Przejrzyj najpierw gazetki Spar w aplikacji

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Spar gazetka i promocje

Spar to ogromna sieć sklepów, która liczy już ponad 13000 lokali na całym świecie. W samej Polsce można wyróżnić już ponad 200 lokali z logiem Spar. Sieci supermarketów celują raczej w lokalnych odbiorców z określonej społeczności, dlatego można je znaleźć na osiedlach w miastach, a także w mniejszych miejscowościach. Zakupy w Spar można zrobić na terenie takiego miasta jak Warszawa, Kraków, czy sklepy Łódź. Firma dba o to, aby ich sklepy były czyste i zadbane, a zakupy szybkie i przyjemne. Szeroki asortyment, niskie ceny i wysokiej jakości produkty tylko w tym pomagają. Spar gazetka promocyjna  jest wydawana regularnie i zapewnia wgląd we wszystkie aktualne oferty i promocje. Od czasu co czasu można liczyć na to, że zostaną opublikowane dodatkowe ulotki lub katalog, uzupełniający ofertę o dodatkowe rabaty.


Polityka, która przyświeca firmie to umożliwienie jak najprzyjemniejszych i szybkich zakupów, dlatego sklepy Spar charakteryzują się średnią powierzchnią i ulokowaniem w pobliżu miejsca zamieszkania większości klientów. Supermarket jest przestronny i zadbany, co sprzyja organizowaniu dodatkowych wydarzeń, jak wyprzedaż konkretnego produktu. Promocja Spar zawsze może zaskoczyć klienta. Niekiedy wyjście na zakupy po konkretne produkty kończy się z zapakowanym całym wózkiem, ponieważ oferta była zbyt kusząca. Z różnych okazji drukowane są także dodatkowe gazetki promocyjne, które uzupełniają ofertę o artykuły tematyczne lub niestandardowe. Dzięki temu każdy od czasu do czasu znajdzie tutaj coś specjalnie dla siebie.


Twórcy zadbali o to, aby strona internetowa była prosta, ładna i przyjemna. Można w łatwy sposób przechodzić po różnych sekcjach, dowiadując się wszystkich najważniejszych rzeczy o działaniu firmy i sklepów. Ciekawym pomysłem są przepisy, które można zrealizować z produktów dostępnych w sklepie. Nie ma tutaj takich funkcji jak program lojalnościowy, zakupy online lub sklep internetowy, a polska aplikacja jeszcze nie powstała. Jeśli ktoś chce się dowiedzieć więcej o wybranych sklepach i poznać ich godziny otwarcia, powinien przejść na spar.pl.

Twoje sklepy Spar

Przejrzyj najświeższe gazetki oraz promocje z Spar i nigdy nie przepłacaj. Spar ma 112 sklepów w Polsce z konkurencyjnymi, tygodniowymi promocjami. W najnowszej Spar gazetka znajdziesz promocje, które są dostępne od 28-02-2024 do 12-03-2024. W tym tygodniu dostępnych jest 0 produktów, które można kupić z rabatem, prawdopodobnie w możliwie najniższej cenie. Nie przegap takich promocji jak: Pasztetowa JBB 200g, Polski Cukier Cukier biały 1 kg i Kiełbasa! Oczywiście Spar zapewnia także wiele innych produktów, które aktualnie nie znajdują się na wyprzedaży. Możesz zamówić je na sklepie internetowym lub odebrać stacjonarnie w pobliżu. Wybierz najbliższą lokalizację w naszej „wyszukiwarce lokacji" w górnej części portalu, tuż obok opcji wyszukaj. Możesz także sprawdzić dodatkowe informacje jak godziny otwarcia Twojego sklepu w Lublin, Annopol, Bochnia lub dowolnego innego lokalu na terenie Polski, przechodząc na stronę internetową danego sklepu.

Jeśli w gazetce Spar nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, to sprawdź promocje podobnych sklepów z tej samej kategorii: Supermarkety, jak na przykład Biedronka, Lidl or Kaufland. Znajdziesz tutaj produkty, za którymi się rozglądasz i to w najniższych cenach. Oprócz korzystania z promocji na ulotce możesz zaoszczędzić pieniądze, wykorzystując kod rabatowy Spar. Sprawdź stronę internetową Spar, żeby odebrać swój.

Najczęściej zadawane pytania w związku z Spar

Jakie promocje są dostępne w tym tygodniu w sklepach Spar?

Sklep Spar dostarcza w tym tygodniu swoim klientom wiele świetnych promocji! Oferty na ten tydzień w sklepie Spar można sprawdzić w Spar gazetka z datą ważności od 28-02-2024 do 12-03-2024. Wszystkie niesamowite promocje możesz sprawdzić także w online – na sklepie internetowym lub na stronie sklepy Spar. Oto kilka interesujących okazji i rabatów: Pasztetowa JBB 200g, Polski Cukier Cukier biały 1 kg i Kiełbasa.

close-icon close-icon

Gdzie mogę znaleźć gazetki na następny tydzień dla sklepu Spar?

Najnowsze gazetki dla sklepu Spar na ten i kolejny tydzień znajdują się w tym miejscu: Spar gazetka ważność od 28-02-2024 do 12-03-2024. Sprawdź promocje na następny tydzień na Gazetki.pl!

close-icon close-icon

Skąd mam wiedzieć, czy wybrany przedmiot jest dostępny w lokalnym sklepie Spar?

To czy dany produkt jest dostępny w wybranym sklepie lub lokalnej filii, możesz sprawdzić przez Internet na stronie internetowej sklepu Spar. Twój produkt jest niedostępny? Bez obaw, przeglądając Spar gazetka ważną od 28-02-2024 do 12-03-2024, można znaleźć alternatywne promocje.

close-icon close-icon

Czyt sklep Spar jest w mojej okolicy?

Najbliższy sklep możesz wyszukać już na naszej stronie internetowej. Wystarczy, że podasz swoją lokalizację. Zaletą udostępniania lokalizacji jest to, że możemy wyświetlać listę wszystkich znajdujących się w Twojej okolicy sklepów. Po kliknięciu przycisku „Sklepy" w aplikacji mobilnej wyświetlone zostaną najbliższe sklepy Spar. Żeby dowiedzieć się, jakie filie sklepów znajdują się w Twoim otoczeniu, możesz również podać kod pocztowy na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej.

close-icon close-icon

Ile sklepów Spar znajduje się w Polsce?

Spar ma kilka oddziałów. Na stronie internetowej sklepu Spar znajdziesz wszystkie adresy lokali znajdujących się na terenie Polski. Chcesz sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższy sklep Spar w Twojej okolicy? Udostępnij swoją lokalizację w naszej aplikacji! Uwaga: Niektóre sklepy znajdujące się na naszym portalu działają wyłącznie jako sklepy internetowe.

close-icon close-icon

Czy sklep Spar jest teraz otwarty?

Sklepy Spar działają zgodnie ze standardowym harmonogramem, ale w niektórych przypadkach godziny działania mogą się nieco różnić. Niektóre lokale są otwierane wcześniej lub działają o nieregularnych porach. Żeby sprawdzić, czy najbliższy sklep Spar jest otwarty, kliknij zakładkę „Sklepy" na stronie internetowej sklepu Spar i wybierz lokal działający najbliżej Twojego miejsca. Na stronie sklepu Spar sprawdzisz także godziny otwarcia.

close-icon close-icon

Gdzie mogę sprawdzić godziny otwarcia sklepu Spar?

Aktualne godziny otwarcia sprawdzisz na stronie internetowej sklepu Spar. Godziny otwarcia można odczytać także na naszej stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej. Przejdź do zakładki „Lokalizacje" i wybierz swoją lokalizację, żeby sprawdzić, jakie są godziny otwarcia danego sklepu Spar.

close-icon close-icon

Co można zamówić przez internet ze sklepu Spar?

W sklepie Spar można zamawiać przez Internet. Sprawdź sklep internetowy, żeby sprawdzić zakres działania sklepu Spar. Sklep internetowy najczęściej zawiera czytelne kategorie, dzięki czemu można w łatwy sposób wszystko przeglądać. Aktualnie dostępne są promocje z Spar gazetka o ważności od 28-02-2024 do 12-03-2024.

close-icon close-icon

Czy oferta serwowana przez sklep Spar w Internecie jest taka sama jak w stacjonarnych oddziałach?

W większości oddziałów sklepu Spar, w sklepie stacjonarnym i internetowym powinien być dostępny ten sam asortyment. Może się to jednak różnić w zależności od lokalizacji. Odwiedź stronę internetową sklepu Spar, żeby dowiedzieć się więcej. Zainspiruj się, sprawdzając Spar gazetka z datą ważności od 28-02-2024 do 12-03-2024.


Uwaga: Niektóre sklepy działają wyłącznie w Internecie lub stacjonarnie. Upewnij się tego, sprawdzając stronę internetową sklepu Spar.

close-icon close-icon

Jeśli mam jakieś pytanie, chcę przesłać opinię lub skargę na sklep Spar, jak mogę się z wami skontaktować?

W przypadku pytania, opinii lub skargi związanej z działaniem sklepu Spar zalecamy przejść na stronę internetową sklepu Spar. W sekcji „Kontakt" znajdziesz adres e-mail, numer telefonu lub formularz kontaktowy, dzięki którym sklep Spar z pewnością pomoże rozwiązać każdą sprawę.

close-icon close-icon
Pokaż wszystkie...

Promocje Spar

🛍️ gazetki Spar: 1
🆕 Nowe promocje: 0
🏷️ Kategoria: Supermarkety
🕰️ Ostatnie aktualizacje gazetek: 26.02.2024
Przesłanie powiodło się
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie.