Gazetki od bi1

Ostatnie aktualizacje gazetek: 29.11.2021

bi1 gazetka

Ważność: 1 gru do 14 gru

Ta bi1 gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 10 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od bi1 i zaoszczędź na zakupach w bi1.

bi1 gazetka

Ważność: 1 gru do 7 gru

Ta bi1 gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 2 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od bi1 i zaoszczędź na zakupach w bi1.

bi1 gazetka

Ważność: 17 lis do 6 gru

Ta bi1 gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 1 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od bi1 i zaoszczędź na zakupach w bi1.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki bi1?
26.587 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki bi1?
56.211 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

bi1 gazetka i promocje

Bi1 to nieco mniej znana w Polsce sieć sklepów. Obecnie na terenie naszego kraju działa 7 wielkopowierzchniowych lokalów, które zapewniają kompleksową ofertę spożywczą i nie tylko. Hipermarketów nie można porównywać do standardowych sieci supermarketów, ponieważ przyjmują one nieco inną politykę. Można je spotkać na obrzeżach większych miast, między innymi  w takich miejscowościach jak Białystok, Bielko-Biała, Czeladź, Szczecin, Rzeszów. Jak łatwo można się domyślić, asortyment sklepu jest ogromny, a jakość produktów to najwyższa światowa półka. Jeśli dodamy do tego niskie ceny – otrzymamy sklep, który każdy powinien poznać. Bi1 gazetka promocyjna jest publikowana raz na dwa tygodnie i zapewnia zróżnicowane oferty handlowe i promocje, a nieregularnie wydawane dodatkowe ulotki, a nawet katalog zawierający rabaty, stanowią ich idealne dopełnienie.

Firma w Polsce celuje raczej w otwieranie ogromnych hipermarketów, dlatego nie ma ich dużo w naszym kraju. Sklepy bi1 zlokalizowane są na obrzeżach większych miast, gdzie wyjazd do dużego sklepu, aby zrobić kompleksowe zakupy to idealne rozwiązanie. Ogromne możliwości pozwalają na organizowanie różnych ciekawych wydarzeń, dlatego planując wyjazd do bi1, można być pewnym, że natknie się na interesującą wyprzedaż. Promocja bi1 może być bardzo zróżnicowana. Firma dokłada wszelkich starań, aby wszystko było jak najbardziej zróżnicowane. Niekiedy wystarczy jedna oferta, o której informacje dostarczą gazetki promocyjne i okazuje się, że zakupy w bi1 po prostu się o wiele bardziej opłacają w stosunku do innych supermarketów lub hipermarketów.

Strona internetowa jest bardzo prosta i zapewnia dostęp do wszystkich ofert i promocji w sklepach. Nie ma taj funkcji sklep internetowy lub zakupy online, ale za to Karta Jedyna zapewnia przystępny program lojalnościowy. Twórcy zdecydowali, że aplikacja mobilna w takim przypadku nie jest niezbędna, dlatego postarali się, aby witryna została zoptymalizowana pod kątem urządzeń przenośnych, aby każdy bez problemów mógł się po niej poruszać. Jeśli ktoś chce się dowiedzieć czegoś więcej, jak godziny otwarcia sklepów, powinien przejść na stronę https://bi1.pl/.