Przejrzyj najpierw gazetki Tescoma w aplikacji

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Tescoma gazetka i promocje

Tescoma to czeska marka, która produkuje i sprzedaje akcesoria codziennego użytku do kuchni i jadalni. Firma została założona w 1992 roku i od wtedy cały czas prężnie się rozwija. W Polsce funkcjonuje głównie jako e-sklep. Mimo wszystko punkty sprzedaży można spotkać na terenie miasta Warszawa lub sklepy Łódź czy Kraków. Sklep Tescoma jest popularny dzięki innowacyjnym rozwiązaniom dla kuchni, które cechują wysokiej jakości produkty, niskie ceny oraz przydatność. Firma nieustannie przeprowadza badania i usprawnia swoje produkty, żeby spełniały wszelkie normy i wpisywały się w wymagania klientów. Tescoma gazetka promocyjna, katalog i ulotki w jednym znajdują się na stronie internetowej, gdzie wszystkie promocje i oferty handlowe zostały bardzo skrzętnie skatalogowane i posegregowane na kategorie. Już w kilka minut można przeglądnąć wszystkie rabaty.

Oferta Tescoma jest bardzo różnorodna. Przez prawie 3 dekady funkcjonowania na rynku, asortyment firmy rozrósł się do ogromnych rozmiarów i dzisiaj to już ponad 2000 produktów. Wszystkie akcesoria są produkowane z myślą o wymaganiach klientów, dlatego cieszą się wysokim popytem i użytecznością w kuchniach wielu domów w naszym kraju. Sklep Tescoma skupia się głównie na mniejszych przedmiotach dla domu. Dlatego, jeśli ktoś szuka tutaj szafy, materace, stolik, fotel – może się zawieźć. Wyprzedaż lub Tescoma promocja występuje prawie zawsze, więc za każdym razem przechodząc na stronę sklepu, można być pewnym, że trafi się na coś interesującego. Gazetki promocyjne nie są drukowane, ale przeglądając ofertę w sieci, można wyłapać okazje w identyczny sposób.

Strona internetowa jest bardzo dobrze skonstruowana i dostarcza wszystkich najważniejszych informacji już na pierwszy rzut oka. Sklep internetowy umożliwia wygodne zakupy online oraz masę informacji o działaniu firm. Aplikacja mobilna Tescoma nie została jeszcze zrealizowana, ale klienci mogą liczyć na program lojalnościowy, dzięki któremu ich zakupy będą jeszcze tańsze. Po więcej informacji, jak godziny otwarcia punktów sprzedaży, należy udać się pod adres https://www.tescoma.pl/.


Twoje sklepy Tescoma

Przejrzyj najświeższe gazetki oraz promocje z Tescoma i nigdy nie przepłacaj. Tescoma ma 0 sklepów w Polsce z konkurencyjnymi, tygodniowymi promocjami. W najnowszej Tescoma gazetka znajdziesz promocje, które są dostępne od 19-10-2023 do 29-02-2024. W tym tygodniu dostępnych jest 19 produktów, które można kupić z rabatem, prawdopodobnie w możliwie najniższej cenie. Nie przegap takich promocji jak: Grill, Stojak na wino i Pudełko dekoracyjne! Oczywiście Tescoma zapewnia także wiele innych produktów, które aktualnie nie znajdują się na wyprzedaży. Możesz zamówić je na sklepie internetowym lub odebrać stacjonarnie w pobliżu. Wybierz najbliższą lokalizację w naszej „wyszukiwarce lokacji" w górnej części portalu, tuż obok opcji wyszukaj. Możesz także sprawdzić dodatkowe informacje jak godziny otwarcia Twojego sklepu w Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk lub dowolnego innego lokalu na terenie Polski, przechodząc na stronę internetową danego sklepu.

Jeśli w gazetce Tescoma nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, to sprawdź promocje podobnych sklepów z tej samej kategorii: Kuchnia i Łazienka, jak na przykład Tchibo, Tupperware or Nela. Znajdziesz tutaj produkty, za którymi się rozglądasz i to w najniższych cenach. Oprócz korzystania z promocji na ulotce możesz zaoszczędzić pieniądze, wykorzystując kod rabatowy Tescoma. Sprawdź stronę internetową Tescoma, żeby odebrać swój.

Najczęściej zadawane pytania w związku z Tescoma

Jakie promocje są dostępne w tym tygodniu w sklepach Tescoma?

Sklep Tescoma dostarcza w tym tygodniu swoim klientom wiele świetnych promocji! Oferty na ten tydzień w sklepie Tescoma można sprawdzić w Tescoma gazetka z datą ważności od 19-10-2023 do 29-02-2024. Wszystkie niesamowite promocje możesz sprawdzić także w online – na sklepie internetowym lub na stronie sklepy Tescoma. Oto kilka interesujących okazji i rabatów: Grill, Stojak na wino i Pudełko dekoracyjne.

close-icon close-icon

Gdzie mogę znaleźć gazetki na następny tydzień dla sklepu Tescoma?

Najnowsze gazetki dla sklepu Tescoma na ten i kolejny tydzień znajdują się w tym miejscu: Tescoma gazetka ważność od 19-10-2023 do 29-02-2024. Sprawdź promocje na następny tydzień na Gazetki.pl!

close-icon close-icon

Skąd mam wiedzieć, czy wybrany przedmiot jest dostępny w lokalnym sklepie Tescoma?

To czy dany produkt jest dostępny w wybranym sklepie lub lokalnej filii, możesz sprawdzić przez Internet na stronie internetowej sklepu Tescoma. Twój produkt jest niedostępny? Bez obaw, przeglądając Tescoma gazetka ważną od 19-10-2023 do 29-02-2024, można znaleźć alternatywne promocje.

close-icon close-icon

Czyt sklep Tescoma jest w mojej okolicy?

Najbliższy sklep możesz wyszukać już na naszej stronie internetowej. Wystarczy, że podasz swoją lokalizację. Zaletą udostępniania lokalizacji jest to, że możemy wyświetlać listę wszystkich znajdujących się w Twojej okolicy sklepów. Po kliknięciu przycisku „Sklepy" w aplikacji mobilnej wyświetlone zostaną najbliższe sklepy Tescoma. Żeby dowiedzieć się, jakie filie sklepów znajdują się w Twoim otoczeniu, możesz również podać kod pocztowy na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej.

close-icon close-icon

Ile sklepów Tescoma znajduje się w Polsce?

Tescoma ma kilka oddziałów. Na stronie internetowej sklepu Tescoma znajdziesz wszystkie adresy lokali znajdujących się na terenie Polski. Chcesz sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższy sklep Tescoma w Twojej okolicy? Udostępnij swoją lokalizację w naszej aplikacji! Uwaga: Niektóre sklepy znajdujące się na naszym portalu działają wyłącznie jako sklepy internetowe.

close-icon close-icon

Czy sklep Tescoma jest teraz otwarty?

Sklepy Tescoma działają zgodnie ze standardowym harmonogramem, ale w niektórych przypadkach godziny działania mogą się nieco różnić. Niektóre lokale są otwierane wcześniej lub działają o nieregularnych porach. Żeby sprawdzić, czy najbliższy sklep Tescoma jest otwarty, kliknij zakładkę „Sklepy" na stronie internetowej sklepu Tescoma i wybierz lokal działający najbliżej Twojego miejsca. Na stronie sklepu Tescoma sprawdzisz także godziny otwarcia.

close-icon close-icon

Gdzie mogę sprawdzić godziny otwarcia sklepu Tescoma?

Aktualne godziny otwarcia sprawdzisz na stronie internetowej sklepu Tescoma. Godziny otwarcia można odczytać także na naszej stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej. Przejdź do zakładki „Lokalizacje" i wybierz swoją lokalizację, żeby sprawdzić, jakie są godziny otwarcia danego sklepu Tescoma.

close-icon close-icon

Co można zamówić przez internet ze sklepu Tescoma?

W sklepie Tescoma można zamawiać przez Internet. Sprawdź sklep internetowy, żeby sprawdzić zakres działania sklepu Tescoma. Sklep internetowy najczęściej zawiera czytelne kategorie, dzięki czemu można w łatwy sposób wszystko przeglądać. Aktualnie dostępne są promocje z Tescoma gazetka o ważności od 19-10-2023 do 29-02-2024.

close-icon close-icon

Czy oferta serwowana przez sklep Tescoma w Internecie jest taka sama jak w stacjonarnych oddziałach?

W większości oddziałów sklepu Tescoma, w sklepie stacjonarnym i internetowym powinien być dostępny ten sam asortyment. Może się to jednak różnić w zależności od lokalizacji. Odwiedź stronę internetową sklepu Tescoma, żeby dowiedzieć się więcej. Zainspiruj się, sprawdzając Tescoma gazetka z datą ważności od 19-10-2023 do 29-02-2024.


Uwaga: Niektóre sklepy działają wyłącznie w Internecie lub stacjonarnie. Upewnij się tego, sprawdzając stronę internetową sklepu Tescoma.

close-icon close-icon

Jeśli mam jakieś pytanie, chcę przesłać opinię lub skargę na sklep Tescoma, jak mogę się z wami skontaktować?

W przypadku pytania, opinii lub skargi związanej z działaniem sklepu Tescoma zalecamy przejść na stronę internetową sklepu Tescoma. W sekcji „Kontakt" znajdziesz adres e-mail, numer telefonu lub formularz kontaktowy, dzięki którym sklep Tescoma z pewnością pomoże rozwiązać każdą sprawę.

close-icon close-icon
Pokaż wszystkie...

Promocje Tescoma

🛍️ gazetki Tescoma: 1
🆕 Nowe promocje: 19
🏷️ Kategoria: Kuchnia i Łazienka
🕰️ Ostatnie aktualizacje gazetek: 23.10.2023
Przesłanie powiodło się
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie.