Gazetki od Chata Polska

Ostatnie aktualizacje gazetek: 26.07.2022

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Chata Polska?
58.849 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Chata Polska gazetka i promocje

Duża siec sklepów, której przyświeca idea zorganizowania zakupów z wykorzystaniem jak najwięcej produktów pochodzenia regionalnego. Tym właśnie jest Chata Polska – firma, która z powodzeniem działa na polskim rynku już od 1997 roku. W tym czasie otworzono około 200 marketów z logiem Chaty Polskiej. Działania firmy nie można porównywać do standardowych sieci supermarketów, ponieważ bardziej skupia się na jakości produktów i ich pochodzeniu. Markety można spotkać na terenie takiego miasta jak Konin, czy sklepy Poznań. Mimo wszystko, w sklepach udało się zgromadzić szeroki asortyment, wysokiej jakości produkty od sprawdzonych producentów oraz co najważniejsze – niskie ceny. Chata Polska gazetka promocyjna regularnie trafia do blisko 400.000 polskich domów, dostarczając przystępne rabaty. W szczególnych okazjach można liczyć na dodatkowe ulotki lub katalog z niestandardowymi produktami, które ułatwią nam przeprowadzenie jeszcze lepszych zakupów.


Najważniejszą ideą, która przyświeca firmie Chata Polska, jest umożliwienie zrobienie zdrowych zakupów, pochodzących od polskich producentów o niepodważalnej opinii. Dzięki temu nie jest to zwykły supermarket, a coś, co wybija się ponad panujące standardy. Chata Polska promocja lub wyprzedaż to norma. Klienci muszą jedynie obserwować gazetki promocyjne, a żadna oferta nie powinna im uciec. W końcu idealnie zorganizowane zakupy to te, do których jesteśmy przygotowani. Do tego, oprócz sprawdzenia, czego nam brakuje w domu, zawsze należy sprawdzić wszystkie promocje znajdujące się na gazetce.


Już na pierwszy rzut oka widać, że twórcy dołożyli wszelkich starań, aby strona internetowa prezentowała się jak najlepiej. W łatwy sposób można na niej uzyskać wszelkie potrzebne informacje – zarówno dla klienta sklepu, jak i dla partnera handlowego. Nie ma na niej funkcji sklep internetowy oraz zakupy online, ale można się dowiedzieć wszystkiego, co ma do zaoferowania program lojalnościowy. Witryna jest na tyle nowoczesna, że doskonale dopasowuje się do urządzeń przenośnych, dzięki czemu aplikacja mobilna jest niepotrzebna. Po więcej informacji o każdym sklepie, jak godziny otwarcia i adres, należy przejść na https://www.chatapolska.pl/


Twoje sklepy Chata Polska

Przejrzyj najświeższe gazetki oraz promocje z Chata Polska i nigdy nie przepłacaj. Chata Polska ma 166 sklepów w Polsce z konkurencyjnymi, tygodniowymi promocjami. W najnowszej gazetka znajdziesz promocje, które są dostępne od 08-08-2022 do 14-08-2022. W tym tygodniu dostępnych jest 0 produktów, które można kupić z rabatem, prawdopodobnie w możliwie najniższej cenie. Nie przegap takich promocji jak: Winogrona, Schab olewnik i Lody willisch! Oczywiście Chata Polska zapewnia także wiele innych produktów, które aktualnie nie znajdują się na wyprzedaży. Możesz zamówić je na sklepie internetowym lub odebrać stacjonarnie w pobliżu. Wybierz najbliższą lokalizację w naszej „wyszukiwarce lokacji" w górnej części portalu, tuż obok opcji wyszukaj. Możesz także sprawdzić dodatkowe informacje jak godziny otwarcia Twojego sklepu w Bydgoszcz, Poznań, Warszawa lub dowolnego innego lokalu na terenie Polski, przechodząc na stronę internetową danego sklepu.

Jeśli w gazetce Chata Polska nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, to sprawdź promocje podobnych sklepów z tej samej kategorii: Supermarkety, jak na przykład ALDI, Duży Ben or Żabka. Znajdziesz tutaj produkty, za którymi się rozglądasz i to w najniższych cenach. Oprócz korzystania z promocji na ulotce możesz zaoszczędzić pieniądze, wykorzystując kod rabatowy Chata Polska. Sprawdź stronę internetową Chata Polska, żeby odebrać swój.

Najczęściej zadawane pytania w związku z Chata Polska

Jakie promocje są dostępne w tym tygodniu w sklepach Chata Polska?

Sklep Chata Polska dostarcza w tym tygodniu swoim klientom wiele świetnych promocji! Oferty na ten tydzień w sklepie Chata Polska można sprawdzić w gazetka z datą ważności od 08-08-2022 do 14-08-2022. Wszystkie niesamowite promocje możesz sprawdzić także w online – na sklepie internetowym lub na stronie sklepy Chata Polska. Oto kilka interesujących okazji i rabatów: Winogrona, Schab olewnik i Lody willisch.

Gdzie mogę znaleźć gazetki na następny tydzień dla sklepu Chata Polska?

Najnowsze gazetki dla sklepu Chata Polska na ten i kolejny tydzień znajdują się w tym miejscu: gazetka ważność od 08-08-2022 do 14-08-2022. Sprawdź promocje na następny tydzień na Gazetki.pl!

Skąd mam wiedzieć, czy wybrany przedmiot jest dostępny w lokalnym sklepie Chata Polska?

To czy dany produkt jest dostępny w wybranym sklepie lub lokalnej filii, możesz sprawdzić przez Internet na stronie internetowej sklepu Chata Polska. Twój produkt jest niedostępny? Bez obaw, przeglądając gazetka ważną od 08-08-2022 do 14-08-2022, można znaleźć alternatywne promocje.

Czyt sklep Chata Polska jest w mojej okolicy?

Najbliższy sklep możesz wyszukać już na naszej stronie internetowej. Wystarczy, że podasz swoją lokalizację. Zaletą udostępniania lokalizacji jest to, że możemy wyświetlać listę wszystkich znajdujących się w Twojej okolicy sklepów. Po kliknięciu przycisku „Sklepy" w aplikacji mobilnej wyświetlone zostaną najbliższe sklepy Chata Polska. Żeby dowiedzieć się, jakie filie sklepów znajdują się w Twoim otoczeniu, możesz również podać kod pocztowy na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej.

Ile sklepów Chata Polska znajduje się w Polsce?

Chata Polska ma kilka oddziałów. Na stronie internetowej sklepu Chata Polska znajdziesz wszystkie adresy lokali znajdujących się na terenie Polski. Chcesz sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższy sklep Chata Polska w Twojej okolicy? Udostępnij swoją lokalizację w naszej aplikacji! Uwaga: Niektóre sklepy znajdujące się na naszym portalu działają wyłącznie jako sklepy internetowe.

Czy sklep Chata Polska jest teraz otwarty?

Sklepy Chata Polska działają zgodnie ze standardowym harmonogramem, ale w niektórych przypadkach godziny działania mogą się nieco różnić. Niektóre lokale są otwierane wcześniej lub działają o nieregularnych porach. Żeby sprawdzić, czy najbliższy sklep Chata Polska jest otwarty, kliknij zakładkę „Sklepy" na stronie internetowej sklepu Chata Polska i wybierz lokal działający najbliżej Twojego miejsca. Na stronie sklepu Chata Polska sprawdzisz także godziny otwarcia.

Gdzie mogę sprawdzić godziny otwarcia sklepu Chata Polska?

Aktualne godziny otwarcia sprawdzisz na stronie internetowej sklepu Chata Polska. Godziny otwarcia można odczytać także na naszej stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej. Przejdź do zakładki „Lokalizacje" i wybierz swoją lokalizację, żeby sprawdzić, jakie są godziny otwarcia danego sklepu Chata Polska.

Co można zamówić przez internet ze sklepu Chata Polska?

W sklepie Chata Polska można zamawiać przez Internet. Sprawdź sklep internetowy, żeby sprawdzić zakres działania sklepu Chata Polska. Sklep internetowy najczęściej zawiera czytelne kategorie, dzięki czemu można w łatwy sposób wszystko przeglądać. Aktualnie dostępne są promocje z gazetka o ważności od 08-08-2022 do 14-08-2022.

Czy oferta serwowana przez sklep Chata Polska w Internecie jest taka sama jak w stacjonarnych oddziałach?

W większości oddziałów sklepu Chata Polska, w sklepie stacjonarnym i internetowym powinien być dostępny ten sam asortyment. Może się to jednak różnić w zależności od lokalizacji. Odwiedź stronę internetową sklepu Chata Polska, żeby dowiedzieć się więcej. Zainspiruj się, sprawdzając gazetka z datą ważności od 08-08-2022 do 14-08-2022.


Uwaga: Niektóre sklepy działają wyłącznie w Internecie lub stacjonarnie. Upewnij się tego, sprawdzając stronę internetową sklepu Chata Polska.

Jeśli mam jakieś pytanie, chcę przesłać opinię lub skargę na sklep Chata Polska, jak mogę się z wami skontaktować?

W przypadku pytania, opinii lub skargi związanej z działaniem sklepu Chata Polska zalecamy przejść na stronę internetową sklepu Chata Polska. W sekcji „Kontakt" znajdziesz adres e-mail, numer telefonu lub formularz kontaktowy, dzięki którym sklep Chata Polska z pewnością pomoże rozwiązać każdą sprawę.

Pokaż wszystkie...