Gazetki
Oferty
Ulubione
Zapisane
favorite-heart

MELVIT Ryż basmati

Ważność: 24 wrz do 30 wrz
0
Kaufland MELVIT Ryż basmati oferta
Wkrótce
favorite-heart

MELVIT Ryż basmati

Ważność: 24 wrz do 30 wrz
5,99 zł
Dodaj

Teraz w promocji MELVIT Ryż basmati w Kaufland. Oferta ważna od 24-09 do 30-09.

Przeglądaj w gazetce

Najbliższa filia Kaufland

Ta MELVIT Ryż basmati jest dostępna w poniższych filiach na podstawie ustawionej lokalizacji:

WarszawaWarszawa
Wykryj automatycznie

Powiązane sklepy

Wave background texture

Przejrzyj najpierw gazetki Kaufland w aplikacji

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

app-picture-logo

Oferty MELVIT Ryż basmati i promocje internetowe w Kaufland

Ta promocja na MELVIT Ryż basmati jest obecnie dostępna w Kaufland. Sprawdź wszystkie aktualne oferty Kaufland, gdzie znajdziesz atrakcyjne warunki cenowe i rabaty. Zamów MELVIT Ryż basmati online przez stronę Kaufland lub kup w najbliższym punkcie sprzedaży z najniższą ceną. Gazetki.pl prezentuje wyłącznie najlepsze promocje na MELVIT Ryż basmati, dopasowane do Twoich preferencji. Chcesz być na bieżąco? Kliknij ikonę dzwonka i otrzymuj powiadomienia, gdy MELVIT Ryż basmati ponownie będzie dostępny w promocji.

Najczęściej zadawane pytania w związku z MELVIT Ryż basmati

Ta promocja jest dostępna w różnych sklepach. Przejrzyj wszystkie dostępne produkty, żeby otrzymać najtańszą ofertę na MELVIT Ryż basmati. Jeśli chcesz dowiedzieć się, czy dany produkt jest dostępny na lepszej przecenie w innym sklepie, zajrzyj do kategorii „Supermarkety". Te oferty również mogą cię zainteresować: Ryż basmati Melvit, Ryż basmati Melvit i Ryż basmati Melvit.

Sprawdź najtańszy produkt dostępny we wszystkich ofertach promocyjnych! Jeśli chcesz wiedzieć, czy sklep Kaufland ma najwyższy rabat dla oferty na MELVIT Ryż basmati, porównaj ją z promocjami innych sklepów w zakładce Kategorie.

Cenę oferty na MELVIT Ryż basmati można sprawdzić na górze strony wraz z czasem, przez który dana promocja jest dostępna. Możesz również sprawdzić cenę w aktualnej Kaufland gazetka lub na stronie internetowej sklepu Kaufland. Oferty promocyjne gwarantują zakup produktów ze sklepu Kaufland po najniższej cenie.

Najlepszym wyborem będzie zakup tego produktu w sklepie Kaufland. Oczywiście można również sprawdzić ulotki innych sklepów. Jeśli przejdziesz do kategorii Supermarkety, wyświetlą Ci się inne marki z podobną ofertą do sklepów Kaufland.

Sklep Kaufland zapewnia szeroki wybór promocji. Obserwuj cotygodniowe oferty Kaufland gazetka, żeby wyszukać najlepsze promocje i okazje. Oprócz ofert na MELVIT Ryż basmati znajdziesz także następujące promocje: Ryż basmati Melvit, Ryż basmati Melvit & Ryż basmati Melvit.

Ostatnia aktualizacja: wtorek, 22 września 2026
Przesłanie powiodło się
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie.
Czy ta okazja to prawdziwy must-have?

Oceniliśmy tę promocję na podstawie zniżki i częstotliwości z ostatnich 8 tygodni. Dzięki temu dokonasz najlepszego wyboru! Wygodne, prawda?

Musthave
Kup
Porównaj
Wątpliwość
Przykład
Coca Cola light 1.5L
9,00 zł
8,09 zł
Coca Cola light 1.5L
50% zniżki
9,00 zł
4,49 zł
Więcej informacji o tej ocenie?