Gazetki
Oferty
Ulubione
Zapisane
favorite-heart

Chleb mazowiecki Bamal

Ważność: 22 wrz do 3 paź
0
E.Leclerc Chleb mazowiecki Bamal oferta
favorite-heart

Chleb mazowiecki Bamal

Ważność: 22 wrz do 3 paź
6,49 zł
Dodaj

Teraz w promocji Chleb mazowiecki Bamal w E.Leclerc. Oferta ważna od 22-09 do 3-10.

Inne oglądane
E.Leclerc
E.Leclerc Ciastka Lotus Biscoff oferta

Ciastka Lotus Biscoff

4 dni
3,19 zł
E.Leclerc
E.Leclerc Kawa ziarnista Lavazza Oro oferta

Kawa ziarnista Lavazza Oro

11 dni
79,99 zł
E.Leclerc
E.Leclerc Woda mineralna Veroni oferta

Woda mineralna Veroni

11 dni
1,49 zł
E.Leclerc
E.Leclerc Jemy Jemy Zupa Profi oferta

Jemy Jemy Zupa Profi

11 dni
5,99 zł
E.Leclerc
E.Leclerc Chrupki Cheetos oferta

Chrupki Cheetos

11 dni
5,99 zł
E.Leclerc
E.Leclerc Tuja Gasa oferta

Tuja Gasa

4 dni
6,99 zł

Najbliższa filia E.Leclerc

Ta Chleb mazowiecki Bamal jest dostępna w poniższych filiach na podstawie ustawionej lokalizacji:

WarszawaWarszawa
Wykryj automatycznie

Powiązane sklepy

Wave background texture

Przejrzyj najpierw gazetki E.Leclerc w aplikacji

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

app-picture-logo

Oferty Chleb mazowiecki Bamal i promocje internetowe w E.Leclerc

Ta promocja na Chleb mazowiecki Bamal jest obecnie dostępna w E.Leclerc. Sprawdź wszystkie aktualne oferty E.Leclerc, gdzie znajdziesz atrakcyjne warunki cenowe i rabaty. Zamów Chleb mazowiecki Bamal online przez stronę E.Leclerc lub kup w najbliższym punkcie sprzedaży z najniższą ceną. Gazetki.pl prezentuje wyłącznie najlepsze promocje na Chleb mazowiecki Bamal, dopasowane do Twoich preferencji. Chcesz być na bieżąco? Kliknij ikonę dzwonka i otrzymuj powiadomienia, gdy Chleb mazowiecki Bamal ponownie będzie dostępny w promocji.

Najczęściej zadawane pytania w związku z Chleb mazowiecki Bamal

Ta promocja jest dostępna w różnych sklepach. Przejrzyj wszystkie dostępne produkty, żeby otrzymać najtańszą ofertę na Chleb mazowiecki Bamal. Jeśli chcesz dowiedzieć się, czy dany produkt jest dostępny na lepszej przecenie w innym sklepie, zajrzyj do kategorii „Supermarkety". Te oferty również mogą cię zainteresować: Chleb, CHLEB swojski i Chleb żytni.

Sprawdź najtańszy produkt dostępny we wszystkich ofertach promocyjnych! Jeśli chcesz wiedzieć, czy sklep E.Leclerc ma najwyższy rabat dla oferty na Chleb mazowiecki Bamal, porównaj ją z promocjami innych sklepów w zakładce Kategorie.

Cenę oferty na Chleb mazowiecki Bamal można sprawdzić na górze strony wraz z czasem, przez który dana promocja jest dostępna. Możesz również sprawdzić cenę w aktualnej E.Leclerc gazetka lub na stronie internetowej sklepu E.Leclerc. Oferty promocyjne gwarantują zakup produktów ze sklepu E.Leclerc po najniższej cenie.

Najlepszym wyborem będzie zakup tego produktu w sklepie E.Leclerc. Oczywiście można również sprawdzić ulotki innych sklepów. Jeśli przejdziesz do kategorii Supermarkety, wyświetlą Ci się inne marki z podobną ofertą do sklepów E.Leclerc.

Sklep E.Leclerc zapewnia szeroki wybór promocji. Obserwuj cotygodniowe oferty E.Leclerc gazetka, żeby wyszukać najlepsze promocje i okazje. Oprócz ofert na Chleb mazowiecki Bamal znajdziesz także następujące promocje: Chleb, CHLEB swojski & Chleb żytni.

Ostatnia aktualizacja: piątek, 18 września 2026
Przesłanie powiodło się
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie.
Czy ta okazja to prawdziwy must-have?

Oceniliśmy tę promocję na podstawie zniżki i częstotliwości z ostatnich 8 tygodni. Dzięki temu dokonasz najlepszego wyboru! Wygodne, prawda?

Musthave
Kup
Porównaj
Wątpliwość
Przykład
Coca Cola light 1.5L
9,00 zł
8,09 zł
Coca Cola light 1.5L
50% zniżki
9,00 zł
4,49 zł
Więcej informacji o tej ocenie?