Gazetki na Black Friday z x-kom

Ostatnie aktualizacje gazetek : 1.11.2023

x-kom gazetka

Ważność: 1 lis do 30 lis
Trendy

Ta x-kom gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 2 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od x-kom i zaoszczędź na zakupach w x-kom.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki x-kom?
14.590 osób już Cię uprzedziło

Podobne sklepy z ofertami na Black Friday

Oferty i promocje z ogromnymi zniżkami sklepu x-kom na Black Friday

Przeglądaj najnowsze okazje x-kom na Black Friday i skorzystaj z nadzwyczajnych rabatów! Na Gazetki.pl znajdziesz pełen zbiór akcji promocyjnych z x-kom podczas Black Friday 2023. Kiedy tylko dowiemy się o nowej ofercie na Black Friday, automatycznie zamieścimy ją na naszej platformie. Nie znalazłeś jeszcze idealnej promocji na Black Friday? Ogromne wyprzedaże i duże rabaty w x-kom na Cyber Monday! Zapisz się do newslettera x-kom, żeby jako pierwszym dowiadywać się o wyprzedażach i promocjach na Black Friday, gazetkach i innych ofertach sklepu. Po więcej informacji o (internetowych) ofertach z gazetki oraz żeby poznać godziny otwarcia x-kom, prosimy przejść na x-kom stronę.

Często zadawane pytania o Black Friday w x-kom

Czy jest jakiś sklep x-kom w Białystok?

Znajdziesz tutaj sklepy x-kom z całej Polski, a kolejne lokale są nieustannie dodawane. Szukasz sklepu x-kom w Białystok lub w swoim otoczeniu? Zebraliśmy wszystkie sklepy x-kom z lokalizacją w Białystok. Pozwól nam automatycznie wykryć twoją lokalizację lub sprawdzić Białystok, żeby znaleźć najbliższy sklep x-kom. Sprawdź stronę sklepu x-kom w swojej lokalizacji, żeby uzyskać prawidłowe informacje na temat godzin otwarcia i usług.

close-icon close-icon

Czy x-kom w Białystok jest aktualnie otwarty?

Sklep x-kom w Białystok ma standardowe godziny otwarcia, które od czasu do czasu mogą się zmieniać. Zapoznaj się z aktualnymi godzinami otwarcia, klikając zakładkę Białystok.

close-icon close-icon

Czy wszystkie promocje z gazetek są tak samo dostępne w sklepie x-kom znajdującym się w Białystok?

W tym tygodniu w Twoim sklepie x-kom w Białystok, promocje z x-kom gazetka mają ważność od 01-11-2023 do 30-11-2023. Najlepsze promocje w x-kom Białystok to: Pralka samsung, Wideorejestrator i Ekspres do kawy siemens.

close-icon close-icon

Jakie są godziny otwarcia x-kom w Białystok?

Aktualne godziny otwarcia x-kom w Białystok, możesz łatwo znaleźć, wybierając swój oddział. Przejdź do „oddziały” i kliknij konkretną lokalizację, żeby poznać godziny otwarcia sklepu x-kom.

close-icon close-icon

Jaka jest najbliższa lokalizacja x-kom w Białystok?

x-kom ma bardzo interesujące oferty, takie jak Pralka samsung, Wideorejestrator i Ekspres do kawy siemens, więc całkowicie rozumiemy, że chcesz skorzystać z x-kom w Białystok. Niestety nie zawsze w pobliżu znajduje się sklep x-kom. Podaj nam swoją lokalizację, aby znaleźć najbliższy sklep Białystok.

 

Jeśli x-kom nie znajduje się w Białystok, sprawdź podobne sklepy w kategorii RTV i AGD.

close-icon close-icon

Jakie są godziny otwarcia x-kom w Białystok?

Godziny otwarcia x-kom w Białystok są wyświetlane na stronie konkretnego oddziału. W ten sposób zawsze możesz upewnić się, czy sklep x-kom jest otwarty w niedzielę.

close-icon close-icon

Jakie są godziny otwarcia x-kom podczas takich świąt jak Boże Narodzenie i Sylwester?

x-kom jest otwarty prawie każdego dnia tygodnia, w tym w niedziele handlowe. W święta państwowe, takie jak Boże Narodzenie, godziny otwarcia x-kom mogą się różnić. Sprawdź aktualne godziny otwarcia na górze tej strony lub zajrzyj na stronę internetową x-kom:

 

  • Nowy Rok (1 stycznia):
  • Wielkanoc:
  • Poniedziałek Wielkanocny:
  • Dzień Wniebowstąpienia:
  • Boże Narodzenie – pierwszy dzień świąt (25 grudnia)
  • Boże Narodzenie – drugi dzień świąt (25 grudnia)
close-icon close-icon

Jak szybko x-kom dostarcza w Białystok?

Rozumiemy, że chcesz otrzymać zamówienie x-kom już tego samego dnia. W dużych miastach jest to czasami możliwe, ale standardem jest dostawa wynosząca od 1 do dwóch dni. Niestety nie zawsze tak jest. Może to mieć różne przyczyny, związane z firmą kurierską, czasem zamówienia, ale także tym, jak zajęty jest sklep x-kom lub jak odległy jest adres dostawy. Dlatego szacowany czas dostawy może wynosić do 3-4 dni roboczych lub więcej. Zawsze odwiedzaj stronę x-kom lub wyświetl aktualną x-kom gazetka, ważną od 01-11-2023 do 30-11-2023, gdzie często wyraźnie oznaczane są sytuacje wyjątkowe.

close-icon close-icon
Pokaż wszystkie...

Promocje na Black Friday w x-kom

🖤 Promocje na Black Friday: 0
💰 Rabaty na Black Friday w x-kom: 0
🛍️ Gazetki na Black Friday: 1
Przesłanie powiodło się
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie.