Gazetki od Euro Sklep

Ostatnie aktualizacje gazetek: 30.11.2021

Euro Sklep gazetka

Ważność: 2 gru do 14 gru

Ta Euro Sklep gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 6 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Euro Sklep i zaoszczędź na zakupach w Euro Sklep.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Euro Sklep?
15.606 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Euro Sklep?
53.005 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Euro Sklep gazetka i promocje

Euro Sklep to sieć, która powstała w 1997 roku i zrzesza sklepy ogólnospożywcze w południowej części kraju. W całej Polsce znajduje się około 430 sklepów. Są ulokowane na terenie takiego miasta jak Kraków, Lublin, czy sklepy Warszawa. Euro Sklep nie działa jak standardowe sieci supermarketów – firma skupia się raczej na mniejszych lokalach handlowych. Euro Sklep to przede wszystkim dobry asortyment, bardzo dobrej jakości produkty i niskie ceny. Euro Sklep gazetka promocyjna pojawia się raz na dwa tygodnie i prezentuje promocje oraz oferty z każdego możliwego działu, aby każdy nalazł coś dla siebie. Raz na jakiś czas wypuszczane zostają dodatkowe ulotki, bądź katalog, które zapewniają ciekawe rabaty.

Zrzeszone w sieci lokale Euro Sklep są niekiedy malutkimi osiedlowymi lokalami handlowymi, do których zawsze jest blisko i to jest główna polityka działania firmy – minimalna powierzchnia lokalu wynosi 80 metrów kwadratowych. Nie można określić go jako supermarket i pod wieloma względami mu ustępuje, ale jest na tyle niewielki, że może się pojawić dosłownie wszędzie. Oczywiście, raz na jakiś czas można także liczyć na jakąś wyprzedaż, dzięki której otrzymamy określony produkt w o wiele niższej cenie. Niekiedy może pojawić się specjalna Euro Sklep promocja lub oferta, która pobije nawet to, co mogą zaproponować ogromne hipermarkety. Dodatkowe gazetki promocyjne o różnej tematyce, mogą pojawiać się w wybranych okresach roku, aby jeszcze bardziej ułatwić zakupy.

Strona internetowa jest bardzo prosta i zawiera jedynie podstawowe informacje o działaniu firmy, jej gazetkach i promocjach. Sieć nie udostępnia takich możliwości jak program lojalnościowy, sklep internetowy, aplikacja mobilna, czy zakupy online. Oczywiście wynika to głównie z polityki franczyzowej, jaką firma się kieruje. W przypadku, kiedy ktoś chce się dowiedzieć czegoś więcej – wyszukać odpowiedni sklep, poznać jego adres, czy godziny otwarcia – powinien udać się pod adres www.eurosklep.eu.