213 Kaufland Lokalizacje

Potrzebujemy lokalizacji, żeby wyświetlić filie w Twoim otoczeniu.

Użyj mojej aktualnej lokalizacji

Miasta z filiami Kaufland

Poniżej prezentujemy przegląd 213 oddziałów Kaufland w Polsce.

192 Miasta

Popularne miasta z oddziałami Kaufland

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów
Przejrzyj wszystkie adresy Kaufland oraz odpowiadające im godziny otwarcia Kaufland w bieżącym podglądzie. To oznacza, że zawsze będziesz wiedział, że Kaufland jest otwarty podczas sobotnich lub wieczornych zakupów i nie natrafisz na zamknięte drzwi. Ponadto otrzymasz informacje o najnowszych gazetkach Kaufland i aktualnych okazjach, dzięki czemu nigdy nie ominiesz żadnej promocji. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o Kaufland w twoim mieście lub regionie, zawsze możesz przejść na stronę Kaufland.

Najczęściej zadawane pytania w związku z Kaufland

Jakie promocje są dostępne w tym tygodniu w sklepach Kaufland?

Sklep Kaufland dostarcza w tym tygodniu swoim klientom wiele świetnych promocji! Oferty na ten tydzień w sklepie Kaufland można sprawdzić w Kaufland gazetka z datą ważności od 07-12-2023 do 13-12-2023. Wszystkie niesamowite promocje możesz sprawdzić także w online – na sklepie internetowym lub na stronie sklepy Kaufland. Oto kilka interesujących okazji i rabatów: Lindt EXCELLENCE Czekolada 100 g, LINDT Miś czekoladowy 100g i LINDOR Praliny 137 g.

close-icon close-icon

Gdzie mogę znaleźć gazetki na następny tydzień dla sklepu Kaufland?

Najnowsze gazetki dla sklepu Kaufland na ten i kolejny tydzień znajdują się w tym miejscu: Kaufland gazetka ważność od 07-12-2023 do 13-12-2023. Sprawdź promocje na następny tydzień na Gazetki.pl!

close-icon close-icon

Skąd mam wiedzieć, czy wybrany przedmiot jest dostępny w lokalnym sklepie Kaufland?

To czy dany produkt jest dostępny w wybranym sklepie lub lokalnej filii, możesz sprawdzić przez Internet na stronie internetowej sklepu Kaufland. Twój produkt jest niedostępny? Bez obaw, przeglądając Kaufland gazetka ważną od 07-12-2023 do 13-12-2023, można znaleźć alternatywne promocje.

close-icon close-icon

Czyt sklep Kaufland jest w mojej okolicy?

Najbliższy sklep możesz wyszukać już na naszej stronie internetowej. Wystarczy, że podasz swoją lokalizację. Zaletą udostępniania lokalizacji jest to, że możemy wyświetlać listę wszystkich znajdujących się w Twojej okolicy sklepów. Po kliknięciu przycisku „Sklepy" w aplikacji mobilnej wyświetlone zostaną najbliższe sklepy Kaufland. Żeby dowiedzieć się, jakie filie sklepów znajdują się w Twoim otoczeniu, możesz również podać kod pocztowy na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej.

close-icon close-icon

Ile sklepów Kaufland znajduje się w Polsce?

Kaufland ma kilka oddziałów. Na stronie internetowej sklepu Kaufland znajdziesz wszystkie adresy lokali znajdujących się na terenie Polski. Chcesz sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższy sklep Kaufland w Twojej okolicy? Udostępnij swoją lokalizację w naszej aplikacji! Uwaga: Niektóre sklepy znajdujące się na naszym portalu działają wyłącznie jako sklepy internetowe.

close-icon close-icon

Czy sklep Kaufland jest teraz otwarty?

Sklepy Kaufland działają zgodnie ze standardowym harmonogramem, ale w niektórych przypadkach godziny działania mogą się nieco różnić. Niektóre lokale są otwierane wcześniej lub działają o nieregularnych porach. Żeby sprawdzić, czy najbliższy sklep Kaufland jest otwarty, kliknij zakładkę „Sklepy" na stronie internetowej sklepu Kaufland i wybierz lokal działający najbliżej Twojego miejsca. Na stronie sklepu Kaufland sprawdzisz także godziny otwarcia.

close-icon close-icon

Gdzie mogę sprawdzić godziny otwarcia sklepu Kaufland?

Aktualne godziny otwarcia sprawdzisz na stronie internetowej sklepu Kaufland. Godziny otwarcia można odczytać także na naszej stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej. Przejdź do zakładki „Lokalizacje" i wybierz swoją lokalizację, żeby sprawdzić, jakie są godziny otwarcia danego sklepu Kaufland.

close-icon close-icon

Co można zamówić przez internet ze sklepu Kaufland?

W sklepie Kaufland można zamawiać przez Internet. Sprawdź sklep internetowy, żeby sprawdzić zakres działania sklepu Kaufland. Sklep internetowy najczęściej zawiera czytelne kategorie, dzięki czemu można w łatwy sposób wszystko przeglądać. Aktualnie dostępne są promocje z Kaufland gazetka o ważności od 07-12-2023 do 13-12-2023.

close-icon close-icon

Czy oferta serwowana przez sklep Kaufland w Internecie jest taka sama jak w stacjonarnych oddziałach?

W większości oddziałów sklepu Kaufland, w sklepie stacjonarnym i internetowym powinien być dostępny ten sam asortyment. Może się to jednak różnić w zależności od lokalizacji. Odwiedź stronę internetową sklepu Kaufland, żeby dowiedzieć się więcej. Zainspiruj się, sprawdzając Kaufland gazetka z datą ważności od 07-12-2023 do 13-12-2023.


Uwaga: Niektóre sklepy działają wyłącznie w Internecie lub stacjonarnie. Upewnij się tego, sprawdzając stronę internetową sklepu Kaufland.

close-icon close-icon

Jeśli mam jakieś pytanie, chcę przesłać opinię lub skargę na sklep Kaufland, jak mogę się z wami skontaktować?

W przypadku pytania, opinii lub skargi związanej z działaniem sklepu Kaufland zalecamy przejść na stronę internetową sklepu Kaufland. W sekcji „Kontakt" znajdziesz adres e-mail, numer telefonu lub formularz kontaktowy, dzięki którym sklep Kaufland z pewnością pomoże rozwiązać każdą sprawę.

close-icon close-icon
Pokaż wszystkie...
Przesłanie powiodło się
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie.