Gazetki
Oferty
Ulubione
Zapisane
favorite-heart

Gratka truskawkowa saszetka Danone

Ważność: 24 wrz do 7 paź
0
Selgros Gratka truskawkowa saszetka Danone oferta
favorite-heart

Gratka truskawkowa saszetka Danone

Ważność: 24 wrz do 7 paź
1,67 zł
Dodaj

Teraz w promocji Gratka truskawkowa saszetka Danone w Selgros. Oferta ważna od 24-09 do 7-10.

Przeglądaj w gazetce

Najbliższa filia Selgros

Ta Gratka truskawkowa saszetka Danone jest dostępna w poniższych filiach na podstawie ustawionej lokalizacji:

WarszawaWarszawa
Wykryj automatycznie

Powiązane sklepy

Danone promocja w Selgros

Na poniższym wykresie zobaczysz historię promocji dla Danone w Selgros. Oceniliśmy promocje z ostatnich ośmiu tygodni pod względem wysokości rabatu i częstotliwości. Najwyższy rabat wyniósł 18.81% w tygodniu 34 i otrzymał oznaczenie "Wątpliwość". Najmniej korzystna promocja była w tygodniu 34, z rabatem jedynie 18.81%.

Czy to jest najlepszy deal?
Musthave
Kup
Porównaj
Wątpliwość
Wave background texture

Przejrzyj najpierw gazetki Selgros w aplikacji

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

app-picture-logo

Oferty Gratka truskawkowa saszetka Danone i promocje internetowe w Selgros

Ta promocja na Gratka truskawkowa saszetka Danone jest obecnie dostępna w Selgros. Sprawdź wszystkie aktualne oferty Selgros, gdzie znajdziesz atrakcyjne warunki cenowe i rabaty. Zamów Gratka truskawkowa saszetka Danone online przez stronę Selgros lub kup w najbliższym punkcie sprzedaży z najniższą ceną. Gazetki.pl prezentuje wyłącznie najlepsze promocje na Gratka truskawkowa saszetka Danone, dopasowane do Twoich preferencji. Chcesz być na bieżąco? Kliknij ikonę dzwonka i otrzymuj powiadomienia, gdy Gratka truskawkowa saszetka Danone ponownie będzie dostępny w promocji.

Najczęściej zadawane pytania w związku z Gratka truskawkowa saszetka Danone

Ta promocja jest dostępna w różnych sklepach. Przejrzyj wszystkie dostępne produkty, żeby otrzymać najtańszą ofertę na Gratka truskawkowa saszetka Danone. Jeśli chcesz dowiedzieć się, czy dany produkt jest dostępny na lepszej przecenie w innym sklepie, zajrzyj do kategorii „Supermarkety". Te oferty również mogą cię zainteresować: Gratka Truskawkowa, Gratka Danone i Gratka do picia Danone.

Sprawdź najtańszy produkt dostępny we wszystkich ofertach promocyjnych! Jeśli chcesz wiedzieć, czy sklep Selgros ma najwyższy rabat dla oferty na Gratka truskawkowa saszetka Danone, porównaj ją z promocjami innych sklepów w zakładce Kategorie.

Cenę oferty na Gratka truskawkowa saszetka Danone można sprawdzić na górze strony wraz z czasem, przez który dana promocja jest dostępna. Możesz również sprawdzić cenę w aktualnej Selgros gazetka lub na stronie internetowej sklepu Selgros. Oferty promocyjne gwarantują zakup produktów ze sklepu Selgros po najniższej cenie.

Najlepszym wyborem będzie zakup tego produktu w sklepie Selgros. Oczywiście można również sprawdzić ulotki innych sklepów. Jeśli przejdziesz do kategorii Supermarkety, wyświetlą Ci się inne marki z podobną ofertą do sklepów Selgros.

Sklep Selgros zapewnia szeroki wybór promocji. Obserwuj cotygodniowe oferty Selgros gazetka, żeby wyszukać najlepsze promocje i okazje. Oprócz ofert na Gratka truskawkowa saszetka Danone znajdziesz także następujące promocje: Gratka Truskawkowa, Gratka Danone & Gratka do picia Danone.

Ostatnia aktualizacja: środa, 23 września 2026
Przesłanie powiodło się
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie.
Czy ta okazja to prawdziwy must-have?

Oceniliśmy tę promocję na podstawie zniżki i częstotliwości z ostatnich 8 tygodni. Dzięki temu dokonasz najlepszego wyboru! Wygodne, prawda?

Musthave
Kup
Porównaj
Wątpliwość
Przykład
Coca Cola light 1.5L
9,00 zł
8,09 zł
Coca Cola light 1.5L
50% zniżki
9,00 zł
4,49 zł
Więcej informacji o tej ocenie?