Gazetki od Wafelek

Wafelek gazetka

Ważność: 28 Nov do 10 Dec

Ta Wafelek gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 8 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Wafelek i zaoszczędź na zakupach w Wafelek.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Wafelek?
57.145 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Wafelek?
34.053 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Wafelek gazetka i promocje

Wafelek Supermarkety to polska siec wielkopowierzchniowych sklepów spożywczo-przemysłowych, która historią sięga do 1989 roku, ale swoją aktualną politykę prowadzi od  1999 roku. Wszystkie sklepy zostały ulokowane wokół miasta Częstochowa, gdzie znajduje się główne centrum dystrybucyjne. Do tej pory uruchomiono 20 supermarketów, a w planach są kolejne. Korzystanie z własnego zaplecza logistycznego sprawia, że asortyment jest bardzo szeroki, a wysokiej jakości produkty mają wyjątkowo niskie ceny. Wafelek gazetka promocyjna jest regularnie publikowana, dostarczając nowe oferty handlowe oraz promocje, które śmiało mogą konkurować z tym, co oferują największe sieci supermarketów zza granicy. Jeśli zajdzie taka potrzeba firma uzupełnia swoją ofertę o dodatkowe artykuły poprzez dodatkowe ulotki lub katalog, zawierający interesujące rabaty na produkty niestandardowe.

Polityka firmy jest zbliżona do tego, co prezentują największe sklepy opierające się na zagranicznym kapitale, dzięki czemu każdy supermarket jest bardzo przestronny i dostarcza artykułów potrzebnych do kompleksowych zakupów. Sklepy Wafelek zawsze mogą czymś zaskoczyć. Wyprzedaż, promocja specjalna lub oferta na wybrane produkty – włodarze sieci prawie zawsze mają coś w zanadrzu, aby przekonać klientów do zakupów. Jeśli ktoś regularnie obserwuje gazetki promocyjne, zawsze będzie na bieżąco ze wszystkim okazjami i nic nie ucieknie mu sprzed nosa.

Strona internetowa jest bardzo prosta i dostarcza jedynie najważniejszych informacji o działaniu firmy oraz jej sklepów. Odwiedzający mogą przeglądać aktualną ofertę promocyjną, zapoznać się z galerią, bądź skontaktować się z obsługą za pomocą podanych danych kontaktowych. Nie ma tutaj takich opcji jak sklep internetowy, zakupy online, aplikacja mobilna oraz program lojalnościowy, ale widząc, jak szybko sieć się rozwija, można przypuszczać, że niektóre z nich niebawem się pojawią. Adres, godziny otwarcia oraz inne dane marketów dostępne są na stronie https://www.wafelek.pl/.

Twoje sklepy Wafelek

Przejrzyj najświeższe gazetki oraz promocje z Wafelek i nigdy nie przepłacaj. Wafelek ma 20 sklepów w Polsce z konkurencyjnymi, tygodniowymi promocjami. W najnowszej Wafelek gazetka znajdziesz promocje, które są dostępne od 28-11-2022 do 10-12-2022. W tym tygodniu dostępnych jest 135 produktów, które można kupić z rabatem, prawdopodobnie w możliwie najniższej cenie. Nie przegap takich promocji jak: Schab aleksandria, Haribo Żelki 85g różne rodzaje i Mikołaj 60g! Oczywiście Wafelek zapewnia także wiele innych produktów, które aktualnie nie znajdują się na wyprzedaży. Możesz zamówić je na sklepie internetowym lub odebrać stacjonarnie w pobliżu. Wybierz najbliższą lokalizację w naszej „wyszukiwarce lokacji" w górnej części portalu, tuż obok opcji wyszukaj. Możesz także sprawdzić dodatkowe informacje jak godziny otwarcia Twojego sklepu w Kraków, Częstochowa, Jędrzejów lub dowolnego innego lokalu na terenie Polski, przechodząc na stronę internetową danego sklepu.

Jeśli w gazetce Wafelek nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, to sprawdź promocje podobnych sklepów z tej samej kategorii: Supermarkety, jak na przykład Biedronka, Lidl or Kaufland. Znajdziesz tutaj produkty, za którymi się rozglądasz i to w najniższych cenach. Oprócz korzystania z promocji na ulotce możesz zaoszczędzić pieniądze, wykorzystując kod rabatowy Wafelek. Sprawdź stronę internetową Wafelek, żeby odebrać swój.

Najczęściej zadawane pytania w związku z Wafelek

Jakie promocje są dostępne w tym tygodniu w sklepach Wafelek?

Sklep Wafelek dostarcza w tym tygodniu swoim klientom wiele świetnych promocji! Oferty na ten tydzień w sklepie Wafelek można sprawdzić w Wafelek gazetka z datą ważności od 28-11-2022 do 10-12-2022. Wszystkie niesamowite promocje możesz sprawdzić także w online – na sklepie internetowym lub na stronie sklepy Wafelek. Oto kilka interesujących okazji i rabatów: Schab aleksandria, Haribo Żelki 85g różne rodzaje i Mikołaj 60g.

Gdzie mogę znaleźć gazetki na następny tydzień dla sklepu Wafelek?

Najnowsze gazetki dla sklepu Wafelek na ten i kolejny tydzień znajdują się w tym miejscu: Wafelek gazetka ważność od 28-11-2022 do 10-12-2022. Sprawdź promocje na następny tydzień na Gazetki.pl!

Skąd mam wiedzieć, czy wybrany przedmiot jest dostępny w lokalnym sklepie Wafelek?

To czy dany produkt jest dostępny w wybranym sklepie lub lokalnej filii, możesz sprawdzić przez Internet na stronie internetowej sklepu Wafelek. Twój produkt jest niedostępny? Bez obaw, przeglądając Wafelek gazetka ważną od 28-11-2022 do 10-12-2022, można znaleźć alternatywne promocje.

Czyt sklep Wafelek jest w mojej okolicy?

Najbliższy sklep możesz wyszukać już na naszej stronie internetowej. Wystarczy, że podasz swoją lokalizację. Zaletą udostępniania lokalizacji jest to, że możemy wyświetlać listę wszystkich znajdujących się w Twojej okolicy sklepów. Po kliknięciu przycisku „Sklepy" w aplikacji mobilnej wyświetlone zostaną najbliższe sklepy Wafelek. Żeby dowiedzieć się, jakie filie sklepów znajdują się w Twoim otoczeniu, możesz również podać kod pocztowy na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej.

Ile sklepów Wafelek znajduje się w Polsce?

Wafelek ma kilka oddziałów. Na stronie internetowej sklepu Wafelek znajdziesz wszystkie adresy lokali znajdujących się na terenie Polski. Chcesz sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższy sklep Wafelek w Twojej okolicy? Udostępnij swoją lokalizację w naszej aplikacji! Uwaga: Niektóre sklepy znajdujące się na naszym portalu działają wyłącznie jako sklepy internetowe.

Czy sklep Wafelek jest teraz otwarty?

Sklepy Wafelek działają zgodnie ze standardowym harmonogramem, ale w niektórych przypadkach godziny działania mogą się nieco różnić. Niektóre lokale są otwierane wcześniej lub działają o nieregularnych porach. Żeby sprawdzić, czy najbliższy sklep Wafelek jest otwarty, kliknij zakładkę „Sklepy" na stronie internetowej sklepu Wafelek i wybierz lokal działający najbliżej Twojego miejsca. Na stronie sklepu Wafelek sprawdzisz także godziny otwarcia.

Gdzie mogę sprawdzić godziny otwarcia sklepu Wafelek?

Aktualne godziny otwarcia sprawdzisz na stronie internetowej sklepu Wafelek. Godziny otwarcia można odczytać także na naszej stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej. Przejdź do zakładki „Lokalizacje" i wybierz swoją lokalizację, żeby sprawdzić, jakie są godziny otwarcia danego sklepu Wafelek.

Co można zamówić przez internet ze sklepu Wafelek?

W sklepie Wafelek można zamawiać przez Internet. Sprawdź sklep internetowy, żeby sprawdzić zakres działania sklepu Wafelek. Sklep internetowy najczęściej zawiera czytelne kategorie, dzięki czemu można w łatwy sposób wszystko przeglądać. Aktualnie dostępne są promocje z Wafelek gazetka o ważności od 28-11-2022 do 10-12-2022.

Czy oferta serwowana przez sklep Wafelek w Internecie jest taka sama jak w stacjonarnych oddziałach?

W większości oddziałów sklepu Wafelek, w sklepie stacjonarnym i internetowym powinien być dostępny ten sam asortyment. Może się to jednak różnić w zależności od lokalizacji. Odwiedź stronę internetową sklepu Wafelek, żeby dowiedzieć się więcej. Zainspiruj się, sprawdzając Wafelek gazetka z datą ważności od 28-11-2022 do 10-12-2022.


Uwaga: Niektóre sklepy działają wyłącznie w Internecie lub stacjonarnie. Upewnij się tego, sprawdzając stronę internetową sklepu Wafelek.

Jeśli mam jakieś pytanie, chcę przesłać opinię lub skargę na sklep Wafelek, jak mogę się z wami skontaktować?

W przypadku pytania, opinii lub skargi związanej z działaniem sklepu Wafelek zalecamy przejść na stronę internetową sklepu Wafelek. W sekcji „Kontakt" znajdziesz adres e-mail, numer telefonu lub formularz kontaktowy, dzięki którym sklep Wafelek z pewnością pomoże rozwiązać każdą sprawę.

Pokaż wszystkie...

Promocje Wafelek

🛍️ gazetki Wafelek: 1
🆕 Nowe promocje: 135
🏷️ Kategoria: Supermarkety
🕰️ Ostatnie aktualizacje gazetek: 11/25/22