O nas

Gazetki.pl jest specjalistyczną stroną, która publikuje materiały promocyjne sprzedawców detalicznych i marek w Internecie od 2020 r. Gazetki.pl jest częścią Kingbee LTD, który jest aktywny w jedenastu państwach: Holandii, Niemczech, Belgii, Francji, Portugalii, Austrii, Brazylii, Afryki Południowej, Australii, Polski i Meksyku.

Nasz profesjonalny zespół obserwatorów gazetek, programistów i projektantów codziennie sprawdza szeroką gamą gazetek promocyjnych, dzięki czemu użytkownicy Gazetki.pl zawsze pierwsi dowiedzą się o wszystkich aktualnych promocjach. Liczba osób odwiedzających naszą stronę nieustannie się powiększa.

Gazetki.pl to miejsce, w którym dodajemy wszystkie aktualne gazetki z większych i mniejszych sieci sklepów w Polsce. To nie tylko znane wszystkim supermarkety i sklepy budowlane, ale także sklepy elektroniczne, modowe, z zabawkami, komputerowe, a nawet apteki i wiele więcej. Zgromadziliśmy dla naszych użytkowników także większość lokalnych sklepów. Jeśli chcesz oznaczyć wybrany sklep jako ulubiony, możesz to zrobić w łatwy sposób, po prostu klikając na ikonę serduszka. W ten sposób zawsze jako pierwszy dowiesz się o najnowszych ofertach ze swojego ulubionego sklepu. Oprócz tego w łatwy sposób zbudujesz kolekcję gazetek ze sklepów, w których bywasz najczęściej.

Ponadto udostępniamy także specjalną aplikację w Sklepie Google dla użytkowników urządzeń działających na Androidzie, a także osobną wersję na iOS dla użytkowników urządzeń Apple.

Dlaczego warto wybrać aplikację Gazetki.pl?

  • Największy w Polsce przegląd gazetek i ulotek
  • Aplikacja z gazetkami na iPhone i iPad
  • Zawsze pierwsi publikujemy aktualne gazetki
  • Zarówno krajowe, jak i regionalne gazetki
  • Możliwość sortowania treści według najnowszych, popularnych, polecanych i prawie wygasłych gazetek.

Przeglądaj gazetki dla konkretnej kategorii, sklepu lub wybranej tematyki

  • Twoje ulubione gazetki zebrane razem w jednym przystępnym podglądzie
  • Możliwość przeglądania katalogów, ulotek, gazetek i promocji
  • Możliwość zapisania ofert specjalnych, aby stworzyć swoją własną listę zakupów.
  • Adres sklepów w Twojej okolicy, które aktualnie są otwarte.

Twoje gazetki na Gazetki.pl?

Ponieważ działamy w sposób niezależny, możemy zaoferować Ci wszystkie gazetki, zarówno ogólnokrajowe, jak i lokalne, bez żadnych ograniczeń.  Nasz profesjonalny zespół codziennie pracuje, abyśmy jako pierwsi publikowali dla Ciebie najnowsze gazetki internetowe. A ponieważ nie rozpowszechniamy żadnych gazetek w formie papierowej, jesteśmy całkowicie przyjaźni dla środowiska. Jest to korzyść zarówno dla Ciebie, jak i dla natury!

Pragniesz pomóc ulepszyć nam naszą stronę, a może chcesz uzyskać więcej informacji na temat zamieszczania swoich gazetek na naszym portalu? Wyślij nam swoje komentarze, porady i pytania na [email protected]. Oczywiście będziemy bardzo wdzięczni za każdą opinię! Aplikacja i strona https://www.gazetki.pl/ są dostarczane przez Gazetki.pl: Najbardziej kompletny zbiór gazetek w Polsce od lat. Z każdą gazetką, ulotką, broszurą, ofertą, zniżką i promocją, skatalogowanymi od A do Z, nieustannie oszczędzasz pieniądze i czas!

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów
app-picture-logo
Przesłanie powiodło się
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie.