Filet z kaczki, wolno gotowany, z sosem słodko-kwaśnym

Ważność: 23 sie do 25 sie
Promocja wygasła!

Gazetki z promocjami na Filet z kaczki, wolno gotowany, z sosem słodko-kwaśnym

Lidl
Lidl

Filet z kaczki, wolno gotowany, z sosem słodko-kwaśnym

Promocja wygasła!
12,99 zł
Aktualne oferty na Filet z kaczki, wolno gotowany, z sosem słodko-kwaśnym w Lidl z gazetki od 23-08 do 25-08.
Ważność: 23 sie do 25 sie
Obowiązuje cena i warunki wyrażone w gazetce lub na stronie internetowej Lidl.
Ostatnia aktualizacja: 26.08.2021
Przeglądaj tutaj aktualne oferty
Aktualna gazetka Lidl
Nowe

Lidl gazetka

Ważne od jutra

Oferty Filet z kaczki, wolno gotowany, z sosem słodko-kwaśnym i promocje internetowe prosto z najnowszej gazetki Lidl

Ta promocja na Filet z kaczki, wolno gotowany, z sosem słodko-kwaśnym jest aktualnie dostępna w Lidl. Upewnij się, że sprawdziłeś wszystkie aktualne gazetki Lidl, gdzie znajdziesz wszystkie konkurencyjne oferty i rabaty. Kup Filet z kaczki, wolno gotowany, z sosem słodko-kwaśnym przez Internet, korzystając ze strony Lidl lub zrób zakupy z najniższą ceną w najbliższym sklepie. Gazetki.pl wyszukuje wyłącznie najlepsze oferty na Filet z kaczki, wolno gotowany, z sosem słodko-kwaśnym, dostosowując je do Ciebie. Chcesz jako pierwszy dowiadywać się o okazjach? Kliknij ikone dzwonka i otrzymuj bezpłatne wiadomości za każdym razem, kiedy wybrany produkt lub oferta pojawi się na gazetce.

Czy w następnej gazetce Lidl pojawi się oferta z Filet z kaczki, wolno gotowany, z sosem słodko-kwaśnym?

"Chcę dowiedzieć się, czy Filet z kaczki, wolno gotowany, z sosem słodko-kwaśnym będzie na przecenie w przyszłym tygodniu?" To jedne z najpopularniejszych pytań, jakie pojawiają się w sieci. Wiele osób tworzy listę zakupów z produktami, które chcą kupić już na następny tydzień. Właśnie dlatego publikujemy gazetki z tygodniowym wyprzedzeniem. W ten sposób wiesz dokładnie, czy musisz na coś poczekać, zanim zdecydujesz się na zakup lub kiedy uda Ci się otrzymać to w najprzystępniejszej cenie. Zaglądaj na nasz portal, żeby dowiedzieć się, czy gazetki na przyszły tydzień zaoferują Filet z kaczki, wolno gotowany, z sosem słodko-kwaśnym.

Czy w przyszłym tygodniu będzie promocja na Filet z kaczki, wolno gotowany, z sosem słodko-kwaśnym?

W którym sklepie Filet z kaczki, wolno gotowany, z sosem słodko-kwaśnym pojawi się na przecenie w przyszłym tygodniu? To tylko kilak z pytań, które cały czas otrzymujemy. To całkowicie normalne, nikt nie lubi przepłacać! Nasz zespół śledzi wszystkie oferty i publikuje je najszybciej jak to możliwe. Dzięki temu możesz dostosować swoją listę zakupów do promocji na dany tydzień. Upewnij się, żeby sprawdzić gazetki Lidl na następny tydzień. Niektóre są dostępne tylko w przyszłym tygodniu lub w Internecie.