Gazetki od Delikatesy Centrum

Ostatnie aktualizacje gazetek: 01.12.2021

Delikatesy Centrum gazetka

Ważność: 2 gru do 8 gru

Ta Delikatesy Centrum gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 4 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Delikatesy Centrum i zaoszczędź na zakupach w Delikatesy Centrum.

Delikatesy Centrum gazetka

Ważność: 21 paź do 31 gru

Ta Delikatesy Centrum gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 26 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Delikatesy Centrum i zaoszczędź na zakupach w Delikatesy Centrum.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Delikatesy Centrum?
52.064 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Delikatesy Centrum?
33.496 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Delikatesy Centrum gazetka i promocje

Delikatesy Centrum to jedna z najprężniej rozwijających się sieci supermarketów w Polsce. Marka należy do potężnej grupy Eurocash, która w całym kraju posiada swoje ogromne centra dystrybucyjne. Sklepy można spotkać na terenie praktycznie wszystkich większych miast w kraju. Warszawa, Kraków, Lublin, czy sklepy Poznań to tylko początek z ogromnej listy lokalizacji. Pomimo mniejszej powierzchni użytkowej, w porównaniu do tego, co może zaoferować standardowy supermarket, Delikatesy Centrum imponują tym, jaki posiadają asortyment, dobrej jakości produkty, a także niskie ceny artykułów własnej marki i nie tylko. Delikatesy Centrum gazetka promocyjna jest publikowana co tydzień, oferując ciekawe oferty handlowe i promocje na przeróżne produkty. Sklep udostępnia także liczne ulotki i katalogi, które przez niestandardową długość czasu mogą udostępniać interesujące rabaty.

Firma swoją polityką celuje w każdy typ klienta. Sklepy Delikatesy Centrum charakteryzują się zarówno niewielkimi gabarytami, jak i dostępnością w większości rejonów Polski, ale także rozbudowaną ofertą, która niekiedy bije na głowę to, co może zaoferować standardowy supermarket. Specjalna promocja Delikatesy Centrum pojawia się co tydzień  i zapewnia bardzo przystępną cenę wybranego produktu. Wyprzedaż najczęściej przyćmiewa swoją ceną wszystko to, co a danym momencie można kupić w innych sklepach.  Gazetki promocyjne mają stałe terminy publikacji, ale od czasu do czasu wydane zostają różnego rodzaju dodatkowe tematyczne broszury, których oferta jest skierowana dla wybranej grupy klientów.

Delikatesy Centrum mają swój własny program lojalnościowy, połączony ze specjalną kartą, która działa w prawie każdym sklepie należącym do Grupy Eurocash. Strona internetowa została stworzona w przystępny sposób i pozwala na wyszukanie najważniejszych informacji o każdym ze sklepów w Polsce jak na przykład adres i godziny otwarcia. Po przejściu na stronę poszczególnego sklepu można niekiedy skorzystać z funkcji sklep internetowy i zrobić zakupy online. Aplikacja mobilna jeszcze bardziej ułatwia uzyskanie aktualnych informacji o ofertach i ciekawych promocjach. Po więcej informacji warto udać się na stronę www.delikatesy.pl.