Gazetki od Passa

Ostatnie aktualizacje gazetek: 19.05.2022

Passa gazetka

Ważność: 19 maj do 28 maj

Ta Passa gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 1 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Passa i zaoszczędź na zakupach w Passa.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Passa?
12.199 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Passa?
25.729 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Passa gazetka i promocje

Sklepy Passa są doskonale znane w południowo wschodniej części Polski, gdzie znajduje się ich ponad 60. Firma regularnie włącza do swojej sieci supermarketów nowe lokale i nieustannie się rozwija. Dzisiaj można je spotkać na terenie takiego miasta jak Rzeszów, Mielec, czy sklepy Kraków. Lokale są zróżnicowane i skierowane dla różnych odbiorców. Siec posiada zarówno mniejsze sklepy, które idealnie sprawdzają się przy osiedlach mieszkaniowych jak i mniejszych miejscowościach, ale także wielkopowierzchniowe placówki handlowe, zapewniające kompleksowy asortyment. Wysokiej jakości produkty i niskie ceny sprawiają, że klienci często wracają do sklepów należących do sieci. Passa gazetka promocyjna regularnie uzupełnia wybór towarów o nowe oferty i promocje, które zmieniają się co dwa tygodnie. Z okazji różnych wydarzeń można liczyć na dodatkowe ulotki lub katalog, który udostępni interesujące rabaty.

Firma prężnie rozwija się już od 2011 roku i każdy supermarket nieustannie działa na dużych obrotach, co świadczy tylko o tym, iż oferta sklepu jest na tyle dobra, że bez problemu może konkurować z ogromnymi zachodnimi sieciami handlowymi. Wyprzedaż w sklepach Passa pojawia się regularnie i klienci już wiedzą, że zawsze trafią na coś interesującego. Promocja Passa może być niekiedy tak przystępna, że bije na głowę to, co w danym momencie może zapewnić konkurencja. Gazetki promocyjne dbają o to, aby oferta była jak najbardziej zróżnicowana i skierowana dla każdego potencjalnego klienta sklepu.

Twórcy zadbali o to, aby strona internetowa była nowoczesna i wygodna w użytkowaniu. Nie ma tutaj takich funkcji jak sklep internetowy ani zakupy online, ale aplikacja mobilna jest wygodna i pozwala na uzyskanie szybkiego dostępu do podstawowych informacji o sklepie oraz jego ofercie handlowej. Program lojalnościowy  jeszcze nie funkcjonuje – firma skupia się raczej na organizowaniu przystępnych promocji. Po więcej informacji jak godziny otwarcia i adres konkretnego lokalu warto udać się na stronę http://grupapassa.pl/.