Gazetki od GAMA

Ostatnie aktualizacje gazetek: 26.10.2021

GAMA gazetka

Ważność: 27 paź do 8 lis

Ta GAMA gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 12 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od GAMA i zaoszczędź na zakupach w GAMA.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki GAMA?
23.415 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki GAMA?
44.274 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Gama gazetka i promocje

Gama to bardzo duża siec sklepów zrzeszająca setki mniejszych sklepów osiedlowych w całej Polsce. Marka powstała, aby wspierać lokalnych sprzedawców w czasach, kiedy ogromne zachodnie sieci supermarketów zawładnęły Polskim rynkiem. Idea powstała w 2010 roku i do dzisiaj niemal na terenie całego kraju można znaleźć sklepy z logiem Gama. Można je spotkać na terenie takiego miasta jak Radom, czy sklepy Warszawa. Pomimo tego, że lokale nie imponują swoją powierzchnią, dzięki ścisłej współpracy z dostawcami w całym kraju, zapewniają szeroki asortyment, bardzo dobrej jakości produkty i niskie ceny. Gama gazetka promocyjna może się różnić w zależności od marketu, w którym robimy zakupy, ale w dużej mierze się ze sobą porywają. Dzięki temu oferty i promocje są nieprzewidywalne i zawsze mogą czymś zaskoczyć. Dodatkowe ulotki oraz katalog z produktami mogą zapewniać interesujące niestandardowe rabaty.

Jako że marka celuje w osiedla mieszkaniowe i mniejsze miejscowości, sklepy Gama można spotkać raczej na obrzeżach większych aglomeracji miejskich oraz na terenie mniejszych miast i wsi. Marketów należących do sieci nie można określić mianem supermarket, ale pod wieloma względami biją na głowę ofertę standardowego dużego sklepu wywodzącego się zza granicy. Promocja Gama zawsze stara się spełnić normy rynkowe i oferuje bardzo przystępne ceny. Gazetki promocyjne dostarczają zróżnicowanych produktów, sprawiając, że oferta zawsze zawiera przynajmniej kilka artykułów, które planowało się kupić.

Strona internetowa została zaprojektowana w taki sposób, aby każdy od razu dowiedział się o wszystkich walorach sieci. Już w pierwszych sekundach dowiadujemy się, że aplikacja sieci jest dostępna, oraz zapoznajemy się z aktualną gazetką sklepów. Nie ma tutaj funkcji sklep internetowy lub zakupy online, ale zważając na politykę grupy, można stwierdzić, że jest to logiczne rozwiązanie. Twórcy nie zdecydowali się na program lojalnościowy i skupili się na tworzeniu przystępnych przecen. Po więcej informacji jak adres lokalu i godziny otwarcia warto wybrać się na https://sklepygama.pl/