Gazetki od Groszek

Groszek gazetka

Ważność: 22 lut do 5 mar

Ta Groszek gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 7 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Groszek i zaoszczędź na zakupach w Groszek.

Groszek gazetka

Ważność: 22 lut do 5 mar

Ta Groszek gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 7 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Groszek i zaoszczędź na zakupach w Groszek.

Groszek gazetka

Ważność: 22 lut do 5 mar

Ta Groszek gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 7 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Groszek i zaoszczędź na zakupach w Groszek.

Groszek gazetka

Ważność: 22 lut do 5 mar

Ta Groszek gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 7 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Groszek i zaoszczędź na zakupach w Groszek.

Groszek gazetka

Ważność: 22 lut do 5 mar

Ta Groszek gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 7 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Groszek i zaoszczędź na zakupach w Groszek.

time
Groszek Jeszcze przez 6 dni

Przejrzyj najpierw gazetki Groszek w aplikacji

100K+
Pobierz aplikację

Przejrzyj najpierw gazetki Groszek w aplikacji

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Groszek gazetka i promocje

Groszek to doskonale w Polsce znana sieć sklepów, która funkcjonuje od 2000 roku. W całej Polsce znajduje się blisko 1700 sklepów osiedlowych Groszek. Średnia powierzchnia jednego lokalu wynosi ponad 120 metrów kwadratowych, co sprawia, że nie można go porównywać do ogromnych sieci supermarketów. Dzięki temu, że należy do grupy Eurocash, Groszek znajduje się na terenie prawie każdego większego miasta w Polsce. Warszawa, Kraków, sklepy Poznań – można by tak wymieniać w nieskończoność. Pomimo swoich niewielkich gabarytów, sklep zapewnia dobry asortyment, zawierający wysokiej jakości produkty i niskie ceny. Dzięki takiemu połączeniu Groszek stał się ulubionym osiedlowym sklepem Polaków. Groszek gazetka promocyjna trwa najczęściej około 2 tygodni, co oznacza, że wybrane promocje i oferty handlowe są dostępne przez bardzo długi czas. Oczywiście od czasu do czasu można liczyć na to, że pojawią się tematyczne katalogi, ulotki i broszury, które zawierają liczne dodatkowe rabaty.


Jakie są aktualne oferty w Groszek?

Dzięki dostępowi do ogromnej sieci dystrybucyjnej Eurocash, sklepy Groszek znajdują uznanie niemal w każdym regionie Polski. Powiedzenie, że jest to supermarket to duża przesada, ale śmiało może konkurować z nimi pod względem ofert promocyjnych. Wyprzedaż, czy możliwość skorzystania z różnego rodzaju wydarzeń, to norma w sklepach tej sieci. Ceny w Groszku prezentują się wyjątkowo dobrze na tle innych sklepów o tych gabarytach, dlatego wiele osób preferuje zrobienie zakupów w tym sklepie, zamiast organizować wyjazd do wielkiego, obleganego przez tłumy supermarketu. Bardzo często pojawia się konkretna Groszek promocja, oferta lub akcja handlowa, która sprawia, że zakupy nabierają większego sensu. Oczywiście gazetki promocyjne pojawiają się nieustannie, wraz z dodatkami świątecznymi lub związanymi z wybranym okresem w roku.


Które placówki Groszek są otwarte w mojej okolicy?

Strona internetowa jest dość prosta, ale zapewnia dostęp do wszystkich najważniejszych informacji. Niestety, nie znajdziemy tutaj takich funkcji jak sklep internetowy lub zakupy online, ale mimo wszystko warto tu często zaglądać w poszukiwaniu nowych atrakcji i wydarzeń, które sieć organizuje od czasu do czasu. Aplikacja ani specjalny program lojalnościowy jeszcze nie powstał, ponieważ sieć ma nieco inny pomysł na swoją działalność. Jeśli ktoś chce dowiedzieć się podstawowych informacji o działaniu poszczególnego sklepu, powinien udać się na stronę www.groszek.com.pl

Twoje sklepy Groszek

Przejrzyj najświeższe gazetki oraz promocje z Groszek i nigdy nie przepłacaj. Groszek ma 1591 sklepów w Polsce z konkurencyjnymi, tygodniowymi promocjami. W najnowszej Groszek gazetka znajdziesz promocje, które są dostępne od 22-02-2024 do 05-03-2024. W tym tygodniu dostępnych jest 188 produktów, które można kupić z rabatem, prawdopodobnie w możliwie najniższej cenie. Nie przegap takich promocji jak: MK Café Premium Crema Kawa rozpuszczalna 130 g, Goliard Makaron familijny wstążki jajeczne 400 g i Ciastka Lubisie! Oczywiście Groszek zapewnia także wiele innych produktów, które aktualnie nie znajdują się na wyprzedaży. Możesz zamówić je na sklepie internetowym lub odebrać stacjonarnie w pobliżu. Wybierz najbliższą lokalizację w naszej „wyszukiwarce lokacji" w górnej części portalu, tuż obok opcji wyszukaj. Możesz także sprawdzić dodatkowe informacje jak godziny otwarcia Twojego sklepu w Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk lub dowolnego innego lokalu na terenie Polski, przechodząc na stronę internetową danego sklepu.

Jeśli w gazetce Groszek nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, to sprawdź promocje podobnych sklepów z tej samej kategorii: Supermarkety, jak na przykład Biedronka, Lidl or Kaufland. Znajdziesz tutaj produkty, za którymi się rozglądasz i to w najniższych cenach. Oprócz korzystania z promocji na ulotce możesz zaoszczędzić pieniądze, wykorzystując kod rabatowy Groszek. Sprawdź stronę internetową Groszek, żeby odebrać swój.

Najczęściej zadawane pytania w związku z Groszek

Jakie promocje są dostępne w tym tygodniu w sklepach Groszek?

Sklep Groszek dostarcza w tym tygodniu swoim klientom wiele świetnych promocji! Oferty na ten tydzień w sklepie Groszek można sprawdzić w Groszek gazetka z datą ważności od 22-02-2024 do 05-03-2024. Wszystkie niesamowite promocje możesz sprawdzić także w online – na sklepie internetowym lub na stronie sklepy Groszek. Oto kilka interesujących okazji i rabatów: MK Café Premium Crema Kawa rozpuszczalna 130 g, Goliard Makaron familijny wstążki jajeczne 400 g i Ciastka Lubisie.

close-icon close-icon

Gdzie mogę znaleźć gazetki na następny tydzień dla sklepu Groszek?

Najnowsze gazetki dla sklepu Groszek na ten i kolejny tydzień znajdują się w tym miejscu: Groszek gazetka ważność od 22-02-2024 do 05-03-2024. Sprawdź promocje na następny tydzień na Gazetki.pl!

close-icon close-icon

Skąd mam wiedzieć, czy wybrany przedmiot jest dostępny w lokalnym sklepie Groszek?

To czy dany produkt jest dostępny w wybranym sklepie lub lokalnej filii, możesz sprawdzić przez Internet na stronie internetowej sklepu Groszek. Twój produkt jest niedostępny? Bez obaw, przeglądając Groszek gazetka ważną od 22-02-2024 do 05-03-2024, można znaleźć alternatywne promocje.

close-icon close-icon

Czyt sklep Groszek jest w mojej okolicy?

Najbliższy sklep możesz wyszukać już na naszej stronie internetowej. Wystarczy, że podasz swoją lokalizację. Zaletą udostępniania lokalizacji jest to, że możemy wyświetlać listę wszystkich znajdujących się w Twojej okolicy sklepów. Po kliknięciu przycisku „Sklepy" w aplikacji mobilnej wyświetlone zostaną najbliższe sklepy Groszek. Żeby dowiedzieć się, jakie filie sklepów znajdują się w Twoim otoczeniu, możesz również podać kod pocztowy na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej.

close-icon close-icon

Ile sklepów Groszek znajduje się w Polsce?

Groszek ma kilka oddziałów. Na stronie internetowej sklepu Groszek znajdziesz wszystkie adresy lokali znajdujących się na terenie Polski. Chcesz sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższy sklep Groszek w Twojej okolicy? Udostępnij swoją lokalizację w naszej aplikacji! Uwaga: Niektóre sklepy znajdujące się na naszym portalu działają wyłącznie jako sklepy internetowe.

close-icon close-icon

Czy sklep Groszek jest teraz otwarty?

Sklepy Groszek działają zgodnie ze standardowym harmonogramem, ale w niektórych przypadkach godziny działania mogą się nieco różnić. Niektóre lokale są otwierane wcześniej lub działają o nieregularnych porach. Żeby sprawdzić, czy najbliższy sklep Groszek jest otwarty, kliknij zakładkę „Sklepy" na stronie internetowej sklepu Groszek i wybierz lokal działający najbliżej Twojego miejsca. Na stronie sklepu Groszek sprawdzisz także godziny otwarcia.

close-icon close-icon

Gdzie mogę sprawdzić godziny otwarcia sklepu Groszek?

Aktualne godziny otwarcia sprawdzisz na stronie internetowej sklepu Groszek. Godziny otwarcia można odczytać także na naszej stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej. Przejdź do zakładki „Lokalizacje" i wybierz swoją lokalizację, żeby sprawdzić, jakie są godziny otwarcia danego sklepu Groszek.

close-icon close-icon

Co można zamówić przez internet ze sklepu Groszek?

W sklepie Groszek można zamawiać przez Internet. Sprawdź sklep internetowy, żeby sprawdzić zakres działania sklepu Groszek. Sklep internetowy najczęściej zawiera czytelne kategorie, dzięki czemu można w łatwy sposób wszystko przeglądać. Aktualnie dostępne są promocje z Groszek gazetka o ważności od 22-02-2024 do 05-03-2024.

close-icon close-icon

Czy oferta serwowana przez sklep Groszek w Internecie jest taka sama jak w stacjonarnych oddziałach?

W większości oddziałów sklepu Groszek, w sklepie stacjonarnym i internetowym powinien być dostępny ten sam asortyment. Może się to jednak różnić w zależności od lokalizacji. Odwiedź stronę internetową sklepu Groszek, żeby dowiedzieć się więcej. Zainspiruj się, sprawdzając Groszek gazetka z datą ważności od 22-02-2024 do 05-03-2024.


Uwaga: Niektóre sklepy działają wyłącznie w Internecie lub stacjonarnie. Upewnij się tego, sprawdzając stronę internetową sklepu Groszek.

close-icon close-icon

Jeśli mam jakieś pytanie, chcę przesłać opinię lub skargę na sklep Groszek, jak mogę się z wami skontaktować?

W przypadku pytania, opinii lub skargi związanej z działaniem sklepu Groszek zalecamy przejść na stronę internetową sklepu Groszek. W sekcji „Kontakt" znajdziesz adres e-mail, numer telefonu lub formularz kontaktowy, dzięki którym sklep Groszek z pewnością pomoże rozwiązać każdą sprawę.

close-icon close-icon
Pokaż wszystkie...

Promocje Groszek

🛍️ gazetki Groszek: 5
🆕 Nowe promocje: 188
🏷️ Kategoria: Supermarkety
🕰️ Ostatnie aktualizacje gazetek: 21.02.2024
Przesłanie powiodło się
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie.