Gazetki od Topaz

Ostatnie aktualizacje gazetek: 17.01.2022

Topaz gazetka

Ważność: 20 sty do 26 sty

Ta Topaz gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 7 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Topaz i zaoszczędź na zakupach w Topaz.

Topaz gazetka

Ważność: 3 sty do 31 sty
Zyskujące popularność

Ta Topaz gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 11 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Topaz i zaoszczędź na zakupach w Topaz.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Topaz?
34.666 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Topaz?
36.975 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Topaz gazetka i promocje

Topaz to niewielka sieć sklepów, działająca we wschodniej części Polski. Pierwszy sklep został uruchomiony już w 1993 roku i do dzisiaj sieci supermarketów rozszerzyły się do ponad 100 placówek obejmujące standardowe sklepy Topaz oraz małe osiedlowe sklepiki Topaz Express, działające na zasadzie franczyzowej. Jako, że firma działa głównie na terenie województwa mazowieckiego, jej lokale można spotkać w okolicznych miastach oraz liczne sklepy Warszawa. Pomimo stosunkowo niewielkich rozmiarów sieci, nie ustępuje ona niczym, markom z zachodu. Topaz posiada szeroki asortyment oraz wysokiej jakości produkty i niskie ceny. Wszystko to jest zgrabnie scalone poprzez Topaz gazetka promocyjna, w której regularnie pojawiają się ciekawe promocje i oferty handlowe. Cała oferta jest uzupełniana poprzez ulotki i katalog zawierający dodatkowe rabaty.

Frima rozrasta się w swoim tempie i aktualnie nie znajdziemy żadnego sklepu daleko poza obrębem województwa mazowieckiego. Supermarket Topaz cechuje się także tym, że często można natrafić w nim na jakąś specjalną wyprzedaż. Jak wiadomo, niekiedy jedna promocja Topaz wystarczy, aby wyjście na zakupy nabrało większego sensu. Ludzie pokochali wszelkiego rodzaju oferty i promocje, dlatego sieć Topaz jest dla nich idealna. Dodatkowe gazetki promocyjne pojawiają się regularnie czasu, udostępniając dodatkowe możliwości nabycia tańszych artykułów.

Twórcy postarali się, aby strona internetowa była dostosowana do nowoczesnych rozwiązań i równie wygodnie przegląda się ją z poziomu smartfonu, co na komputerze osobistym. Klient może przekonać się o wszystkich najważniejszych funkcjach serwisu i sklepu. Co prawda, nie ma tutaj czegoś takiego, jak sklep internetowy lub zakupy online, ale strona pełna jest wiadomości o najlepszych promocjach oraz aktualnych gazetkach promocyjnych. Aplikacja mobilna umożliwia skorzystanie z wszystkich najważniejszych funkcji oraz udostępnia program lojalnościowy, dzięki któremu można kupować jeszcze taniej. Jeśli ktoś chce się przekonać o lokalizacji poszczególnego lokalu Topaz oraz poznać jego godziny otwarcia, powinien udać się na stronę https://topaz24.pl/.