Gazetki od DUO-TES

Ostatnie aktualizacje gazetek: 26.10.2021

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki DUO-TES?
48.685 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki DUO-TES?
12.357 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

DUO-TES gazetka i promocje

DUO-TES to polska hurtownia z artykułami spożywczymi, która działa na naszym rynku już trzecią dekadę. Firma przez cały czas się rozwija, usprawnia swoją ofertę i powiększa grono dostawców i odbiorców. Hurtownia znajduje się na terenie miasta Grodzisk Mazowiecki i rozprowadza swoje artykuły do sieci supermarketów, mniejszych sklepów oraz klientów detalicznych. Asortyment sklepu to jego największa zaleta, ponieważ zawiera wszystkie najpopularniejsze produkty spożywcze i nie tylko. Aż 7000 różnych artykułów jest dostępnych od ręki. Wysokiej jakości produkty i niskie ceny idą tutaj w parze. DUO-TES gazetka promocyjna pojawia się regularnie i dostarcza interesujące oferty handlowe, promocje i rabaty z każdego działu artykułów w hurtowni. Warto regularnie zaglądać w katalog produktów lub ulotki ze specjalnymi promocjami, żeby zawsze być na bieżąco z każdą okazją.

Hurtownia stara się utrzymywać dobre relacje ze wszystkimi najlepszymi producentami w Polsce i Europie. Supermarket nieustannie poszerza swoją ofertę o nowe artykuły, żeby jego asortyment był jak najbardziej aktualny. Dlatego wybierając się do tego sklepu, zawsze można nabyć w przystępnych cenach takie artykuły jak: słodycze, napoje, chemia gospodarcza, nabiał, i wiele więcej. Regularnie można natrafić także na specjalną wyprzedaż, która jeszcze bardziej obniża cenę wybranego produktu. Promocja DUO-TES może przybierać różną formę, dlatego zawsze warto przeglądać gazetki promocyjne – zawsze znajdzie się tam coś interesującego.

Strona internetowa jest bardzo prosta i zapewnia jedynie podstawowe informacje o funkcjonowaniu firmy. Nie ma tutaj takich funkcji jak sklep internetowy, czy zakupy online. Zamiast tego można przeglądać wszystkie gazetki i aktualne oferty oraz rabaty. Aplikacja mobilna oraz program lojalnościowy także nie zostały zrealizowane, ale biorąc pod uwagę ogrom oferty – żadne dodatkowe funkcje nie są niezbędne. Jeśli ktoś chce dowiedzieć się, jakie są godziny otwarcia hurtowni DUO-TES, powinien udać się na http://duotes.pl.