Gazetki od Neopunkt

Ostatnie aktualizacje gazetek: 13.10.2021

Neopunkt gazetka

Ważność: 13 paź do 26 paź

Ta Neopunkt gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 4 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Neopunkt i zaoszczędź na zakupach w Neopunkt.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Neopunkt?
14.369 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Neopunkt?
24.477 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Neopunkt gazetka i promocje

Neopunkt to duża sieć sklepów z elektroniką, która działa na terenie całego kraju. Firma ma duże doświadczenie na rynku i prężnie działa, aby klienci mogli przebierać w towarze z najbardziej aktualnymi cenami na rynku. Sklepy Neopunkt znajdują się na terenie całego kraju i można je znaleźć na terenie takiego miasta jak Katowice, czy sklepy Warszawa. Firma zajmuje się rozprowadzaniem ogólnie pojętej elektroniki RTV AGD oraz mniejszych artykułów codziennego użytku i akcesoriów. Klienci chwalą sobie sieć za wysokiej jakości produkty, niskie ceny i szeroki asortyment, obejmujący wszystkie najważniejsze marki artykułów elektronicznych na świecie. Neopunkt gazetka promocyjna jest publikowana co tydzień i dostarcza interesujące rabaty, promocje i oferty handlowe dla każdego. Od czasu do czasu można liczyć na dodatkowy katalog lub ulotki, które uzupełnią ofertę o dodatkowe okazje.

Firma działa na zasadzie franczyzy, pozwalając na pewną dowolność swoim kontrahentom, dlatego każdy sklep może być na swój sposób oryginalny. Neopunkt promocja zawsze jest dużym wydarzaniem, a klienci zawsze tłumnie ruszają do jej placówek, kiedy tylko pojawi się jakaś wyprzedaż. Oferta jest bardzo zróżnicowana i obejmuje takie artykuły jak tablety, telefony, komputery, tablety, pralki, smartfony iPhone, a nawet większe AGD jak lodówka. Wystarczy regularnie przeglądać gazetki promocyjne, a żadne ciekawe wydarzenie nie umknie niczyjej uwadze. 

Strona internetowa Neopunkt jest bardzo prosta i nie udostępnia takich opcji jak sklep internetowy, zakupy online, oraz specjalnych bonusów zapewnionych przez program lojalnościowy, oraz kody rabatowe. Aplikacja mobilna nie została jeszcze zrealizowana. W związku z polityką franczyzową niezwykle trudno byłoby ujednolicić te wszystkie atrakcje, dlatego twórcy nie zdecydowali się jeszcze na ich realizację. Jeśli ktoś chce dowiedzieć się więcej informacji na temat działania firmy oraz poznać godziny otwarcia wybranych sklepów, należy udać się na https://neopunkt.pl/.