Aplikacja Gazetki.pl

Aplikacja z gazetkami dla portalu Gazetki.pl umożliwia wyświetlenie wszystkich aktualnych gazetek z większych i mniejszych sklepów sieciowych w Polsce. Nie mówimy tutaj jedynie o supermarketach i sklepach budowlanych, ale także o marketach elektronicznych, modowych, z zabawkami, komputerowych, drogeriach i wielu innych. Udało nam się zgromadzić dla Ciebie, większość z mniejszych, lokalnych sklepów. Jeśli chcesz wybrać konkretnego sprzedawcę jako ulubionego, możesz to zrobić, po prostu klikając ikonę serca. W ten sposób zawsze jako pierwszy dowiesz się o nowych ofertach w swoich ulubionych sklepach i w wygodny sposób przejrzysz wszystkie ulubione gazetki.


Szukasz oferty na konkretny przedmiot lub artykuł? W łatwy sposób znajdziesz go w aplikacji, wybierając go z menu. Dzięki temu uzyskasz pełen pogląd na to, w których gazetkach można znaleźć wybrany artykuł, w jakiej cenie i jak długo oferta będzie jeszcze trwała. Wybrany przedmiot można zaznaczyć z gazetce, po prostu klikając, po czym w wygodny sposób można go zamówić na stronie internetowej. Oczywiście, istnieje także możliwość zachowania ofert, dzięki opcji zapisywania, która znajduje się w dolnej części przeglądarki. W ten sposób można je łatwiej znaleźć i porównywać z innymi promocjami.


Dlaczego warto używać aplikacji z gazetkami portalu Gazetki.pl:

  • Największy przegląd wszelkiego rodzaju ulotek w Polsce
  • Aplikacja działa na urządzeniach iPhone i iPad
  • Zawsze najnowsze gazetki, pierwsze w Internecie.
  • Zarówno ogólnokrajowe, jak i regionalne
  • Wybór nowych gazetek, popularnych ulotek, polecanych katalogów i te, które już prawie wygasły
  • Przeglądaj gazetki po kategoriach sklepu lub wybieraj tematykę
  • Ulubione katalogi zorganizowane w przystępny sposób
  • Przeglądaj także magazyny, broszury, gazetki i katalogi
  • Zapisuj wybrane oferty i twórz własną listę zakupów.
  • Adres sklepów w twojej okolicy, które aktualnie są otwarte.


Ponieważ jesteśmy niezależni, dostarczamy wszystkie gazetki, jednakowo ogólnokrajowe, jak i lokalne, bez żadnych wyjątków. Nasz pełen zapału zespół jest dostępny każdego dnia, abyśmy jako pierwsi publikowali dla Ciebie najnowsze gazetki. A ponieważ nie rozpowszechniamy żadnych papierowych ulotek, jesteśmy przyjaźni dla środowiska. Jest to zaletą dla Ciebie, jak i środowiska.


Pomożesz nam stać się jeszcze lepszymi? Prześlij do nas swoje uwagi, porady i pytania na adres: [email protected] . Oczywiście, będziemy wdzięczni za każdą uwagę. Aplikacja z gazetkami jest dostarczona przez portal Gazetki.pl, najbardziej kompletny, internetowy zbiór gazetek w Polsce. Wraz z wszystkimi gazetkami promocyjnymi, ofertami, zniżkami i promocjami – od A do Z – ogrom korzyści dla Ciebie.

Przesłanie powiodło się
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie.