 17 sty do 22 sty
Zyskujące popularność

Ta Netto gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 3 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Netto i zaoszczędź na zakupach w Netto.

Netto gazetka

Ważność: 17 sty do 22 sty
Zyskujące popularność

Ta Netto gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 2 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Netto i zaoszczędź na zakupach w Netto.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Netto?
36.289 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Netto?
21.885 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Netto gazetka i promocje

Netto to duża sieć supermarketów osiedlowych, która działa głównie w kilku krajach Europy (w tym w Polsce). Pomimo tego, że w niektórych regionach Polski trudno znaleźć sklep z charakterystycznym logo z psem, w innych znajdziemy ich bardzo dużo. Cała sieć obejmuje ponad 350 sklepów, które znajdują się na terenach takich miast, jak Poznań, Wrocław, Kraków, Warszawa, czy sklepy Lublin. Wystarczy zajrzeć w Netto gazetka, by przekonać się o pełnej ofercie sklepu.

Sieć sklepów zapewnia swoim odbiorcom różne promocje i oferty handlowe, które obejmują produkty ze wszystkich działów. Najwyższa jakość produktów i przystępne, niskie ceny, a także asortyment pozwalający na zrobienie całych zakupów w jednym sklepie – to główne zalety sklepów Netto. Netto promocje w gazetkach pojawiają się raz na tydzień w wydaniu spożywczym i „non food”. Dzięki temu klienci mogą mieć jeszcze łatwiejszy wgląd w to, co aktualnie zapewnia oferta sklepu. Netto regularnie organizuje jakąś wyprzedaż, na której można nabyć liczne produkty w jeszcze przystępniejszych cenach, a specjalne gazetki promocyjne i ulotki wydawane od czasu do czasu, informują o specjalnych akcjach w sklepie. Niekiedy rabaty lub jedna promocja wystarczy, aby zakupy stały się o wiele przyjemniejsze.

Dzięki dużemu zagęszczeniu sklepów w zachodnio-środkowej Polsce, Netto uruchomiło liczne centra dystrybucyjne, które sprawiają, że ceny stoją na konkurencyjnym poziomie. Strona internetowa sklepu Netto pozwala na wgląd w gazetki, promocje, program lojalnościowy i ważne informacje, jak godziny otwarcia poszczególnych placówek, a także kody rabatowe dla niektórych promocji. Niestety, nie ma tutaj czegoś takiego, jak sklep internetowy, oferujący zakupy online, ale masa innych atrakcji powinna zrekompensować ten brak. Po więcej informacji zalecamy udać się na stronę www.netto.pl