Gazetki od Intermarche

Ostatnie aktualizacje gazetek: 15.10.2021

Intermarche gazetka

Ważność: 19 paź do 25 paź

Ta Intermarche gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 3 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Intermarche i zaoszczędź na zakupach w Intermarche.

Intermarche gazetka

Ważność: 5 paź do 2 lis

Ta Intermarche gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 11 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Intermarche i zaoszczędź na zakupach w Intermarche.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Intermarche?
15.419 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Intermarche?
33.417 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Intermarche gazetka i promocje

Intermatche to bardzo dobrze znana w Polsce marka. Sieci supermarketów są rozbudowywane w Europie już od 1969 roku. Supermarkety często są lokowane przy Bricomarche. Obecnie Intermarche ma prawie każde większe miasto. Warszawa, czy sklepy Poznań – to tylko kilka z wielu aglomeracji z dostępem do jednego z ponad 200 sklepów Intermarche. Supermarkety cechują się dużą powierzchnią, co przekłada się na szeroki asortyment, który spełni oczekiwania każdej rodziny. Niskie ceny i wysokiej jakości produkty to coś, co od zawsze przyciągało klientów do tego sklepu. Intermarche gazetka promocyjna pojawia się regularnie, co tydzień przynosząc nowe oferty i promocje, pochodzące z każdego działu sklepu. Od czasu do czasu pojawiają się także ulotki lub katalog, który ma ciekawe dodatkowe rabaty.

Supermarkety można spotkać jako wolnostojące budynki lub część większego kompleksu. Dzięki temu sklepy Intermarche dobrze współgrają z galeriami handlowymi i innymi sklepami, tworząc idealne miejsce do zakupów. Supermarket może występować w dwóch wersjach – Super i Contact, które różnią się od siebie powierzchnią. Ponad 15000 tysięcy artykułów pozwala na częste organizowanie przeróżnych akcji. Wyprzedaż, promocja lub oferta specjalna. Wszystko to regularnie pojawia się w supermarketach Intermarche. Promocje Intermarche zawsze stoją na najwyższym poziomie, nie pozostawiając wątpliwości, w którym sklepie jest najlepsza cena za dany artykuł. Gazetki promocyjne mogą występować w kilku wersjach, aby klienci mieli idealne rozeznanie w aktualnej ofercie. 

Strona internetowa wygląda bardzo ładnie, a pasek u góry pozwala na łatwe poruszanie się po najważniejszych jej działach. Niestety nie ma tutaj czegoś takiego, jak sklep internetowy i zakupy online, ale za to dołożono wszelkich starań, aby aplikacja mobilna była wygodna i umożliwiała korzystanie ze specjalnych ofert. Program lojalnościowy także nie występuje w Intermarche, ale można liczyć na różne konkursy z nagrodami. Jeśli ktoś chce sprawdzić szczegółowe dane o sklepach, jak godziny otwarcia i adres, powinien przejść na stronę https://intermarche.pl/