Gazetki od Wafelek

Ostatnie aktualizacje gazetek: 28.11.2021

Wafelek gazetka

Ważność: 29 lis do 12 gru

Ta Wafelek gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 7 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Wafelek i zaoszczędź na zakupach w Wafelek.

Wafelek gazetka

Ważność: 22 lis do 11 gru

Ta Wafelek gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 7 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Wafelek i zaoszczędź na zakupach w Wafelek.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Wafelek?
15.628 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Wafelek?
18.411 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Wafelek gazetka i promocje

Wafelek Supermarkety to polska siec wielkopowierzchniowych sklepów spożywczo-przemysłowych, która historią sięga do 1989 roku, ale swoją aktualną politykę prowadzi od  1999 roku. Wszystkie sklepy zostały ulokowane wokół miasta Częstochowa, gdzie znajduje się główne centrum dystrybucyjne. Do tej pory uruchomiono 20 supermarketów, a w planach są kolejne. Korzystanie z własnego zaplecza logistycznego sprawia, że asortyment jest bardzo szeroki, a wysokiej jakości produkty mają wyjątkowo niskie ceny. Wafelek gazetka promocyjna jest regularnie publikowana, dostarczając nowe oferty handlowe oraz promocje, które śmiało mogą konkurować z tym, co oferują największe sieci supermarketów zza granicy. Jeśli zajdzie taka potrzeba firma uzupełnia swoją ofertę o dodatkowe artykuły poprzez dodatkowe ulotki lub katalog, zawierający interesujące rabaty na produkty niestandardowe.

Polityka firmy jest zbliżona do tego, co prezentują największe sklepy opierające się na zagranicznym kapitale, dzięki czemu każdy supermarket jest bardzo przestronny i dostarcza artykułów potrzebnych do kompleksowych zakupów. Sklepy Wafelek zawsze mogą czymś zaskoczyć. Wyprzedaż, promocja specjalna lub oferta na wybrane produkty – włodarze sieci prawie zawsze mają coś w zanadrzu, aby przekonać klientów do zakupów. Jeśli ktoś regularnie obserwuje gazetki promocyjne, zawsze będzie na bieżąco ze wszystkim okazjami i nic nie ucieknie mu sprzed nosa.

Strona internetowa jest bardzo prosta i dostarcza jedynie najważniejszych informacji o działaniu firmy oraz jej sklepów. Odwiedzający mogą przeglądać aktualną ofertę promocyjną, zapoznać się z galerią, bądź skontaktować się z obsługą za pomocą podanych danych kontaktowych. Nie ma tutaj takich opcji jak sklep internetowy, zakupy online, aplikacja mobilna oraz program lojalnościowy, ale widząc, jak szybko sieć się rozwija, można przypuszczać, że niektóre z nich niebawem się pojawią. Adres, godziny otwarcia oraz inne dane marketów dostępne są na stronie https://www.wafelek.pl/.