Gazetki od Jula

Ostatnie aktualizacje gazetek: 14.10.2021

Jula gazetka

Ważność: 15 paź do 7 lis

Ta Jula gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 22 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Jula i zaoszczędź na zakupach w Jula.

Jula gazetka

Ważność: 7 paź do 21 paź

Ta Jula gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 4 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Jula i zaoszczędź na zakupach w Jula.

Jula gazetka

Ważność: 4 paź do 18 paź

Ta Jula gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 1 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Jula i zaoszczędź na zakupach w Jula.

Jula gazetka

Ważność: 19 lut do 4 mar

Ta Jula gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 228 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Jula i zaoszczędź na zakupach w Jula.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Jula?
33.894 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Jula?
13.952 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Jula gazetka i promocje

Jula to szwedzka sieć sklepów dla majsterkowiczów. Została założona w 1979 roku i do dzisiaj rozrosła się głównie na Szwecję, Norwegię i Polskę, gdzie funkcjonuje około 70 marketów. Koncepcja biznesowa firmy skupia się głównie na mniejszych artykułach budowlanych (z wyjątkami). W Polsce Julę można spotkać między innymi na terenie takich miast jak Warszawa, Łódź, Poznań, Wrocław.  Klienci często wracają do marketów Jula, ponieważ sklep dokłada wszelkich starań, żeby dostali oni najwyższej jakości produkty, obszerny asortyment i co najważniejsze – niskie ceny. Jula gazetka promocyjna pojawia się regularnie i obowiązuje przez 2 tygodnie. Oferty handlowe i promocje zmieniają się cały czas, dlatego warto przeglądać ulotki i katalog z produktami, żeby zawsze być na bieżąco i wykorzystywać wszystkie rabaty.

Firma jest w Polsce znana głównie jako sklep dla majsterkowiczów, który oferuje kompleksowe wyposażenie narzędziowe oraz wszystkie potrzebne akcesoria do wykonania mniejszych robót budowlanych, remontowych i nie tylko. Sklep ma w swojej ofercie takie artykuły jak: narzędzia i maszyny, tapeta, elektryka i oświetlenie, farby, odzież i artykuły BHP, a także różne przedmioty na ogród. Jula promocja specjalna lub wyprzedaż zdarza się od czasu do czasu. Dlatego zawsze przed wyjściem do sklepu warto przejrzeć gazetki promocyjne, ponieważ prawie zawsze uda się trafić na jakiś artykuł, który może się przydać. 

Strona internetowa to standardowy sklep internetowy z funkcją zakupy online. Każdy klient może dołączyć do JulaClub, który w tym markecie odpowiada za program lojalnościowy i zapewnia dodatkowe rabaty na zakupy. Aplikacja mobilna Jula jest bardzo wygodna i pozwala na realizacje zamówienia online. Twórcy postarali się o to, żeby każdy klient (bez względu na to, czy przyszedł osobiście do marketu, czy nie), zawsze został odpowiednio obsłużony. Po bardziej szczegółowe informacje jak godziny otwarcia i adres wybranych marketów należy udać się na stronę https://www.jula.pl/.