Gazetki od x-kom

Ostatnie aktualizacje gazetek: 21.11.2021

x-kom gazetka

Ważność: 20 lis do 13 gru

Ta x-kom gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 8 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od x-kom i zaoszczędź na zakupach w x-kom.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki x-kom?
43.873 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki x-kom?
16.128 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

X-kom gazetka i promocje

X-kom to ogólnopolski sklep z elektroniką, który głównie kojarzony jest jako dystrybutor sprzętu dla graczy. To jedno z najpopularniejszych miejsc, w których można samemu poskładać sobie komputer z wybranych części, a X-kom zadba o to, żeby wszystko działało i wyśle go pod wskazany adres. Sklepy X-kom znajdują się w całym kraju i można je spotkać na terenie takiego miasta jak Poznań, czy sklepy Kraków. Firma dostarcza produkty od wszystkich największych producentów elektroniki komputerowej na świecie. Bardzo szeroki asortyment, wysokiej jakości produkty oraz niskie ceny – to główne aspekty, za które fani pokochali X-kom i przez prawie dwie dekady wybierają go, jako najsensowniejsze miejsce do zakupu sprzętu komputerowego w Polsce. Jako że sklep funkcjonuje głównie w Internecie, nie ma sensu wydawania X-kom gazetka promocyjna. Zamiast tego wszystkie oferty handlowe i promocje można obejrzeć w wygodnym sklepie internetowym. Kilka minut na stronie internetowej dadzą więcej niż ulotki czy katalog z produktami.


Firma jest bardzo poważana w naszym kraju, co przekłada się na bardzo dobre wyniki finansowe. Wyprzedaż produktów, czy inna X-kom promocja, a nawet oferta specjalna na jakiś wybrany produkt to norma w X-kom. Dlatego warto zawsze mieć rękę na pulsie i sprawdzać, co firma tym razem może nam zaoferować. Warto zaznaczyć, że market nie zamyka się wyłącznie na sprzęt komputerowy. Można tutaj nabyć taki produkty jak laptopy, tablety, telefony, smartfony iPhone, a nawet telewizory. Gazetki promocyjne zostały całkowicie zastąpione przez przystępne filtry w sklepie, które pomogą w regularnym przeglądzie promocji.

Strona internetowa odgrywa kluczową rolę dla całej firmy, ponieważ to ona odpowiada za ogromną część sprzedaży sklepu. Zakupy online są przystępne i każdy za pomocą kilku prostych kroków odnajdzie wybrany produkt, którego potrzebuje. Twórcy postarali się także o takie możliwości jak aplikacja mobilna, program lojalnościowy oraz kody rabatowe. Po więcej informacji o działaniu sklepu oraz takie dane jak godziny otwarcia wybranych salonów należy udać się na www.x-kom.pl.