Gazetki
Oferty
Ulubione
Zapisane
favorite-heart

HERLITZ Nożyczki zaokrąglone lub szpiczaste, różne kolory

Ważność: 27 sie do 2 wrz
0
Kaufland HERLITZ Nożyczki zaokrąglone lub szpiczaste, różne kolory oferta
favorite-heart

HERLITZ Nożyczki zaokrąglone lub szpiczaste, różne kolory

Ważność: 27 sie do 2 wrz
9,99 zł
Dodaj

Teraz w promocji HERLITZ Nożyczki zaokrąglone lub szpiczaste, różne kolory w Kaufland. Oferta ważna od 27-08 do 2-09.

Historia cen Sprawdzono
Ostatnia kontrola: sob. 29 sie
Przeglądaj w gazetce
Kaufland
Kaufland Wódka Stumbras oferta

Wódka Stumbras

3 dni
34,99 zł
Kaufland
Kaufland Regał Parkside oferta

Regał Parkside

3 dni
60,00 zł
Kaufland
Kaufland Cichy kompresor Parkside oferta

Cichy kompresor Parkside

3 dni
300,00 zł
Kaufland
Kaufland Whisky Ballantine's Finest oferta

Whisky Ballantine's Finest

3 dni
54,99 zł
Kaufland
Kaufland Brelok maskotka Freszaki Kabanos Karlos oferta

Brelok maskotka Freszaki Kabanos Karlos

1 miesiąc
0,01 zł
Kaufland
Kaufland Whiskey Jack Daniel's 35% alk oferta

Whiskey Jack Daniel's 35% alk

3 dni
79,99 zł

Najbliższa filia Kaufland

Ta HERLITZ Nożyczki zaokrąglone lub szpiczaste, różne kolory jest dostępna w poniższych filiach na podstawie ustawionej lokalizacji:

WarszawaWarszawa
Wykryj automatycznie

Powiązane sklepy

Wave background texture

Przejrzyj najpierw gazetki Kaufland w aplikacji

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

app-picture-logo

Oferty HERLITZ Nożyczki zaokrąglone lub szpiczaste, różne kolory i promocje internetowe w Kaufland

Ta promocja na HERLITZ Nożyczki zaokrąglone lub szpiczaste, różne kolory jest obecnie dostępna w Kaufland. Sprawdź wszystkie aktualne oferty Kaufland, gdzie znajdziesz atrakcyjne warunki cenowe i rabaty. Zamów HERLITZ Nożyczki zaokrąglone lub szpiczaste, różne kolory online przez stronę Kaufland lub kup w najbliższym punkcie sprzedaży z najniższą ceną. Gazetki.pl prezentuje wyłącznie najlepsze promocje na HERLITZ Nożyczki zaokrąglone lub szpiczaste, różne kolory, dopasowane do Twoich preferencji. Chcesz być na bieżąco? Kliknij ikonę dzwonka i otrzymuj powiadomienia, gdy HERLITZ Nożyczki zaokrąglone lub szpiczaste, różne kolory ponownie będzie dostępny w promocji.

Najczęściej zadawane pytania w związku z HERLITZ Nożyczki zaokrąglone lub szpiczaste, różne kolory

Ta promocja jest dostępna w różnych sklepach. Przejrzyj wszystkie dostępne produkty, żeby otrzymać najtańszą ofertę na HERLITZ Nożyczki zaokrąglone lub szpiczaste, różne kolory. Jeśli chcesz dowiedzieć się, czy dany produkt jest dostępny na lepszej przecenie w innym sklepie, zajrzyj do kategorii „Supermarkety". Te oferty również mogą cię zainteresować: HERLITZ Nożyczki, Nożyczki Herlitz My.Pen i Nożyczki spiczaste Herlitz.

Sprawdź najtańszy produkt dostępny we wszystkich ofertach promocyjnych! Jeśli chcesz wiedzieć, czy sklep Kaufland ma najwyższy rabat dla oferty na HERLITZ Nożyczki zaokrąglone lub szpiczaste, różne kolory, porównaj ją z promocjami innych sklepów w zakładce Kategorie.

Cenę oferty na HERLITZ Nożyczki zaokrąglone lub szpiczaste, różne kolory można sprawdzić na górze strony wraz z czasem, przez który dana promocja jest dostępna. Możesz również sprawdzić cenę w aktualnej Kaufland gazetka lub na stronie internetowej sklepu Kaufland. Oferty promocyjne gwarantują zakup produktów ze sklepu Kaufland po najniższej cenie.

Najlepszym wyborem będzie zakup tego produktu w sklepie Kaufland. Oczywiście można również sprawdzić ulotki innych sklepów. Jeśli przejdziesz do kategorii Supermarkety, wyświetlą Ci się inne marki z podobną ofertą do sklepów Kaufland.

Sklep Kaufland zapewnia szeroki wybór promocji. Obserwuj cotygodniowe oferty Kaufland gazetka, żeby wyszukać najlepsze promocje i okazje. Oprócz ofert na HERLITZ Nożyczki zaokrąglone lub szpiczaste, różne kolory znajdziesz także następujące promocje: HERLITZ Nożyczki, Nożyczki Herlitz My.Pen & Nożyczki spiczaste Herlitz.

Ostatnia aktualizacja: środa, 26 sierpnia 2026
Przesłanie powiodło się
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie.
Czy ta okazja to prawdziwy must-have?

Oceniliśmy tę promocję na podstawie zniżki i częstotliwości z ostatnich 8 tygodni. Dzięki temu dokonasz najlepszego wyboru! Wygodne, prawda?

Musthave
Kup
Porównaj
Wątpliwość
Przykład
Coca Cola light 1.5L
9,00 zł
8,09 zł
Coca Cola light 1.5L
50% zniżki
9,00 zł
4,49 zł
Więcej informacji o tej ocenie?