Gazetki od Neonet

Ostatnie aktualizacje gazetek: 20.01.2022

Neonet gazetka

Ważność: 20 sty do 26 sty

Ta Neonet gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 6 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Neonet i zaoszczędź na zakupach w Neonet.

Neonet gazetka

Ważność: 20 sty do 26 sty

Ta Neonet gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 6 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Neonet i zaoszczędź na zakupach w Neonet.

Neonet gazetka

Ważność: 19 sty do 22 sty

Ta Neonet gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 2 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Neonet i zaoszczędź na zakupach w Neonet.

Neonet gazetka

Ważność: 3 sty do 31 sty

Ta Neonet gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 10 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Neonet i zaoszczędź na zakupach w Neonet.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Neonet?
29.370 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Neonet?
17.097 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Neonet gazetka i promocje

Firma Neonet jest jednym z liderów sprzedaży wśród salonów z elektroniką na terenie Polski. Wszystkich salonów, rozsianych po całym kraju jest około 300, ale marka działa także prężnie w Internecie, sprawiając, że jej produkty są dostępne dla każdego Polaka. Sklepy znajdują się na terenie każdego większego miasta jak Warszawa, Kraków, czy sklepy Wrocław. Firma dostarcza produkty wszystkich największych producentów elektroniki na rynku, dlatego każdy znajdzie w jej salonach produkty RTV AGD swoich ulubionych firm. Szeroki asortyment, wysokiej jakości produkty oraz niskie ceny to główne zalety marketów należących do sieci. Neonet gazetka promocyjna jest publikowana raz na tydzień i zawiera wszystkie najważniejsze promocje, oferty handlowe i rabaty, które mogą zwrócić szczególną uwagę klientów. Jeśli zajdzie taka potrzeba, sklep wyda dodatkowy katalog lub ulotki ze specjalnymi ofertami.


Firma ma bardzo silną pozycję na polskim rynku, którą zawdzięcza przede wszystkim przystępnym promocjom. Możliwość nabycia czwartego artykułu z sekcji AGD za złotówkę to ogromna szansa dla kogoś, kto przeprowadza generalny remont mieszkania lub buduje dom. Oprócz  tego zawsze można natrafić na interesującą wyprzedaż, a Neonet promocja specjalna może obniżyć cenę wybranego przedmiotu nawet o 50%. Specjalne oferty dotyczą wszystkich kategorii. Dlatego, jeśli ktoś szuka takich przedmiotów jak laptopy, telefony, smartfony iPhone, tablety, telewizory, pralki, a nawet duże AGD jak lodówka. Wystarczy regularnie sprawdzać gazetki promocyjne, a żadna promocja nikogo nie ominie.


Strona internetowa to typowy sklep internetowy, który został zrealizowany z dbałością o każdy szczegół. Wszystko jest przejrzyste i każdy klient z pewnością odnajdzie się tam już od pierwszych chwil. Aplikacja Neonet oraz program lojalnościowy nie zostały zrealizowane, ponieważ twórcy skupili się na organizacji strony internetowej oraz licznych standardowych promocji, a także takich, których działanie opiera się o kody rabatowe. Jeśli ktoś chce poznać godziny otwarcia wybranego lokalu, należy przejść na https://www.neonet.pl/.