Gazetki
Oferty
Ulubione
Zapisane
favorite-heart

Kiełbasa z gęsiną Pikok Od Krajana

Ważność: 24 wrz do 26 wrz
0
Lidl Kiełbasa z gęsiną Pikok Od Krajana oferta
Wkrótce
favorite-heart

Kiełbasa z gęsiną Pikok Od Krajana

Ważność: 24 wrz do 26 wrz
11,99 zł
Dodaj

Teraz w promocji Kiełbasa z gęsiną Pikok Od Krajana w Lidl. Oferta ważna od 24-09 do 26-09.

Przeglądaj w gazetce
Lidl
Lidl Likier Aperol oferta

Likier Aperol

3 dni
49,99 zł
Lidl
Lidl Whiskey Jack Daniel's oferta

Whiskey Jack Daniel's

3 dni
99,99 zł
Lidl
Lidl APEROL Likier oferta

APEROL Likier

3 dni
49,99 zł
Lidl
Lidl Likier Jägermeister oferta

Likier Jägermeister

3 dni
49,99 zł
Lidl
Lidl Majonez Dekoracyjny Winiary oferta

Majonez Dekoracyjny Winiary

1 tydzień
7,99 zł
Lidl
Lidl Kurtka damska Esmara oferta

Kurtka damska Esmara

3 dni
48,99 zł

Najbliższa filia Lidl

Ta Kiełbasa z gęsiną Pikok Od Krajana jest dostępna w poniższych filiach na podstawie ustawionej lokalizacji:

WarszawaWarszawa
Wykryj automatycznie

Powiązane sklepy

Wave background texture

Przejrzyj najpierw gazetki Lidl w aplikacji

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

app-picture-logo

Kiełbasa z gęsiną Pikok Od Krajana promocje i oferty online w Lidl

Kiełbasa z gęsiną Pikok Od Krajana znajduje się obecnie w promocji w Lidl, ważnej od 24-09-2026 do 26-09-2026. Odwiedź stronę Lidl, aby zobaczyć więcej korzystnych ofert. Możesz zamówić Kiełbasa z gęsiną Pikok Od Krajana online przez oficjalną stronę Lidl lub kupić go w atrakcyjnej cenie w najbliższym punkcie. Na Gazetki.pl znajdziesz tylko najlepsze oferty na Kiełbasa z gęsiną Pikok Od Krajana. Porównuj dostępne opcje, aby sprawdzić, czy Kiełbasa z gęsiną Pikok Od Krajana znajdzie się również w przyszłotygodniowych propozycjach. Regularnie aktualizujemy oferty, dzięki czemu możesz zaplanować zakupy i skorzystać z najlepszych cen. Zajrzyj także do propozycji na kolejny tydzień w Lidl, by zdobyć ekskluzywne oferty.

Najczęściej zadawane pytania w związku z Kiełbasa z gęsiną Pikok Od Krajana

Ta promocja jest dostępna w różnych sklepach. Przejrzyj wszystkie dostępne produkty, żeby otrzymać najtańszą ofertę na Kiełbasa z gęsiną Pikok Od Krajana. Jeśli chcesz dowiedzieć się, czy dany produkt jest dostępny na lepszej przecenie w innym sklepie, zajrzyj do kategorii „Supermarkety". Te oferty również mogą cię zainteresować: Pikok od Krajana Kiełbasa wiejska, Kiełbasa głogowska Pikok Pure i Kiełbasa śląska XXL Pikok.

Sprawdź najtańszy produkt dostępny we wszystkich ofertach promocyjnych! Jeśli chcesz wiedzieć, czy sklep Lidl ma najwyższy rabat dla oferty na Kiełbasa z gęsiną Pikok Od Krajana, porównaj ją z promocjami innych sklepów w zakładce Kategorie.

Cenę oferty na Kiełbasa z gęsiną Pikok Od Krajana można sprawdzić na górze strony wraz z czasem, przez który dana promocja jest dostępna. Możesz również sprawdzić cenę w aktualnej Lidl gazetka lub na stronie internetowej sklepu Lidl. Oferty promocyjne gwarantują zakup produktów ze sklepu Lidl po najniższej cenie.

Najlepszym wyborem będzie zakup tego produktu w sklepie Lidl. Oczywiście można również sprawdzić ulotki innych sklepów. Jeśli przejdziesz do kategorii Supermarkety, wyświetlą Ci się inne marki z podobną ofertą do sklepów Lidl.

Sklep Lidl zapewnia szeroki wybór promocji. Obserwuj cotygodniowe oferty Lidl gazetka, żeby wyszukać najlepsze promocje i okazje. Oprócz ofert na Kiełbasa z gęsiną Pikok Od Krajana znajdziesz także następujące promocje: Pikok od Krajana Kiełbasa wiejska, Kiełbasa głogowska Pikok Pure & Kiełbasa śląska XXL Pikok.

Ostatnia aktualizacja: środa, 23 września 2026
Przesłanie powiodło się
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie.
Czy ta okazja to prawdziwy must-have?

Oceniliśmy tę promocję na podstawie zniżki i częstotliwości z ostatnich 8 tygodni. Dzięki temu dokonasz najlepszego wyboru! Wygodne, prawda?

Musthave
Kup
Porównaj
Wątpliwość
Przykład
Coca Cola light 1.5L
9,00 zł
8,09 zł
Coca Cola light 1.5L
50% zniżki
9,00 zł
4,49 zł
Więcej informacji o tej ocenie?