Gazetki
Oferty
Ulubione
Zapisane
favorite-heart

Patelnia z pokrywką Ø 28 cm

Ważność: 15 paź do 28 paź
0
Stokrotka Market Patelnia z pokrywką Ø 28 cm oferta
favorite-heart

Patelnia z pokrywką Ø 28 cm

Ważność: 15 paź do 28 paź
149,99 zł
Dodaj

Teraz w promocji Patelnia z pokrywką Ø 28 cm w Stokrotka Market. Oferta ważna od 15-10 do 28-10.

Stokrotka Market
Stokrotka Market Lody Ben&Jerry’s Algida oferta

Lody Ben&Jerry’s Algida

3 dni
27,98 zł
Stokrotka Market
Stokrotka Market Piwo Carlsberg, Carlsberg 0% oferta

Piwo Carlsberg, Carlsberg 0%

3 dni
4,29 zł
Stokrotka Market
Stokrotka Market Jogurt pitny Skyr OSM Piątnica oferta

Jogurt pitny Skyr OSM Piątnica

3 dni
9,99 zł
Stokrotka Market
Stokrotka Market Karma dla kota FELIX oferta

Karma dla kota FELIX

3 dni
5,99 zł
Stokrotka Market
Stokrotka Market Danie gotowe Hortex oferta

Danie gotowe Hortex

3 dni
11,99 zł
Stokrotka Market
Stokrotka Market Kawa rozpuszczalna Nescafé oferta

Kawa rozpuszczalna Nescafé

3 dni
19,99 zł

Najbliższa filia Stokrotka Market

Ta Patelnia z pokrywką Ø 28 cm jest dostępna w poniższych filiach na podstawie ustawionej lokalizacji:

WarszawaWarszawa
Wykryj automatycznie

Powiązane sklepy

Wave background texture

Przejrzyj najpierw gazetki Stokrotka Market w aplikacji

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

app-picture-logo

Promocja Patelnia z pokrywką Ø 28 cm w Stokrotka Market

Patelnia z pokrywką Ø 28 cm jest teraz dostępny w promocji w Stokrotka Market. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na temat aktualnej ceny, warunków promocji i jej czasu trwania. Sprawdź również inne podobne oferty, aby wybrać najbardziej korzystną opcję. Okres obowiązywania promocji to 15-10-2026 – 28-10-2026. Jeśli promocja już wygasła, możesz porównać inne dostępne opcje lub śledzić kategorię produktu, by być na bieżąco, gdy Patelnia z pokrywką Ø 28 cm znów się pojawi.

Najczęściej zadawane pytania w związku z Patelnia z pokrywką Ø 28 cm

Ta promocja jest dostępna w różnych sklepach. Przejrzyj wszystkie dostępne produkty, żeby otrzymać najtańszą ofertę na Patelnia z pokrywką Ø 28 cm. Jeśli chcesz dowiedzieć się, czy dany produkt jest dostępny na lepszej przecenie w innym sklepie, zajrzyj do kategorii „Supermarkety". Te oferty również mogą cię zainteresować: Patelnia ze szklaną pokrywką, Patelnia ze szklaną pokrywką Silvercrest i Patelnia z pokrywką 28 cm Zwieger.

Sprawdź najtańszy produkt dostępny we wszystkich ofertach promocyjnych! Jeśli chcesz wiedzieć, czy sklep Stokrotka Market ma najwyższy rabat dla oferty na Patelnia z pokrywką Ø 28 cm, porównaj ją z promocjami innych sklepów w zakładce Kategorie.

Cenę oferty na Patelnia z pokrywką Ø 28 cm można sprawdzić na górze strony wraz z czasem, przez który dana promocja jest dostępna. Możesz również sprawdzić cenę w aktualnej Stokrotka Market gazetka lub na stronie internetowej sklepu Stokrotka Market. Oferty promocyjne gwarantują zakup produktów ze sklepu Stokrotka Market po najniższej cenie.

Najlepszym wyborem będzie zakup tego produktu w sklepie Stokrotka Market. Oczywiście można również sprawdzić ulotki innych sklepów. Jeśli przejdziesz do kategorii Supermarkety, wyświetlą Ci się inne marki z podobną ofertą do sklepów Stokrotka Market.

Sklep Stokrotka Market zapewnia szeroki wybór promocji. Obserwuj cotygodniowe oferty Stokrotka Market gazetka, żeby wyszukać najlepsze promocje i okazje. Oprócz ofert na Patelnia z pokrywką Ø 28 cm znajdziesz także następujące promocje: Patelnia ze szklaną pokrywką, Patelnia ze szklaną pokrywką Silvercrest & Patelnia z pokrywką 28 cm Zwieger.

Ostatnia aktualizacja: czwartek, 15 października 2026
Przesłanie powiodło się
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie.
Czy ta okazja to prawdziwy must-have?

Oceniliśmy tę promocję na podstawie zniżki i częstotliwości z ostatnich 8 tygodni. Dzięki temu dokonasz najlepszego wyboru! Wygodne, prawda?

Musthave
Kup
Porównaj
Wątpliwość
Przykład
Coca Cola light 1.5L
9,00 zł
8,09 zł
Coca Cola light 1.5L
50% zniżki
9,00 zł
4,49 zł
Więcej informacji o tej ocenie?