Gazetki od Tescoma

Ostatnie aktualizacje gazetek: 02.10.2020

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Tescoma?
52.327 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Tescoma gazetka i promocje

Tescoma to czeska marka, która produkuje i sprzedaje akcesoria codziennego użytku do kuchni i jadalni. Firma została założona w 1992 roku i od wtedy cały czas prężnie się rozwija. W Polsce funkcjonuje głównie jako e-sklep. Mimo wszystko punkty sprzedaży można spotkać na terenie miasta Warszawa lub sklepy Łódź czy Kraków. Sklep Tescoma jest popularny dzięki innowacyjnym rozwiązaniom dla kuchni, które cechują wysokiej jakości produkty, niskie ceny oraz przydatność. Firma nieustannie przeprowadza badania i usprawnia swoje produkty, żeby spełniały wszelkie normy i wpisywały się w wymagania klientów. Tescoma gazetka promocyjna, katalog i ulotki w jednym znajdują się na stronie internetowej, gdzie wszystkie promocje i oferty handlowe zostały bardzo skrzętnie skatalogowane i posegregowane na kategorie. Już w kilka minut można przeglądnąć wszystkie rabaty.

Oferta Tescoma jest bardzo różnorodna. Przez prawie 3 dekady funkcjonowania na rynku, asortyment firmy rozrósł się do ogromnych rozmiarów i dzisiaj to już ponad 2000 produktów. Wszystkie akcesoria są produkowane z myślą o wymaganiach klientów, dlatego cieszą się wysokim popytem i użytecznością w kuchniach wielu domów w naszym kraju. Sklep Tescoma skupia się głównie na mniejszych przedmiotach dla domu. Dlatego, jeśli ktoś szuka tutaj szafy, materace, stolik, fotel – może się zawieźć. Wyprzedaż lub Tescoma promocja występuje prawie zawsze, więc za każdym razem przechodząc na stronę sklepu, można być pewnym, że trafi się na coś interesującego. Gazetki promocyjne nie są drukowane, ale przeglądając ofertę w sieci, można wyłapać okazje w identyczny sposób.

Strona internetowa jest bardzo dobrze skonstruowana i dostarcza wszystkich najważniejszych informacji już na pierwszy rzut oka. Sklep internetowy umożliwia wygodne zakupy online oraz masę informacji o działaniu firm. Aplikacja mobilna Tescoma nie została jeszcze zrealizowana, ale klienci mogą liczyć na program lojalnościowy, dzięki któremu ich zakupy będą jeszcze tańsze. Po więcej informacji, jak godziny otwarcia punktów sprzedaży, należy udać się pod adres https://www.tescoma.pl/.