Gazetki
Oferty
Ulubione
Zapisane
favorite-heart

Polska Kapusta na gołąbki luzem

Ważność: 26 paź do 28 paź
0
Kaufland Polska Kapusta na gołąbki luzem oferta
Wkrótce
favorite-heart

Polska Kapusta na gołąbki luzem

Ważność: 26 paź do 28 paź
5,99 zł
2,99 zł
Dodaj

Teraz w promocji Polska Kapusta na gołąbki luzem w Kaufland. Oferta ważna od 26-10 do 28-10.

Przeglądaj w gazetce
Kaufland
Kaufland Whiskey Jack Daniel's oferta

Whiskey Jack Daniel's

4 dni
84,99 zł
Kaufland
Kaufland Rum Bacardi oferta

Rum Bacardi

4 dni
54,99 zł
Kaufland
Kaufland Aperitif Aperol oferta

Aperitif Aperol

4 dni
69,99 zł
Kaufland
Kaufland PARKSIDE Elektryczny wkrętak precyzyjny oferta

PARKSIDE Elektryczny wkrętak precyzyjny

4 dni
39,99 zł
Kaufland
Kaufland SILVERCREST Stojak na pokrywki oferta

SILVERCREST Stojak na pokrywki

4 dni
17,99 zł
Kaufland
Kaufland Wódka Hlibny Dar 40% oferta

Wódka Hlibny Dar 40%

4 dni
39,99 zł

Najbliższa filia Kaufland

Ta Polska Kapusta na gołąbki luzem jest dostępna w poniższych filiach na podstawie ustawionej lokalizacji:

WarszawaWarszawa
Wykryj automatycznie

Powiązane sklepy

Wave background texture

Przejrzyj najpierw gazetki Kaufland w aplikacji

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

app-picture-logo

Promocje na Polska Kapusta na gołąbki luzem w przyszłym tygodniu

Codziennie otrzymujemy pytania o to, gdzie Polska Kapusta na gołąbki luzem pojawi się w promocji w kolejnym tygodniu. To naturalne – każdy chce kupować taniej. Nasz zespół monitoruje wszystkie oferty i publikuje je tak szybko, jak to możliwe. Dzięki temu możesz lepiej zaplanować zakupy i uwzględnić Polska Kapusta na gołąbki luzem w swoim budżecie. Niektóre promocje są dostępne tylko przez krótki czas lub wyłącznie online – warto je śledzić.

Najczęściej zadawane pytania w związku z Polska Kapusta na gołąbki luzem

Ta promocja jest dostępna w różnych sklepach. Przejrzyj wszystkie dostępne produkty, żeby otrzymać najtańszą ofertę na Polska Kapusta na gołąbki luzem. Jeśli chcesz dowiedzieć się, czy dany produkt jest dostępny na lepszej przecenie w innym sklepie, zajrzyj do kategorii „Supermarkety". Te oferty również mogą cię zainteresować: Polska kapusta na gołąbki luzem 1 kg, Polska kapusta stożkowa, luzem i Kapusta na gołąbki.

Sprawdź najtańszy produkt dostępny we wszystkich ofertach promocyjnych! Jeśli chcesz wiedzieć, czy sklep Kaufland ma najwyższy rabat dla oferty na Polska Kapusta na gołąbki luzem, porównaj ją z promocjami innych sklepów w zakładce Kategorie.

Cenę oferty na Polska Kapusta na gołąbki luzem można sprawdzić na górze strony wraz z czasem, przez który dana promocja jest dostępna. Możesz również sprawdzić cenę w aktualnej Kaufland gazetka lub na stronie internetowej sklepu Kaufland. Oferty promocyjne gwarantują zakup produktów ze sklepu Kaufland po najniższej cenie.

Najlepszym wyborem będzie zakup tego produktu w sklepie Kaufland. Oczywiście można również sprawdzić ulotki innych sklepów. Jeśli przejdziesz do kategorii Supermarkety, wyświetlą Ci się inne marki z podobną ofertą do sklepów Kaufland.

Sklep Kaufland zapewnia szeroki wybór promocji. Obserwuj cotygodniowe oferty Kaufland gazetka, żeby wyszukać najlepsze promocje i okazje. Oprócz ofert na Polska Kapusta na gołąbki luzem znajdziesz także następujące promocje: Polska kapusta na gołąbki luzem 1 kg, Polska kapusta stożkowa, luzem & Kapusta na gołąbki.

Ostatnia aktualizacja: piątek, 23 października 2026
Przesłanie powiodło się
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie.
Czy ta okazja to prawdziwy must-have?

Oceniliśmy tę promocję na podstawie zniżki i częstotliwości z ostatnich 8 tygodni. Dzięki temu dokonasz najlepszego wyboru! Wygodne, prawda?

Musthave
Kup
Porównaj
Wątpliwość
Przykład
Coca Cola light 1.5L
9,00 zł
8,09 zł
Coca Cola light 1.5L
50% zniżki
9,00 zł
4,49 zł
Więcej informacji o tej ocenie?