Gazetki od Groszek

Ostatnie aktualizacje gazetek: 19.01.2022

Groszek gazetka

Ważność: 21 sty do 1 lut

Ta Groszek gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 4 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Groszek i zaoszczędź na zakupach w Groszek.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Groszek?
36.985 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Groszek?
16.423 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Groszek gazetka i promocje

Groszek to doskonale w Polsce znana sieć sklepów, która funkcjonuje od 2000 roku. W całej Polsce znajduje się blisko 1700 sklepów osiedlowych Groszek. Średnia powierzchnia jednego lokalu wynosi ponad 120 metrów kwadratowych, co sprawia, że nie można go porównywać do ogromnych sieci supermarketów. Dzięki temu, że należy do grupy Eurocash, Groszek znajduje się na terenie prawie każdego większego miasta w Polsce. Warszawa, Kraków, sklepy Poznań – można by tak wymieniać w nieskończoność. Pomimo swoich niewielkich gabarytów, sklep zapewnia dobry asortyment, zawierający wysokiej jakości produkty i niskie ceny. Dzięki takiemu połączeniu Groszek stał się ulubionym osiedlowym sklepem Polaków. Groszek gazetka promocyjna trwa najczęściej około 2 tygodni, co oznacza, że wybrane promocje i oferty handlowe są dostępne przez bardzo długi czas. Oczywiście od czasu do czasu można liczyć na to, że pojawią się tematyczne katalogi, ulotki i broszury, które zawierają liczne dodatkowe rabaty.


Jakie są aktualne oferty w Groszek?

Dzięki dostępowi do ogromnej sieci dystrybucyjnej Eurocash, sklepy Groszek znajdują uznanie niemal w każdym regionie Polski. Powiedzenie, że jest to supermarket to duża przesada, ale śmiało może konkurować z nimi pod względem ofert promocyjnych. Wyprzedaż, czy możliwość skorzystania z różnego rodzaju wydarzeń, to norma w sklepach tej sieci. Ceny w Groszku prezentują się wyjątkowo dobrze na tle innych sklepów o tych gabarytach, dlatego wiele osób preferuje zrobienie zakupów w tym sklepie, zamiast organizować wyjazd do wielkiego, obleganego przez tłumy supermarketu. Bardzo często pojawia się konkretna Groszek promocja, oferta lub akcja handlowa, która sprawia, że zakupy nabierają większego sensu. Oczywiście gazetki promocyjne pojawiają się nieustannie, wraz z dodatkami świątecznymi lub związanymi z wybranym okresem w roku.


Które placówki Groszek są otwarte w mojej okolicy?

Strona internetowa jest dość prosta, ale zapewnia dostęp do wszystkich najważniejszych informacji. Niestety, nie znajdziemy tutaj takich funkcji jak sklep internetowy lub zakupy online, ale mimo wszystko warto tu często zaglądać w poszukiwaniu nowych atrakcji i wydarzeń, które sieć organizuje od czasu do czasu. Aplikacja ani specjalny program lojalnościowy jeszcze nie powstał, ponieważ sieć ma nieco inny pomysł na swoją działalność. Jeśli ktoś chce dowiedzieć się podstawowych informacji o działaniu poszczególnego sklepu, powinien udać się na stronę www.groszek.com.pl