Gazetki od Sużyw

Ostatnie aktualizacje gazetek: 06.06.2022

Sużyw gazetka

Ważność: 6 cze do 25 cze

Ta Sużyw gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 1 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Sużyw i zaoszczędź na zakupach w Sużyw.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Sużyw?
26.954 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Sużyw?
12.713 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Sużyw gazetka i promocje

Sużyw to polska firma, która już od 1991 roku zajmuje się dystrybucją towarów dla około 1000 lokali w województwie małopolskim i śląskim. W posiadaniu firmy jest także 9 samoobsługowych sklepów spożywczo-przemysłowych. Nie jest to jedna z wielkich sieci supermarketów, ale posiadanie własnego zaplecza dystrybucyjnego to ogromny atut dla każdego marketu. Lokale można spotkać na terenie takiego miasta jak Sucha Beskidzka, czy Maków Podhalański. W większości są to średniopowierzchniowe markety, w których można wygodnie zrobić zarówno szybkie, jak i większe zakupy na cały tydzień. Wysokiej jakości produkty, niskie ceny oraz bardzo duży asortyment to najważniejsze atuty, jakimi mogą się pochwalić dyskonty należące do firmy. Sużyw gazetka promocyjna jest regularnie publikowana i dostarcza oferty i promocje z każdego działu, aby każdy, kto zdecyduje się na zakupy, znalazł coś dla siebie. Jeśli zajdzie taka potrzeba, siec publikuje dodatkowe ulotki lub katalog produktów, w którym można znaleźć dodatkowe rabaty.

Firma nadal głównie działa jako dystrybutor towarów, dlatego sklepy Sużyw znajdują się na jednym terenie i nie ma ich wiele. Znajdą się wśród nich malutkie sklepy osiedlowe, ale także większy supermarket, w którym można zrobić pełne zakupy. Sużyw Promocja, wyprzedaż czy oferta specjalna z okazji świąt – wszystko regularnie pojawia się w lokalach należących do firm. Gazetki promocyjne zawsze mocno się od siebie różnią, aby jak najwięcej artykułów mogło trafić na promocję w krótkim czasie.

Strona internetowa jest ładna i zapewnia wszystkie najważniejsze informacje dla klientów detalicznych, jak i hurtowych. Nie ma tutaj funkcji sklep internetowy lub zakupy online, ale postarano się o możliwość zakupów przez telefon z dowozem. Aplikacja mobilna nie istnieje także, ale postarano się o program lojalnościowy, do którego potrzebna jest specjalna karta. Po więcej informacji, jak adres poszczególnych sklepów, czy godziny otwarcia, warto udać się na http://www.suzyw.com.pl/.