Gazetki od Lewiatan

Lewiatan gazetka

Ważność: 1 Dec do 7 Dec

Ta Lewiatan gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 6 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Lewiatan i zaoszczędź na zakupach w Lewiatan.

Lewiatan gazetka

Ważność: 1 Dec do 7 Dec

Ta Lewiatan gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 5 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Lewiatan i zaoszczędź na zakupach w Lewiatan.

Lewiatan gazetka

Ważność: 1 Dec do 7 Dec

Ta Lewiatan gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 5 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Lewiatan i zaoszczędź na zakupach w Lewiatan.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Lewiatan?
11.028 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Lewiatan?
13.864 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Lewiatan gazetka i promocje

Lewiatan to jedną z największych polskich sieci franczyzowych. Sieci supermarketu rozpościerają się na całą Polskę i z pewnością każdy słyszał lub robił zakupy w jednym z Lewiatanów. Od 1994 roku do dzisiaj otworzono ponad 3000 lokali w całym kraju. Można je spotkać na terenie takiego miasta jak Kraków, sklepy Warszawa oraz w praktycznie każdej większej (i nie tylko) aglomeracji miejskiej. Supermarket cechuje się bardzo dużą powierzchnią, która umożliwia na bardzo duży asortyment. Klienci chwalą sieć za to, że produkty są bardzo dobrej jakości oraz mają niskie ceny. Lewiatan gazetka promocyjna obowiązuje przez 10 dni i zawiera niezwykle interesujące promocje i oferty handlowe dla każdego klienta. Oprócz standardowej gazetki można liczyć na mniejsze ulotki lub broszury, a nawet katalog oferujący interesujące rabaty.


Jakie produkty znajdują się w ofercie Lewiatana?

Dzięki modelowi franczyzowemu Lewiatan może znaleźć się zarówno w większym mieście, jak i na wsi. To idealny sklep dla każdego. Duża powierzchnia i masa produktów sprawiają, że w Lewiatanie zawsze może dziać się coś interesującego jak na przykład wyprzedaż wybranego artykułu. Promocja Lewiatan może zaskoczyć każdego. Sieć dba o to, aby na gazetce znajdowały się jak najbardziej różnorodne produkty. Oczywiście, bardzo często w jednym momencie równolegle działają różne gazetki promocyjne, uzupełniające standardową ofertę o produkty z konkretnych działów.


Jakie są godziny otwarcia i lokalizacje Lewiatan?

Strona internetowa jest bardzo ładnie zaprojektowana i udostępnię wszelkie potrzebne informacje, zarówno dla klientów, jak i kontrahentów. Sieć nie zdecydowała się na sklep internetowy lub zakupy online. Przy aktualnej polityce firmy, byłoby to bardzo trudne do zrealizowania. Zamiast tego klienci mogą korzystać z interesujących przepisów na bazie produktów z Lewiatana. Aplikacja mobilna i specjalny program lojalnościowy także nie są jeszcze dostępne, ale wszystko jest przed nami. Jeśli ktoś szuka konkretnych informacji, jak lokalizacja wybranego lokalu Lewiatan oraz jego godziny otwarcia, powinien przejść na stronę https://lewiatan.pl/.

Twoje sklepy Lewiatan

Przejrzyj najświeższe gazetki oraz promocje z Lewiatan i nigdy nie przepłacaj. Lewiatan ma 3189 sklepów w Polsce z konkurencyjnymi, tygodniowymi promocjami. W najnowszej Lewiatan gazetka znajdziesz promocje, które są dostępne od 01-12-2022 do 07-12-2022. W tym tygodniu dostępnych jest 28 produktów, które można kupić z rabatem, prawdopodobnie w możliwie najniższej cenie. Nie przegap takich promocji jak: Kotlin ketchup łagodny 450 g, Warka classic piwo jasne 500 ml i Bonduelle kukurydza złocista 340 g! Oczywiście Lewiatan zapewnia także wiele innych produktów, które aktualnie nie znajdują się na wyprzedaży. Możesz zamówić je na sklepie internetowym lub odebrać stacjonarnie w pobliżu. Wybierz najbliższą lokalizację w naszej „wyszukiwarce lokacji" w górnej części portalu, tuż obok opcji wyszukaj. Możesz także sprawdzić dodatkowe informacje jak godziny otwarcia Twojego sklepu w Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk lub dowolnego innego lokalu na terenie Polski, przechodząc na stronę internetową danego sklepu.

Jeśli w gazetce Lewiatan nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, to sprawdź promocje podobnych sklepów z tej samej kategorii: Supermarkety, jak na przykład Biedronka, Lidl or Kaufland. Znajdziesz tutaj produkty, za którymi się rozglądasz i to w najniższych cenach. Oprócz korzystania z promocji na ulotce możesz zaoszczędzić pieniądze, wykorzystując kod rabatowy Lewiatan. Sprawdź stronę internetową Lewiatan, żeby odebrać swój.

Najczęściej zadawane pytania w związku z Lewiatan

Jakie promocje są dostępne w tym tygodniu w sklepach Lewiatan?

Sklep Lewiatan dostarcza w tym tygodniu swoim klientom wiele świetnych promocji! Oferty na ten tydzień w sklepie Lewiatan można sprawdzić w Lewiatan gazetka z datą ważności od 01-12-2022 do 07-12-2022. Wszystkie niesamowite promocje możesz sprawdzić także w online – na sklepie internetowym lub na stronie sklepy Lewiatan. Oto kilka interesujących okazji i rabatów: Kotlin ketchup łagodny 450 g, Warka classic piwo jasne 500 ml i Bonduelle kukurydza złocista 340 g.

Gdzie mogę znaleźć gazetki na następny tydzień dla sklepu Lewiatan?

Najnowsze gazetki dla sklepu Lewiatan na ten i kolejny tydzień znajdują się w tym miejscu: Lewiatan gazetka ważność od 01-12-2022 do 07-12-2022. Sprawdź promocje na następny tydzień na Gazetki.pl!

Skąd mam wiedzieć, czy wybrany przedmiot jest dostępny w lokalnym sklepie Lewiatan?

To czy dany produkt jest dostępny w wybranym sklepie lub lokalnej filii, możesz sprawdzić przez Internet na stronie internetowej sklepu Lewiatan. Twój produkt jest niedostępny? Bez obaw, przeglądając Lewiatan gazetka ważną od 01-12-2022 do 07-12-2022, można znaleźć alternatywne promocje.

Czyt sklep Lewiatan jest w mojej okolicy?

Najbliższy sklep możesz wyszukać już na naszej stronie internetowej. Wystarczy, że podasz swoją lokalizację. Zaletą udostępniania lokalizacji jest to, że możemy wyświetlać listę wszystkich znajdujących się w Twojej okolicy sklepów. Po kliknięciu przycisku „Sklepy" w aplikacji mobilnej wyświetlone zostaną najbliższe sklepy Lewiatan. Żeby dowiedzieć się, jakie filie sklepów znajdują się w Twoim otoczeniu, możesz również podać kod pocztowy na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej.

Ile sklepów Lewiatan znajduje się w Polsce?

Lewiatan ma kilka oddziałów. Na stronie internetowej sklepu Lewiatan znajdziesz wszystkie adresy lokali znajdujących się na terenie Polski. Chcesz sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższy sklep Lewiatan w Twojej okolicy? Udostępnij swoją lokalizację w naszej aplikacji! Uwaga: Niektóre sklepy znajdujące się na naszym portalu działają wyłącznie jako sklepy internetowe.

Czy sklep Lewiatan jest teraz otwarty?

Sklepy Lewiatan działają zgodnie ze standardowym harmonogramem, ale w niektórych przypadkach godziny działania mogą się nieco różnić. Niektóre lokale są otwierane wcześniej lub działają o nieregularnych porach. Żeby sprawdzić, czy najbliższy sklep Lewiatan jest otwarty, kliknij zakładkę „Sklepy" na stronie internetowej sklepu Lewiatan i wybierz lokal działający najbliżej Twojego miejsca. Na stronie sklepu Lewiatan sprawdzisz także godziny otwarcia.

Gdzie mogę sprawdzić godziny otwarcia sklepu Lewiatan?

Aktualne godziny otwarcia sprawdzisz na stronie internetowej sklepu Lewiatan. Godziny otwarcia można odczytać także na naszej stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej. Przejdź do zakładki „Lokalizacje" i wybierz swoją lokalizację, żeby sprawdzić, jakie są godziny otwarcia danego sklepu Lewiatan.

Co można zamówić przez internet ze sklepu Lewiatan?

W sklepie Lewiatan można zamawiać przez Internet. Sprawdź sklep internetowy, żeby sprawdzić zakres działania sklepu Lewiatan. Sklep internetowy najczęściej zawiera czytelne kategorie, dzięki czemu można w łatwy sposób wszystko przeglądać. Aktualnie dostępne są promocje z Lewiatan gazetka o ważności od 01-12-2022 do 07-12-2022.

Czy oferta serwowana przez sklep Lewiatan w Internecie jest taka sama jak w stacjonarnych oddziałach?

W większości oddziałów sklepu Lewiatan, w sklepie stacjonarnym i internetowym powinien być dostępny ten sam asortyment. Może się to jednak różnić w zależności od lokalizacji. Odwiedź stronę internetową sklepu Lewiatan, żeby dowiedzieć się więcej. Zainspiruj się, sprawdzając Lewiatan gazetka z datą ważności od 01-12-2022 do 07-12-2022.


Uwaga: Niektóre sklepy działają wyłącznie w Internecie lub stacjonarnie. Upewnij się tego, sprawdzając stronę internetową sklepu Lewiatan.

Jeśli mam jakieś pytanie, chcę przesłać opinię lub skargę na sklep Lewiatan, jak mogę się z wami skontaktować?

W przypadku pytania, opinii lub skargi związanej z działaniem sklepu Lewiatan zalecamy przejść na stronę internetową sklepu Lewiatan. W sekcji „Kontakt" znajdziesz adres e-mail, numer telefonu lub formularz kontaktowy, dzięki którym sklep Lewiatan z pewnością pomoże rozwiązać każdą sprawę.

Pokaż wszystkie...

Promocje Lewiatan

🛍️ gazetki Lewiatan: 3
🆕 Nowe promocje: 28
🏷️ Kategoria: Supermarkety
🕰️ Ostatnie aktualizacje gazetek: 12/2/22