Gazetki od Delfin

Delfin gazetka

Ważność: 15 wrz do 24 wrz

Ta Delfin gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 2 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Delfin i zaoszczędź na zakupach w Delfin.

Delfin gazetka

Ważność: 21 wrz do 24 wrz

Ta Delfin gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 2 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Delfin i zaoszczędź na zakupach w Delfin.

Delfin gazetka

Ważność: 21 wrz do 26 wrz

Ta Delfin gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 4 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Delfin i zaoszczędź na zakupach w Delfin.

Delfin gazetka

Ważność: 20 wrz do 23 wrz

Ta Delfin gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 1 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Delfin i zaoszczędź na zakupach w Delfin.

Delfin gazetka

Ważność: 11 wrz do 30 wrz
Trendy

Ta Delfin gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 8 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Delfin i zaoszczędź na zakupach w Delfin.

Delfin gazetka

Ważność: 8 wrz do 23 wrz
Trendy

Ta Delfin gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 1 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Delfin i zaoszczędź na zakupach w Delfin.

Utrzymuj mnie na bieżąco store-logo

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Delfin?
59.795 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco store-logo

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Delfin?
12.052 osób już Cię uprzedziło

Przejrzyj najpierw gazetki Delfin w aplikacji

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Delfin gazetka i promocje

Delfin to niewielka siec sklepów spożywczo-przemysłowych, które funkcjonują w Polsce południowej i skupia się na handlu w mniejszych miejscowościach przy użyciu małopowierzchniowych lokali. W ten sposób nie można porównywać ich do standardowych sieci supermarketów, ponieważ mają one całkowicie odmienną politykę handlu. Do tej pory otworzono 10 marketów z logiem delfina. Jedyne większe miasto, w którym można wybrać się do Delfina, to Czechowice-Dziedzice – reszta lokali działa na terenie mniejszych miejscowości. Klienci chwalą je sobie za względnie szeroki asortyment, wysokiej jakości produkty oraz co najważniejsze – niskie ceny. Delfin gazetka promocyjna jest regularnie wydawana i zapewnia interesujące oferty handlowe oraz promocje ze wszystkich działów sklepu. Niekiedy można liczyć także na specjalne ulotki lub katalog, które uzupełniają ofertę o dodatkowe rabaty.

Firma stara się realizować swoją własną politykę handlową, dlatego sklepy Delfin nie mogą być nazywane mianem „supermarket” – są o wiele mniejsze i mają znajdować się w sąsiedztwie, żeby można było robić w nich szybkie zakupy. Firma organizuje także liczne wydarzenia specjalne, które mają za zadanie urozmaicić wyjście na zakup i sprawić, że zawsze będzie można w nich nabyć coś w niższych cenach. Delfin promocja, wyprzedaż, a nawet oferta specjalna na wybrane produkty to częste zjawisko w marketach sieci. Wystarczy jedynie obserwować najnowsze gazetki promocyjne, a każde wyjście do sklepu będzie owocowało nowymi oszczędnościami.

Strona internetowa sieci Delfin jest bardzo prosta. Użytkownik może się na niej dowiedzieć o wszystkich aktualnych promocjach oraz zapoznać się z podstawowymi informacjami na temat działania firmy. Nie ma tutaj opcji sklep internetowy oraz zakupy online, co jest zrozumiałe ze względu na to, iż firma jest stosunkowo niewielka. Jeśli marka się rozwinie, można śmiało liczyć na to, że pojawią się te opcje oraz aplikacja mobilna czy program lojalnościowy. Po więcej informacji jak godziny otwarcia i lokalizacja wybranego marketu należy wybrać się na http://edelfin.pl/.

Twoje sklepy Delfin

Przejrzyj najświeższe gazetki oraz promocje z Delfin i nigdy nie przepłacaj. Delfin ma 7 sklepów w Polsce z konkurencyjnymi, tygodniowymi promocjami. W najnowszej Delfin gazetka znajdziesz promocje, które są dostępne od 15-09-2023 do 24-09-2023. W tym tygodniu dostępnych jest 0 produktów, które można kupić z rabatem, prawdopodobnie w możliwie najniższej cenie. Nie przegap takich promocji jak: Spodnie dresowe damskie z bawełną bio moda xxl, Ciasto owoce letnie i Skrzydło z kaczki! Oczywiście Delfin zapewnia także wiele innych produktów, które aktualnie nie znajdują się na wyprzedaży. Możesz zamówić je na sklepie internetowym lub odebrać stacjonarnie w pobliżu. Wybierz najbliższą lokalizację w naszej „wyszukiwarce lokacji" w górnej części portalu, tuż obok opcji wyszukaj. Możesz także sprawdzić dodatkowe informacje jak godziny otwarcia Twojego sklepu w Kęty, Nowa Wieś, Osiek lub dowolnego innego lokalu na terenie Polski, przechodząc na stronę internetową danego sklepu.

Jeśli w gazetce Delfin nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, to sprawdź promocje podobnych sklepów z tej samej kategorii: Supermarkety, jak na przykład Biedronka, Lidl or Kaufland. Znajdziesz tutaj produkty, za którymi się rozglądasz i to w najniższych cenach. Oprócz korzystania z promocji na ulotce możesz zaoszczędzić pieniądze, wykorzystując kod rabatowy Delfin. Sprawdź stronę internetową Delfin, żeby odebrać swój.

Najczęściej zadawane pytania w związku z Delfin

Jakie promocje są dostępne w tym tygodniu w sklepach Delfin?

Sklep Delfin dostarcza w tym tygodniu swoim klientom wiele świetnych promocji! Oferty na ten tydzień w sklepie Delfin można sprawdzić w Delfin gazetka z datą ważności od 15-09-2023 do 24-09-2023. Wszystkie niesamowite promocje możesz sprawdzić także w online – na sklepie internetowym lub na stronie sklepy Delfin. Oto kilka interesujących okazji i rabatów: Spodnie dresowe damskie z bawełną bio moda xxl, Ciasto owoce letnie i Skrzydło z kaczki.

close-icon close-icon

Gdzie mogę znaleźć gazetki na następny tydzień dla sklepu Delfin?

Najnowsze gazetki dla sklepu Delfin na ten i kolejny tydzień znajdują się w tym miejscu: Delfin gazetka ważność od 15-09-2023 do 24-09-2023. Sprawdź promocje na następny tydzień na Gazetki.pl!

close-icon close-icon

Skąd mam wiedzieć, czy wybrany przedmiot jest dostępny w lokalnym sklepie Delfin?

To czy dany produkt jest dostępny w wybranym sklepie lub lokalnej filii, możesz sprawdzić przez Internet na stronie internetowej sklepu Delfin. Twój produkt jest niedostępny? Bez obaw, przeglądając Delfin gazetka ważną od 15-09-2023 do 24-09-2023, można znaleźć alternatywne promocje.

close-icon close-icon

Czyt sklep Delfin jest w mojej okolicy?

Najbliższy sklep możesz wyszukać już na naszej stronie internetowej. Wystarczy, że podasz swoją lokalizację. Zaletą udostępniania lokalizacji jest to, że możemy wyświetlać listę wszystkich znajdujących się w Twojej okolicy sklepów. Po kliknięciu przycisku „Sklepy" w aplikacji mobilnej wyświetlone zostaną najbliższe sklepy Delfin. Żeby dowiedzieć się, jakie filie sklepów znajdują się w Twoim otoczeniu, możesz również podać kod pocztowy na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej.

close-icon close-icon

Ile sklepów Delfin znajduje się w Polsce?

Delfin ma kilka oddziałów. Na stronie internetowej sklepu Delfin znajdziesz wszystkie adresy lokali znajdujących się na terenie Polski. Chcesz sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższy sklep Delfin w Twojej okolicy? Udostępnij swoją lokalizację w naszej aplikacji! Uwaga: Niektóre sklepy znajdujące się na naszym portalu działają wyłącznie jako sklepy internetowe.

close-icon close-icon

Czy sklep Delfin jest teraz otwarty?

Sklepy Delfin działają zgodnie ze standardowym harmonogramem, ale w niektórych przypadkach godziny działania mogą się nieco różnić. Niektóre lokale są otwierane wcześniej lub działają o nieregularnych porach. Żeby sprawdzić, czy najbliższy sklep Delfin jest otwarty, kliknij zakładkę „Sklepy" na stronie internetowej sklepu Delfin i wybierz lokal działający najbliżej Twojego miejsca. Na stronie sklepu Delfin sprawdzisz także godziny otwarcia.

close-icon close-icon

Gdzie mogę sprawdzić godziny otwarcia sklepu Delfin?

Aktualne godziny otwarcia sprawdzisz na stronie internetowej sklepu Delfin. Godziny otwarcia można odczytać także na naszej stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej. Przejdź do zakładki „Lokalizacje" i wybierz swoją lokalizację, żeby sprawdzić, jakie są godziny otwarcia danego sklepu Delfin.

close-icon close-icon

Co można zamówić przez internet ze sklepu Delfin?

W sklepie Delfin można zamawiać przez Internet. Sprawdź sklep internetowy, żeby sprawdzić zakres działania sklepu Delfin. Sklep internetowy najczęściej zawiera czytelne kategorie, dzięki czemu można w łatwy sposób wszystko przeglądać. Aktualnie dostępne są promocje z Delfin gazetka o ważności od 15-09-2023 do 24-09-2023.

close-icon close-icon

Czy oferta serwowana przez sklep Delfin w Internecie jest taka sama jak w stacjonarnych oddziałach?

W większości oddziałów sklepu Delfin, w sklepie stacjonarnym i internetowym powinien być dostępny ten sam asortyment. Może się to jednak różnić w zależności od lokalizacji. Odwiedź stronę internetową sklepu Delfin, żeby dowiedzieć się więcej. Zainspiruj się, sprawdzając Delfin gazetka z datą ważności od 15-09-2023 do 24-09-2023.


Uwaga: Niektóre sklepy działają wyłącznie w Internecie lub stacjonarnie. Upewnij się tego, sprawdzając stronę internetową sklepu Delfin.

close-icon close-icon

Jeśli mam jakieś pytanie, chcę przesłać opinię lub skargę na sklep Delfin, jak mogę się z wami skontaktować?

W przypadku pytania, opinii lub skargi związanej z działaniem sklepu Delfin zalecamy przejść na stronę internetową sklepu Delfin. W sekcji „Kontakt" znajdziesz adres e-mail, numer telefonu lub formularz kontaktowy, dzięki którym sklep Delfin z pewnością pomoże rozwiązać każdą sprawę.

close-icon close-icon
Pokaż wszystkie...

Promocje Delfin

🛍️ gazetki Delfin: 6
🆕 Nowe promocje: 0
🏷️ Kategoria: Supermarkety
🕰️ Ostatnie aktualizacje gazetek: 18.09.2023