Gazetki od Spar

Ostatnie aktualizacje gazetek: 29.11.2021

Spar gazetka

Ważność: 1 gru do 11 gru

Ta Spar gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 2 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Spar i zaoszczędź na zakupach w Spar.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Spar?
31.306 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Spar?
28.485 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Spar gazetka i promocje

Spar to ogromna sieć sklepów, która liczy już ponad 13000 lokali na całym świecie. W samej Polsce można wyróżnić już ponad 200 lokali z logiem Spar. Sieci supermarketów celują raczej w lokalnych odbiorców z określonej społeczności, dlatego można je znaleźć na osiedlach w miastach, a także w mniejszych miejscowościach. Zakupy w Spar można zrobić na terenie takiego miasta jak Warszawa, Kraków, czy sklepy Łódź. Firma dba o to, aby ich sklepy były czyste i zadbane, a zakupy szybkie i przyjemne. Szeroki asortyment, niskie ceny i wysokiej jakości produkty tylko w tym pomagają. Spar gazetka promocyjna  jest wydawana regularnie i zapewnia wgląd we wszystkie aktualne oferty i promocje. Od czasu co czasu można liczyć na to, że zostaną opublikowane dodatkowe ulotki lub katalog, uzupełniający ofertę o dodatkowe rabaty.


Polityka, która przyświeca firmie to umożliwienie jak najprzyjemniejszych i szybkich zakupów, dlatego sklepy Spar charakteryzują się średnią powierzchnią i ulokowaniem w pobliżu miejsca zamieszkania większości klientów. Supermarket jest przestronny i zadbany, co sprzyja organizowaniu dodatkowych wydarzeń, jak wyprzedaż konkretnego produktu. Promocja Spar zawsze może zaskoczyć klienta. Niekiedy wyjście na zakupy po konkretne produkty kończy się z zapakowanym całym wózkiem, ponieważ oferta była zbyt kusząca. Z różnych okazji drukowane są także dodatkowe gazetki promocyjne, które uzupełniają ofertę o artykuły tematyczne lub niestandardowe. Dzięki temu każdy od czasu do czasu znajdzie tutaj coś specjalnie dla siebie.


Twórcy zadbali o to, aby strona internetowa była prosta, ładna i przyjemna. Można w łatwy sposób przechodzić po różnych sekcjach, dowiadując się wszystkich najważniejszych rzeczy o działaniu firmy i sklepów. Ciekawym pomysłem są przepisy, które można zrealizować z produktów dostępnych w sklepie. Nie ma tutaj takich funkcji jak program lojalnościowy, zakupy online lub sklep internetowy, a polska aplikacja jeszcze nie powstała. Jeśli ktoś chce się dowiedzieć więcej o wybranych sklepach i poznać ich godziny otwarcia, powinien przejść na spar.pl.