Gazetki od Delfin

Ostatnie aktualizacje gazetek: 17.12.2021

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Delfin?
23.393 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Delfin gazetka i promocje

Delfin to niewielka siec sklepów spożywczo-przemysłowych, które funkcjonują w Polsce południowej i skupia się na handlu w mniejszych miejscowościach przy użyciu małopowierzchniowych lokali. W ten sposób nie można porównywać ich do standardowych sieci supermarketów, ponieważ mają one całkowicie odmienną politykę handlu. Do tej pory otworzono 10 marketów z logiem delfina. Jedyne większe miasto, w którym można wybrać się do Delfina, to Czechowice-Dziedzice – reszta lokali działa na terenie mniejszych miejscowości. Klienci chwalą je sobie za względnie szeroki asortyment, wysokiej jakości produkty oraz co najważniejsze – niskie ceny. Delfin gazetka promocyjna jest regularnie wydawana i zapewnia interesujące oferty handlowe oraz promocje ze wszystkich działów sklepu. Niekiedy można liczyć także na specjalne ulotki lub katalog, które uzupełniają ofertę o dodatkowe rabaty.

Firma stara się realizować swoją własną politykę handlową, dlatego sklepy Delfin nie mogą być nazywane mianem „supermarket” – są o wiele mniejsze i mają znajdować się w sąsiedztwie, żeby można było robić w nich szybkie zakupy. Firma organizuje także liczne wydarzenia specjalne, które mają za zadanie urozmaicić wyjście na zakup i sprawić, że zawsze będzie można w nich nabyć coś w niższych cenach. Delfin promocja, wyprzedaż, a nawet oferta specjalna na wybrane produkty to częste zjawisko w marketach sieci. Wystarczy jedynie obserwować najnowsze gazetki promocyjne, a każde wyjście do sklepu będzie owocowało nowymi oszczędnościami.

Strona internetowa sieci Delfin jest bardzo prosta. Użytkownik może się na niej dowiedzieć o wszystkich aktualnych promocjach oraz zapoznać się z podstawowymi informacjami na temat działania firmy. Nie ma tutaj opcji sklep internetowy oraz zakupy online, co jest zrozumiałe ze względu na to, iż firma jest stosunkowo niewielka. Jeśli marka się rozwinie, można śmiało liczyć na to, że pojawią się te opcje oraz aplikacja mobilna czy program lojalnościowy. Po więcej informacji jak godziny otwarcia i lokalizacja wybranego marketu należy wybrać się na http://edelfin.pl/.