Gazetki od Tomimarkt

Ostatnie aktualizacje gazetek: 27.05.2022

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Tomimarkt?
31.374 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Tomi gazetka i promocje

Tomi to znana i lubiana warszawska firma, która działa na tamtejszym rynku już ponad 25 lat. Od tego czasu marka znacząco się rozwinęła i dostarcza swoim użytkownikom produkty dla dzieci w całej Polsce za pomocą serwisu internetowego. Główna siedziba nie zmieniła swojego miejsca. Dlatego, jeśli ktoś chce zrobić fizyczne zakupy w tym sklepie, powinien wybrać się do lokalu Warszawa. W przeciwnym wypadku można zrobić je wyłącznie online, na terenie dowolnego miasta w Polsce. Tomi to firma z tradycjami, które stara się dostarczać najwyższej jakości produkty, duży asortyment oraz niskie ceny. Dzięki dużemu doświadczeniu na rynku udało się to wszystko połączyć i już drugie pokolenie klientów chwali sobie zakupy w tym sklepie. Tomi gazetka promocyjna jest wydawana regularnie i uzupełnia oferty handlowe, promocje i rabaty o wyprzedaż wybranego produktu lub inne interesujące okazje. Katalog oraz ulotki sprawiają, że klienci zawsze mogą mieć pełen pogląd na ofertę sklepu.

Market zapewnia swoim klientom kompleksowy wybór. Dostępne są produkty potrzebne mamom, pomieszczeniom dziecięcym, noworodkom i nieco już większym dzieciom. To doskonały sposób na to, żeby rodzice nie musieli się przejmować podróżowaniem od sklepu do sklepu, tylko dostawali wszystko w jednym miejscu. Wybierając się do Tomi lub uruchamiając firmowy sklep internetowy, można nabyć takie produkty jak: fotelik samochodowy, wózek dziecięcy, łóżeczko meble, materac, pościel, nosidełko, czy akcesoria dla mamy w ciąży i połogu. Tomi promocja zapewnia dostęp do wszystkich kategorii w niższych cenach, więc organizując zakupy, zawsze można liczyć na przynajmniej jeden produkt w obniżonej cenie. Gazetki promocyjne zawsze będą pomagać w odpowiednim wyborze.

Strona internetowa firmy to wygodny i ładny sklep internetowy, który umożliwia szybkie zakupy online. Nie ma takich funkcji jak program lojalnościowy lub aplikacja mobilna, ale od czasu do czasu można zdobyć kod promocyjny, dzięki któremu obniży się cena zamówienia. Po więcej informacji o działaniu sklepu internetowego, jak i stacjonarnego (godziny otwarcia), należy udać się na stronę www.tomi.pl.