Gazetki od Polomarket

Ostatnie aktualizacje gazetek: 26.10.2021

Polomarket gazetka

Ważność: 21 paź do 4 lis

Ta Polomarket gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 8 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Polomarket i zaoszczędź na zakupach w Polomarket.

Polomarket gazetka

Ważność: 27 paź do 2 lis

Ta Polomarket gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 7 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Polomarket i zaoszczędź na zakupach w Polomarket.

Polomarket gazetka

Ważność: 20 paź do 16 lis

Ta Polomarket gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 20 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Polomarket i zaoszczędź na zakupach w Polomarket.

Polomarket gazetka

Ważność: 28 wrz do 30 paź

Ta Polomarket gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 3 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Polomarket i zaoszczędź na zakupach w Polomarket.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Polomarket?
56.952 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Polomarket?
37.289 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

POLOmarket gazetka i promocje

POLOmarket to jedna z największych sieci supermarketów, której kapitał w całości pochodzi z naszego kraju. Marka działa na rynku już od 1997 roku i dzisiaj funkcjonuje w praktycznie każdym regionie Polski. Supermarket można spotkać na terenie takiego miasta jak Gdańsk, Wałbrzych, czy sklepy Wrocław. POLOmarket imponuje swoją powierzchnią użytkową. Pomimo tego, że sieć powstała w całości w Polsce, jej sklepy nie ustępują niczym potężnym, zagranicznym markom. Doskonałej jakości produkty, niskie ceny i ogromny asortyment – to główne atrybuty sklepów należących do polskiej sieci. POLOmarket gazetka promocyjna jest wydawana raz na tydzień i zapewnia przystępne oferty handlowe i promocje z każdego działu. Dzięki temu każdy zawsze znajdzie coś interesującego dla siebie. Oczywiście, nie wszystkie oferty pochodzą z regularnych gazetek. Można liczyć także na różne nieregularnie publikowane ulotki oraz katalog z produktami, który zawiera interesujące rabaty.

Firma w ostatnich latach przeszła na nowy model rozszerzania sieci i skupia się na remontowaniu już istniejących budynków, zamiast kupowania nowych. Mimo wszystko sklepy POLOmarket zachowują wysoki standard, który firma narzuciła od samego początku istnienia sieci, a klienci chwalą je sobie za schludne i czyste. Regularna wyprzedaż na wybrany produkt w tej sieci to norma. Niemal zawsze można liczyć na to, że w ofercie znajduje się coś specjalnego. Promocja POLOmarket zawsze jest odpowiednio przemyślana i jest skierowana do ogromnej grupy odbiorców. Twórcy zadbali o to, regularnie publikując specjalne tematyczne gazetki promocyjne, pełne niestandardowych produktów, które rzadko znajdują się w standardowej ofercie.

Strona internetowa POLOmarket to najwyższa klasa. Została zrealizowana w przystępny sposób, dzięki któremu można ją wygodnie przeglądać zarówno z poziomu komputera, jak i urządzenia mobilnego. Nie znajdziemy tutaj takiej funkcji jak sklep internetowy, zakupy online, ale za to twórcy zamieścili całą masę informacji o innych funkcjach serwisu. Program lojalnościowych, karta – POLOkarta, płacenie blikiem, to tylko kilka z ciekawych opcji. Aplikacja mobilna umożliwia jeszcze łatwiejsze korzystanie z oferty sklepu, zawierając w sobie wszystkie najważniejsze funkcje. Jeśli ktoś chce się dowiedzieć czegoś więcej na temat działania poszczególnego sklepu oraz poznać jego godziny otwarcia, powinien przejść na www.polomarket.pl.