Gazetki od Lidl

Lidl gazetka

Ważność: 26 lut do 28 lut
Trendy

Ta Lidl gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 2 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Lidl i zaoszczędź na zakupach w Lidl.

Lidl gazetka

Ważność: 4 mar do 9 mar
Trendy

Ta Lidl gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 12 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Lidl i zaoszczędź na zakupach w Lidl.

Lidl gazetka

Ważność: 4 mar do 9 mar

Ta Lidl gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 12 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Lidl i zaoszczędź na zakupach w Lidl.

Lidl gazetka

Ważność: 26 lut do 2 mar
Trendy

Ta Lidl gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 5 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Lidl i zaoszczędź na zakupach w Lidl.

Lidl gazetka

Ważność: 26 lut do 28 lut

Ta Lidl gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 2 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Lidl i zaoszczędź na zakupach w Lidl.

Lidl gazetka

Ważność: 16 lut do 31 mar
Trendy

Ta Lidl gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 34 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Lidl i zaoszczędź na zakupach w Lidl.

Lidl Alkohole gazetka

Ważność: 5 lut do 2 mar
Trendy

Ta Lidl Alkohole gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 5 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Lidl i zaoszczędź na zakupach w Lidl.

Lidl Alkohole gazetka

Ważność: 5 lut do 2 mar
Trendy

Ta Lidl Alkohole gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 5 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Lidl i zaoszczędź na zakupach w Lidl.

time
Lidl Ważne jeszcze przez 1 dzień

Przejrzyj najpierw gazetki Lidl w aplikacji

100K+
Pobierz aplikację

Przejrzyj najpierw gazetki Lidl w aplikacji

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Lidl gazetka i promocje

Lidl to jedna z największych w Europie sieć supermarketów. W samej Polsce znajduje się prawie 700 sklepów niemieckiej firmy. Prawie wszystkie większe miasta w naszym kraju mają przynajmniej jeden Lidl. Można do nich zaliczyć tak duże miejscowości, jak Kraków, Warszawa, Poznań, Wrocław, czy sklepy Lublin. Lidl Gazetka zmienia się co tydzień i zawsze zawiera wiele przystępnych przecen.

Sklepy oferują swoim klientom przeróżne promocje, a także oferty handlowe, pochodzące z różnych gazetek. Klienci cenią sobie sklepy Lidl za wysoką jakość produktów, niskie ceny i bardzo duży asortyment, ulokowany w czystych i schludnych halach. Dzięki licznym własnym centrom dystrybucyjnym ulokowanym w różnych rejonach Polski, klienci mogą liczyć na konkurencyjne ceny na tle konkurencji. Oferta sklepu zawiera wszystkie najważniejsze przedmioty codziennego użytku, a także produkty z takich kategorii jak ubrania, zabawki, narzędzia itd. Od czasu do czasu sklepy organizują wyprzedaż, na której można kupić produkty w jeszcze lepszych cenach. Gazetki promocyjne, ulotki i oferty Lidla wybijają się na tle konkurencji. Niekiedy jedna Lidl promocja lub rabaty wystarczą, aby wyjście do sklepu nabrało głębszego sensu.

Ogromna popularność sieci w Polsce pozwala na nieustanne poszerzanie się asortymentu o produkty wewnętrznej marki. Lidl wyróżnia się na tle innych supermarketów, ze względu na bardzo wysoką jakość produktów własnych. Strona internetowa sklepu umożliwia przeglądanie wszystkich gazetek, a także sklep internetowy i zakupy online na wybrane produkty. Ponadto kody rabatowe, a także takie informacje jak godziny otwarcia  poszczególnych sklepów i aplikacja mobilna. Aby dowiedzieć się tych wszystkich informacji i wielu innych ciekawych nowości, należy udać się na stronę www.lidl-sklep.pl/.


Twoje sklepy Lidl

Przejrzyj najświeższe gazetki oraz promocje z Lidl i nigdy nie przepłacaj. Lidl ma 679 sklepów w Polsce z konkurencyjnymi, tygodniowymi promocjami. W najnowszej Lidl gazetka znajdziesz promocje, które są dostępne od 26-02-2024 do 28-02-2024. W tym tygodniu dostępnych jest 357 produktów, które można kupić z rabatem, prawdopodobnie w możliwie najniższej cenie. Nie przegap takich promocji jak: Joggery męskie Livergy, Wódka Żołądkowa i Wino wytrawne Tempranillo! Oczywiście Lidl zapewnia także wiele innych produktów, które aktualnie nie znajdują się na wyprzedaży. Możesz zamówić je na sklepie internetowym lub odebrać stacjonarnie w pobliżu. Wybierz najbliższą lokalizację w naszej „wyszukiwarce lokacji" w górnej części portalu, tuż obok opcji wyszukaj. Możesz także sprawdzić dodatkowe informacje jak godziny otwarcia Twojego sklepu w Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk lub dowolnego innego lokalu na terenie Polski, przechodząc na stronę internetową danego sklepu.

Jeśli w gazetce Lidl nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, to sprawdź promocje podobnych sklepów z tej samej kategorii: Supermarkety, jak na przykład Biedronka, Kaufland or Netto. Znajdziesz tutaj produkty, za którymi się rozglądasz i to w najniższych cenach. Oprócz korzystania z promocji na ulotce możesz zaoszczędzić pieniądze, wykorzystując kod rabatowy Lidl. Sprawdź stronę internetową Lidl, żeby odebrać swój.

Najczęściej zadawane pytania w związku z Lidl

Jakie promocje są dostępne w tym tygodniu w sklepach Lidl?

Sklep Lidl dostarcza w tym tygodniu swoim klientom wiele świetnych promocji! Oferty na ten tydzień w sklepie Lidl można sprawdzić w Lidl gazetka z datą ważności od 26-02-2024 do 28-02-2024. Wszystkie niesamowite promocje możesz sprawdzić także w online – na sklepie internetowym lub na stronie sklepy Lidl. Oto kilka interesujących okazji i rabatów: Joggery męskie Livergy, Wódka Żołądkowa i Wino wytrawne Tempranillo.

close-icon close-icon

Gdzie mogę znaleźć gazetki na następny tydzień dla sklepu Lidl?

Najnowsze gazetki dla sklepu Lidl na ten i kolejny tydzień znajdują się w tym miejscu: Lidl gazetka ważność od 26-02-2024 do 28-02-2024. Sprawdź promocje na następny tydzień na Gazetki.pl!

close-icon close-icon

Skąd mam wiedzieć, czy wybrany przedmiot jest dostępny w lokalnym sklepie Lidl?

To czy dany produkt jest dostępny w wybranym sklepie lub lokalnej filii, możesz sprawdzić przez Internet na stronie internetowej sklepu Lidl. Twój produkt jest niedostępny? Bez obaw, przeglądając Lidl gazetka ważną od 26-02-2024 do 28-02-2024, można znaleźć alternatywne promocje.

close-icon close-icon

Czyt sklep Lidl jest w mojej okolicy?

Najbliższy sklep możesz wyszukać już na naszej stronie internetowej. Wystarczy, że podasz swoją lokalizację. Zaletą udostępniania lokalizacji jest to, że możemy wyświetlać listę wszystkich znajdujących się w Twojej okolicy sklepów. Po kliknięciu przycisku „Sklepy" w aplikacji mobilnej wyświetlone zostaną najbliższe sklepy Lidl. Żeby dowiedzieć się, jakie filie sklepów znajdują się w Twoim otoczeniu, możesz również podać kod pocztowy na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej.

close-icon close-icon

Ile sklepów Lidl znajduje się w Polsce?

Lidl ma kilka oddziałów. Na stronie internetowej sklepu Lidl znajdziesz wszystkie adresy lokali znajdujących się na terenie Polski. Chcesz sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższy sklep Lidl w Twojej okolicy? Udostępnij swoją lokalizację w naszej aplikacji! Uwaga: Niektóre sklepy znajdujące się na naszym portalu działają wyłącznie jako sklepy internetowe.

close-icon close-icon

Czy sklep Lidl jest teraz otwarty?

Sklepy Lidl działają zgodnie ze standardowym harmonogramem, ale w niektórych przypadkach godziny działania mogą się nieco różnić. Niektóre lokale są otwierane wcześniej lub działają o nieregularnych porach. Żeby sprawdzić, czy najbliższy sklep Lidl jest otwarty, kliknij zakładkę „Sklepy" na stronie internetowej sklepu Lidl i wybierz lokal działający najbliżej Twojego miejsca. Na stronie sklepu Lidl sprawdzisz także godziny otwarcia.

close-icon close-icon

Gdzie mogę sprawdzić godziny otwarcia sklepu Lidl?

Aktualne godziny otwarcia sprawdzisz na stronie internetowej sklepu Lidl. Godziny otwarcia można odczytać także na naszej stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej. Przejdź do zakładki „Lokalizacje" i wybierz swoją lokalizację, żeby sprawdzić, jakie są godziny otwarcia danego sklepu Lidl.

close-icon close-icon

Co można zamówić przez internet ze sklepu Lidl?

W sklepie Lidl można zamawiać przez Internet. Sprawdź sklep internetowy, żeby sprawdzić zakres działania sklepu Lidl. Sklep internetowy najczęściej zawiera czytelne kategorie, dzięki czemu można w łatwy sposób wszystko przeglądać. Aktualnie dostępne są promocje z Lidl gazetka o ważności od 26-02-2024 do 28-02-2024.

close-icon close-icon

Czy oferta serwowana przez sklep Lidl w Internecie jest taka sama jak w stacjonarnych oddziałach?

W większości oddziałów sklepu Lidl, w sklepie stacjonarnym i internetowym powinien być dostępny ten sam asortyment. Może się to jednak różnić w zależności od lokalizacji. Odwiedź stronę internetową sklepu Lidl, żeby dowiedzieć się więcej. Zainspiruj się, sprawdzając Lidl gazetka z datą ważności od 26-02-2024 do 28-02-2024.


Uwaga: Niektóre sklepy działają wyłącznie w Internecie lub stacjonarnie. Upewnij się tego, sprawdzając stronę internetową sklepu Lidl.

close-icon close-icon

Jeśli mam jakieś pytanie, chcę przesłać opinię lub skargę na sklep Lidl, jak mogę się z wami skontaktować?

W przypadku pytania, opinii lub skargi związanej z działaniem sklepu Lidl zalecamy przejść na stronę internetową sklepu Lidl. W sekcji „Kontakt" znajdziesz adres e-mail, numer telefonu lub formularz kontaktowy, dzięki którym sklep Lidl z pewnością pomoże rozwiązać każdą sprawę.

close-icon close-icon
Pokaż wszystkie...

Promocje Lidl

🛍️ gazetki Lidl: 8
🆕 Nowe promocje: 357
🏷️ Kategoria: Supermarkety
🕰️ Ostatnie aktualizacje gazetek: 26.02.2024
Przesłanie powiodło się
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie.