Gazetki od Chata Polska

Ostatnie aktualizacje gazetek: 30.11.2021

Chata Polska gazetka

Ważność: 2 gru do 12 gru

Ta Chata Polska gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 8 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Chata Polska i zaoszczędź na zakupach w Chata Polska.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Chata Polska?
26.269 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Chata Polska?
31.688 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Chata Polska gazetka i promocje

Duża siec sklepów, której przyświeca idea zorganizowania zakupów z wykorzystaniem jak najwięcej produktów pochodzenia regionalnego. Tym właśnie jest Chata Polska – firma, która z powodzeniem działa na polskim rynku już od 1997 roku. W tym czasie otworzono około 200 marketów z logiem Chaty Polskiej. Działania firmy nie można porównywać do standardowych sieci supermarketów, ponieważ bardziej skupia się na jakości produktów i ich pochodzeniu. Markety można spotkać na terenie takiego miasta jak Konin, czy sklepy Poznań. Mimo wszystko, w sklepach udało się zgromadzić szeroki asortyment, wysokiej jakości produkty od sprawdzonych producentów oraz co najważniejsze – niskie ceny. Chata Polska gazetka promocyjna regularnie trafia do blisko 400.000 polskich domów, dostarczając przystępne rabaty. W szczególnych okazjach można liczyć na dodatkowe ulotki lub katalog z niestandardowymi produktami, które ułatwią nam przeprowadzenie jeszcze lepszych zakupów.


Najważniejszą ideą, która przyświeca firmie Chata Polska, jest umożliwienie zrobienie zdrowych zakupów, pochodzących od polskich producentów o niepodważalnej opinii. Dzięki temu nie jest to zwykły supermarket, a coś, co wybija się ponad panujące standardy. Chata Polska promocja lub wyprzedaż to norma. Klienci muszą jedynie obserwować gazetki promocyjne, a żadna oferta nie powinna im uciec. W końcu idealnie zorganizowane zakupy to te, do których jesteśmy przygotowani. Do tego, oprócz sprawdzenia, czego nam brakuje w domu, zawsze należy sprawdzić wszystkie promocje znajdujące się na gazetce.


Już na pierwszy rzut oka widać, że twórcy dołożyli wszelkich starań, aby strona internetowa prezentowała się jak najlepiej. W łatwy sposób można na niej uzyskać wszelkie potrzebne informacje – zarówno dla klienta sklepu, jak i dla partnera handlowego. Nie ma na niej funkcji sklep internetowy oraz zakupy online, ale można się dowiedzieć wszystkiego, co ma do zaoferowania program lojalnościowy. Witryna jest na tyle nowoczesna, że doskonale dopasowuje się do urządzeń przenośnych, dzięki czemu aplikacja mobilna jest niepotrzebna. Po więcej informacji o każdym sklepie, jak godziny otwarcia i adres, należy przejść na https://www.chatapolska.pl/