Gazetki
Oferty
Ulubione
Zapisane
favorite-heart

Boczek delikatesowy parzony Dar-Pol

Ważność: 24 wrz do 4 paź
0
Chata Polska Boczek delikatesowy parzony Dar-Pol oferta
favorite-heart

Boczek delikatesowy parzony Dar-Pol

Ważność: 24 wrz do 4 paź
3,79 zł
Dodaj

Teraz w promocji Boczek delikatesowy parzony Dar-Pol w Chata Polska. Oferta ważna od 24-09 do 4-10.

Inne oglądane
Chata Polska
Chata Polska Kiełbasa krakowska Olewnik oferta

Kiełbasa krakowska Olewnik

9 dni
5,49 zł
Chata Polska
Chata Polska Ser Valbon brie oferta

Ser Valbon brie

9 dni
5,59 zł
Chata Polska
Chata Polska Kawa mielona Jacobs Krönung oferta

Kawa mielona Jacobs Krönung

9 dni
28,99 zł
Chata Polska
Chata Polska Żeberka trójkąty oferta

Żeberka trójkąty

Wkrótce
Ważne za 3 dni
7,99 zł
Chata Polska
Chata Polska Zupa Gorący Kubek Knorr oferta

Zupa Gorący Kubek Knorr

9 dni
2,29 zł
1,69 zł
Chata Polska
Chata Polska Makaron Lubella oferta

Makaron Lubella

9 dni
3,99 zł

Najbliższa filia Chata Polska

Ta Boczek delikatesowy parzony Dar-Pol jest dostępna w poniższych filiach na podstawie ustawionej lokalizacji:

WarszawaWarszawa
Wykryj automatycznie

Powiązane sklepy

Wave background texture

Przejrzyj najpierw gazetki Chata Polska w aplikacji

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

app-picture-logo

Boczek delikatesowy parzony Dar-Pol promocje i oferty online w Chata Polska

Boczek delikatesowy parzony Dar-Pol znajduje się obecnie w promocji w Chata Polska, ważnej od 24-09-2026 do 04-10-2026. Odwiedź stronę Chata Polska, aby zobaczyć więcej korzystnych ofert. Możesz zamówić Boczek delikatesowy parzony Dar-Pol online przez oficjalną stronę Chata Polska lub kupić go w atrakcyjnej cenie w najbliższym punkcie. Na Gazetki.pl znajdziesz tylko najlepsze oferty na Boczek delikatesowy parzony Dar-Pol. Porównuj dostępne opcje, aby sprawdzić, czy Boczek delikatesowy parzony Dar-Pol znajdzie się również w przyszłotygodniowych propozycjach. Regularnie aktualizujemy oferty, dzięki czemu możesz zaplanować zakupy i skorzystać z najlepszych cen. Zajrzyj także do propozycji na kolejny tydzień w Chata Polska, by zdobyć ekskluzywne oferty.

Najczęściej zadawane pytania w związku z Boczek delikatesowy parzony Dar-Pol

Ta promocja jest dostępna w różnych sklepach. Przejrzyj wszystkie dostępne produkty, żeby otrzymać najtańszą ofertę na Boczek delikatesowy parzony Dar-Pol. Jeśli chcesz dowiedzieć się, czy dany produkt jest dostępny na lepszej przecenie w innym sklepie, zajrzyj do kategorii „Supermarkety". Te oferty również mogą cię zainteresować: Boczek wieprzowy, Boczek Wedzony i Boczek wieprzowy.

Sprawdź najtańszy produkt dostępny we wszystkich ofertach promocyjnych! Jeśli chcesz wiedzieć, czy sklep Chata Polska ma najwyższy rabat dla oferty na Boczek delikatesowy parzony Dar-Pol, porównaj ją z promocjami innych sklepów w zakładce Kategorie.

Cenę oferty na Boczek delikatesowy parzony Dar-Pol można sprawdzić na górze strony wraz z czasem, przez który dana promocja jest dostępna. Możesz również sprawdzić cenę w aktualnej Chata Polska gazetka lub na stronie internetowej sklepu Chata Polska. Oferty promocyjne gwarantują zakup produktów ze sklepu Chata Polska po najniższej cenie.

Najlepszym wyborem będzie zakup tego produktu w sklepie Chata Polska. Oczywiście można również sprawdzić ulotki innych sklepów. Jeśli przejdziesz do kategorii Supermarkety, wyświetlą Ci się inne marki z podobną ofertą do sklepów Chata Polska.

Sklep Chata Polska zapewnia szeroki wybór promocji. Obserwuj cotygodniowe oferty Chata Polska gazetka, żeby wyszukać najlepsze promocje i okazje. Oprócz ofert na Boczek delikatesowy parzony Dar-Pol znajdziesz także następujące promocje: Boczek wieprzowy, Boczek Wedzony & Boczek wieprzowy.

Ostatnia aktualizacja: środa, 23 września 2026
Przesłanie powiodło się
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie.
Czy ta okazja to prawdziwy must-have?

Oceniliśmy tę promocję na podstawie zniżki i częstotliwości z ostatnich 8 tygodni. Dzięki temu dokonasz najlepszego wyboru! Wygodne, prawda?

Musthave
Kup
Porównaj
Wątpliwość
Przykład
Coca Cola light 1.5L
9,00 zł
8,09 zł
Coca Cola light 1.5L
50% zniżki
9,00 zł
4,49 zł
Więcej informacji o tej ocenie?