Gazetki od Kaufland

Kaufland gazetka

Ważność: 22 lut do 28 lut
Trendy

Ta Kaufland gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 2 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Kaufland i zaoszczędź na zakupach w Kaufland.

Kaufland gazetka

Ważność: 26 lut do 28 lut

Ta Kaufland gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 2 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Kaufland i zaoszczędź na zakupach w Kaufland.

Kaufland gazetka

Ważność: 22 lut do 28 lut
Trendy

Ta Kaufland gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 2 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Kaufland i zaoszczędź na zakupach w Kaufland.

Kaufland gazetka

Ważność: 22 lut do 28 lut

Ta Kaufland gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 2 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Kaufland i zaoszczędź na zakupach w Kaufland.

Kaufland gazetka

Ważność: 22 lut do 6 mar

Ta Kaufland gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 9 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Kaufland i zaoszczędź na zakupach w Kaufland.

Kaufland gazetka

Ważność: 29 lut do 6 mar

Ta Kaufland gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 9 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Kaufland i zaoszczędź na zakupach w Kaufland.

Kaufland Alkohole gazetka

Ważność: 22 lut do 6 mar
Trendy

Ta Kaufland Alkohole gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 9 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Kaufland i zaoszczędź na zakupach w Kaufland.

time
Kaufland Ważne jeszcze przez 1 dzień

Przejrzyj najpierw gazetki Kaufland w aplikacji

100K+
Pobierz aplikację

Przejrzyj najpierw gazetki Kaufland w aplikacji

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Kaufland gazetka i promocje

Sklepy Kaufland dopiero niedawno dołączyły do największych w Polsce sieci supermarketów. Niemiecka firma nieustannie się rozwija i poszerza sieć sklepów o nowe placówki. Aktualnie swój sklep mają takie miasta jak Wrocław, Poznań, Kraków, Warszawa, sklepy Lublin i dziesiątki innych miejscowości. Nowa Kaufland gazetka wchodzi w życie co tydzień w czwartek, a na naszej stronie jest dostępna już kilka dni wcześniej. Dzięki temu każdy ma czas na dokładne sprawdzenie tego, czego potrzebuje w tym tygodniu.

Polacy pokochali sklepy Kaufland za szeroki asortyment liczne promocje i oferty handlowe, niekiedy bijące na głowę konkurencję. Supermarket zapewnia kompleksową usługę pod względem towarów (napoje, mięso detergenty, drogerie, mrożonki itd.), wysoką jakość produktów i wiele własnych marek. Niska cena i dobra jakość produktów z logiem sklepu, cieszą się niesłabnącą popularnością. Gazetki kaufland zawiera szereg produktów ze wszystkich działów. Zawsze znajdzie się w niej promocja lub oferta na produkt, który poszukujemy. Liczne rabaty i specjalne, tematyczne gazetki promocyjne oraz ulotki, sprawiają, że ludzie chętnie wybierają się na wyprzedaż do Kauflandu.

Szeroki zasięg sieci supermarketów Kaufland sprawił, że cieszy się on w Polsce bardzo dobrą opinią. Strona internetowa została zaprojektowana w bardzo przystępny sposób, który umożliwia zrobienie listy zakupów, polegając na asortymencie najbliższego sklepu. Nie ma tutaj czegoś takiego jak sklep internetowy lub zakupy online, ale za to przystępna aplikacja mobilna, w której żadna Kaufland promocja nam nie umknie, w pewnym stopniu rekompensuje braki. Jeśli dodamy do tego kody rabatowe, program lojalnościowy i godziny otwarcia poszczególnych sklepów, otrzymamy wszystko, czego nam potrzeba. Po więcej informacji warto udać się na stronę www.kaufland.pl.


Twoje sklepy Kaufland

Przejrzyj najświeższe gazetki oraz promocje z Kaufland i nigdy nie przepłacaj. Kaufland ma 213 sklepów w Polsce z konkurencyjnymi, tygodniowymi promocjami. W najnowszej Kaufland gazetka znajdziesz promocje, które są dostępne od 22-02-2024 do 28-02-2024. W tym tygodniu dostępnych jest 173 produktów, które można kupić z rabatem, prawdopodobnie w możliwie najniższej cenie. Nie przegap takich promocji jak: Actimel Napój jogurtowy o smaku truskawkowym 800 g (8 x 100 g), dega Sałatka jarzynowa a'la domowa 1 kg i Pstrąg! Oczywiście Kaufland zapewnia także wiele innych produktów, które aktualnie nie znajdują się na wyprzedaży. Możesz zamówić je na sklepie internetowym lub odebrać stacjonarnie w pobliżu. Wybierz najbliższą lokalizację w naszej „wyszukiwarce lokacji" w górnej części portalu, tuż obok opcji wyszukaj. Możesz także sprawdzić dodatkowe informacje jak godziny otwarcia Twojego sklepu w Białystok, Bydgoszcz, Gdynia lub dowolnego innego lokalu na terenie Polski, przechodząc na stronę internetową danego sklepu.

Jeśli w gazetce Kaufland nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, to sprawdź promocje podobnych sklepów z tej samej kategorii: Supermarkety, jak na przykład Biedronka, Lidl or Netto. Znajdziesz tutaj produkty, za którymi się rozglądasz i to w najniższych cenach. Oprócz korzystania z promocji na ulotce możesz zaoszczędzić pieniądze, wykorzystując kod rabatowy Kaufland. Sprawdź stronę internetową Kaufland, żeby odebrać swój.

Najczęściej zadawane pytania w związku z Kaufland

Jakie promocje są dostępne w tym tygodniu w sklepach Kaufland?

Sklep Kaufland dostarcza w tym tygodniu swoim klientom wiele świetnych promocji! Oferty na ten tydzień w sklepie Kaufland można sprawdzić w Kaufland gazetka z datą ważności od 22-02-2024 do 28-02-2024. Wszystkie niesamowite promocje możesz sprawdzić także w online – na sklepie internetowym lub na stronie sklepy Kaufland. Oto kilka interesujących okazji i rabatów: Actimel Napój jogurtowy o smaku truskawkowym 800 g (8 x 100 g), dega Sałatka jarzynowa a'la domowa 1 kg i Pstrąg.

close-icon close-icon

Gdzie mogę znaleźć gazetki na następny tydzień dla sklepu Kaufland?

Najnowsze gazetki dla sklepu Kaufland na ten i kolejny tydzień znajdują się w tym miejscu: Kaufland gazetka ważność od 22-02-2024 do 28-02-2024. Sprawdź promocje na następny tydzień na Gazetki.pl!

close-icon close-icon

Skąd mam wiedzieć, czy wybrany przedmiot jest dostępny w lokalnym sklepie Kaufland?

To czy dany produkt jest dostępny w wybranym sklepie lub lokalnej filii, możesz sprawdzić przez Internet na stronie internetowej sklepu Kaufland. Twój produkt jest niedostępny? Bez obaw, przeglądając Kaufland gazetka ważną od 22-02-2024 do 28-02-2024, można znaleźć alternatywne promocje.

close-icon close-icon

Czyt sklep Kaufland jest w mojej okolicy?

Najbliższy sklep możesz wyszukać już na naszej stronie internetowej. Wystarczy, że podasz swoją lokalizację. Zaletą udostępniania lokalizacji jest to, że możemy wyświetlać listę wszystkich znajdujących się w Twojej okolicy sklepów. Po kliknięciu przycisku „Sklepy" w aplikacji mobilnej wyświetlone zostaną najbliższe sklepy Kaufland. Żeby dowiedzieć się, jakie filie sklepów znajdują się w Twoim otoczeniu, możesz również podać kod pocztowy na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej.

close-icon close-icon

Ile sklepów Kaufland znajduje się w Polsce?

Kaufland ma kilka oddziałów. Na stronie internetowej sklepu Kaufland znajdziesz wszystkie adresy lokali znajdujących się na terenie Polski. Chcesz sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższy sklep Kaufland w Twojej okolicy? Udostępnij swoją lokalizację w naszej aplikacji! Uwaga: Niektóre sklepy znajdujące się na naszym portalu działają wyłącznie jako sklepy internetowe.

close-icon close-icon

Czy sklep Kaufland jest teraz otwarty?

Sklepy Kaufland działają zgodnie ze standardowym harmonogramem, ale w niektórych przypadkach godziny działania mogą się nieco różnić. Niektóre lokale są otwierane wcześniej lub działają o nieregularnych porach. Żeby sprawdzić, czy najbliższy sklep Kaufland jest otwarty, kliknij zakładkę „Sklepy" na stronie internetowej sklepu Kaufland i wybierz lokal działający najbliżej Twojego miejsca. Na stronie sklepu Kaufland sprawdzisz także godziny otwarcia.

close-icon close-icon

Gdzie mogę sprawdzić godziny otwarcia sklepu Kaufland?

Aktualne godziny otwarcia sprawdzisz na stronie internetowej sklepu Kaufland. Godziny otwarcia można odczytać także na naszej stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej. Przejdź do zakładki „Lokalizacje" i wybierz swoją lokalizację, żeby sprawdzić, jakie są godziny otwarcia danego sklepu Kaufland.

close-icon close-icon

Co można zamówić przez internet ze sklepu Kaufland?

W sklepie Kaufland można zamawiać przez Internet. Sprawdź sklep internetowy, żeby sprawdzić zakres działania sklepu Kaufland. Sklep internetowy najczęściej zawiera czytelne kategorie, dzięki czemu można w łatwy sposób wszystko przeglądać. Aktualnie dostępne są promocje z Kaufland gazetka o ważności od 22-02-2024 do 28-02-2024.

close-icon close-icon

Czy oferta serwowana przez sklep Kaufland w Internecie jest taka sama jak w stacjonarnych oddziałach?

W większości oddziałów sklepu Kaufland, w sklepie stacjonarnym i internetowym powinien być dostępny ten sam asortyment. Może się to jednak różnić w zależności od lokalizacji. Odwiedź stronę internetową sklepu Kaufland, żeby dowiedzieć się więcej. Zainspiruj się, sprawdzając Kaufland gazetka z datą ważności od 22-02-2024 do 28-02-2024.


Uwaga: Niektóre sklepy działają wyłącznie w Internecie lub stacjonarnie. Upewnij się tego, sprawdzając stronę internetową sklepu Kaufland.

close-icon close-icon

Jeśli mam jakieś pytanie, chcę przesłać opinię lub skargę na sklep Kaufland, jak mogę się z wami skontaktować?

W przypadku pytania, opinii lub skargi związanej z działaniem sklepu Kaufland zalecamy przejść na stronę internetową sklepu Kaufland. W sekcji „Kontakt" znajdziesz adres e-mail, numer telefonu lub formularz kontaktowy, dzięki którym sklep Kaufland z pewnością pomoże rozwiązać każdą sprawę.

close-icon close-icon
Pokaż wszystkie...

Promocje Kaufland

🛍️ gazetki Kaufland: 7
🆕 Nowe promocje: 173
🏷️ Kategoria: Supermarkety
🕰️ Ostatnie aktualizacje gazetek: 22.02.2024
Przesłanie powiodło się
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie.