Gazetki od Biedronka

Ostatnie aktualizacje gazetek: 19.01.2022

Biedronka gazetka

Ważność: 20 sty do 26 sty

Ta Biedronka gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 6 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Biedronka i zaoszczędź na zakupach w Biedronka.

Biedronka gazetka

Ważność: 18 sty do 30 sty

Ta Biedronka gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 11 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Biedronka i zaoszczędź na zakupach w Biedronka.

Biedronka gazetka

Ważność: 17 sty do 23 sty

Ta Biedronka gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 4 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Biedronka i zaoszczędź na zakupach w Biedronka.

Biedronka gazetka

Ważność: 17 sty do 2 lut

Ta Biedronka gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 14 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Biedronka i zaoszczędź na zakupach w Biedronka.

Biedronka gazetka

Ważność: 10 sty do 22 sty

Ta Biedronka gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 2 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Biedronka i zaoszczędź na zakupach w Biedronka.

Biedronka gazetka

Ważność: 10 sty do 26 sty

Ta Biedronka gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 6 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Biedronka i zaoszczędź na zakupach w Biedronka.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Biedronka?
21.712 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Biedronka?
24.571 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Biedronka gazetka i promocje

Biedronka to niezwykle popularna w Polsce marka. Właścicielem sieci supermarketów jest firma Jeronimo Martins Polska S.A. i do dzisiaj udało się jej otworzyć ponad 3000 sklepów znajdujących się na terenie całego kraju. Biedronkę można spotkać w większości polskich miast, bez względu czy to Warszawa, Lublin, Kraków, czy sklepy Poznań. Supermarkety imponują swoją objętością i przystępnością dla klientów. Pomimo tego, że standardowy supermarket jest dość duży, to można je znaleźć w centrum praktycznie każdej większej miejscowości w kraju. Asortyment i wysokiej jakości produkty od lat sprawiają, że Biedronka jest numerem jeden w naszym kraju. Hasło przewodnie sklepu to „Codziennie niskie ceny”, co tylko jest potwierdzeniem tego, że sklep stara się utrzymać cenę swoich towarów na możliwie najniższym poziomie. Biedronka gazetka pojawia się raz na tydzień, informując o tym, jakie promocje i oferty specjalne będą dostępne przez najbliższe siedem dni. Z okazji świąt można liczyć na dodatkowe ulotki handlowe lub katalog z produktami zapewniający ciekawe rabaty.


Jakie są aktualne oferty w Biedronce?

Polacy z wzajemnością pokochali sklepy Biedronka. Dlatego właściciele dokładają wszelki starań, aby każdy supermarket był zadbany i zapewniał najnowsze technologie, jak kasy samoobsługowe. Wyprzedaż w Biedronce to norma i każdy wie, że odwiedzając ten sklep, zawsze natrafi na masę ciekawych ofert. Promocja Biedronka najczęściej jest tak przystępna, że mało która sieć może zapewnić coś lepszego. Firma regularnie wydaje także dodatkowe gazetki promocyjne, które dostarczają ofertę na dodatkowe artykuły, najczęściej ściśle związane z najbliższym świętem lub wydarzeniem.


Które placówki Biedronki są otwarte w mojej okolicy?

Strona internetowa Biedronki jest bardzo bogata i zawiera masę informacji o najciekawszych promocjach, konkursach i loteriach. Biedronka posiada swój własny program lojalnościowy, do którego wystarczy mieć specjalną kartę. Aplikacja mobilna zastępuje kartę Biedronki, a także dostarcza wszelkich informacji o aktualnej i zbliżającej się ofercie sklepu. Witryna nie udostępnia jeszcze coraz bardziej popularnej opcji, jaką są zakupy online lub sklep internetowy. Jeśli ktoś chce się dowiedzieć czegoś więcej o sklepach Biedronki, jak np. adres wybranego lokalu, czy jego godziny otwarcia, powinien przejść na stronę główną sklepu, znajdującą się pod adresem www.biedronka.pl.