Gazetki od Spar

Ostatnie aktualizacje gazetek: 01.08.2022

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Spar?
23.966 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Spar gazetka i promocje

Spar to ogromna sieć sklepów, która liczy już ponad 13000 lokali na całym świecie. W samej Polsce można wyróżnić już ponad 200 lokali z logiem Spar. Sieci supermarketów celują raczej w lokalnych odbiorców z określonej społeczności, dlatego można je znaleźć na osiedlach w miastach, a także w mniejszych miejscowościach. Zakupy w Spar można zrobić na terenie takiego miasta jak Warszawa, Kraków, czy sklepy Łódź. Firma dba o to, aby ich sklepy były czyste i zadbane, a zakupy szybkie i przyjemne. Szeroki asortyment, niskie ceny i wysokiej jakości produkty tylko w tym pomagają. Spar gazetka promocyjna  jest wydawana regularnie i zapewnia wgląd we wszystkie aktualne oferty i promocje. Od czasu co czasu można liczyć na to, że zostaną opublikowane dodatkowe ulotki lub katalog, uzupełniający ofertę o dodatkowe rabaty.


Polityka, która przyświeca firmie to umożliwienie jak najprzyjemniejszych i szybkich zakupów, dlatego sklepy Spar charakteryzują się średnią powierzchnią i ulokowaniem w pobliżu miejsca zamieszkania większości klientów. Supermarket jest przestronny i zadbany, co sprzyja organizowaniu dodatkowych wydarzeń, jak wyprzedaż konkretnego produktu. Promocja Spar zawsze może zaskoczyć klienta. Niekiedy wyjście na zakupy po konkretne produkty kończy się z zapakowanym całym wózkiem, ponieważ oferta była zbyt kusząca. Z różnych okazji drukowane są także dodatkowe gazetki promocyjne, które uzupełniają ofertę o artykuły tematyczne lub niestandardowe. Dzięki temu każdy od czasu do czasu znajdzie tutaj coś specjalnie dla siebie.


Twórcy zadbali o to, aby strona internetowa była prosta, ładna i przyjemna. Można w łatwy sposób przechodzić po różnych sekcjach, dowiadując się wszystkich najważniejszych rzeczy o działaniu firmy i sklepów. Ciekawym pomysłem są przepisy, które można zrealizować z produktów dostępnych w sklepie. Nie ma tutaj takich funkcji jak program lojalnościowy, zakupy online lub sklep internetowy, a polska aplikacja jeszcze nie powstała. Jeśli ktoś chce się dowiedzieć więcej o wybranych sklepach i poznać ich godziny otwarcia, powinien przejść na spar.pl.

Twoje sklepy Spar

Przejrzyj najświeższe gazetki oraz promocje z Spar i nigdy nie przepłacaj. Spar ma 112 sklepów w Polsce z konkurencyjnymi, tygodniowymi promocjami. W najnowszej gazetka znajdziesz promocje, które są dostępne od 15-08-2022 do 21-08-2022. W tym tygodniu dostępnych jest 0 produktów, które można kupić z rabatem, prawdopodobnie w możliwie najniższej cenie. Nie przegap takich promocji jak: Tarczyński kurczak gotowany, Piątnica mleko wiejskie świeże 2,0% 1 l i Lipton yellow label herbata czarna 100 g (50 torebek)! Oczywiście Spar zapewnia także wiele innych produktów, które aktualnie nie znajdują się na wyprzedaży. Możesz zamówić je na sklepie internetowym lub odebrać stacjonarnie w pobliżu. Wybierz najbliższą lokalizację w naszej „wyszukiwarce lokacji" w górnej części portalu, tuż obok opcji wyszukaj. Możesz także sprawdzić dodatkowe informacje jak godziny otwarcia Twojego sklepu w Lublin, Annopol, Bochnia lub dowolnego innego lokalu na terenie Polski, przechodząc na stronę internetową danego sklepu.

Jeśli w gazetce Spar nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, to sprawdź promocje podobnych sklepów z tej samej kategorii: Supermarkety, jak na przykład Wafelek, Żabka or Duży Ben. Znajdziesz tutaj produkty, za którymi się rozglądasz i to w najniższych cenach. Oprócz korzystania z promocji na ulotce możesz zaoszczędzić pieniądze, wykorzystując kod rabatowy Spar. Sprawdź stronę internetową Spar, żeby odebrać swój.

Najczęściej zadawane pytania w związku z Spar

Jakie promocje są dostępne w tym tygodniu w sklepach Spar?

Sklep Spar dostarcza w tym tygodniu swoim klientom wiele świetnych promocji! Oferty na ten tydzień w sklepie Spar można sprawdzić w gazetka z datą ważności od 15-08-2022 do 21-08-2022. Wszystkie niesamowite promocje możesz sprawdzić także w online – na sklepie internetowym lub na stronie sklepy Spar. Oto kilka interesujących okazji i rabatów: Tarczyński kurczak gotowany, Piątnica mleko wiejskie świeże 2,0% 1 l i Lipton yellow label herbata czarna 100 g (50 torebek).

Gdzie mogę znaleźć gazetki na następny tydzień dla sklepu Spar?

Najnowsze gazetki dla sklepu Spar na ten i kolejny tydzień znajdują się w tym miejscu: gazetka ważność od 15-08-2022 do 21-08-2022. Sprawdź promocje na następny tydzień na Gazetki.pl!

Skąd mam wiedzieć, czy wybrany przedmiot jest dostępny w lokalnym sklepie Spar?

To czy dany produkt jest dostępny w wybranym sklepie lub lokalnej filii, możesz sprawdzić przez Internet na stronie internetowej sklepu Spar. Twój produkt jest niedostępny? Bez obaw, przeglądając gazetka ważną od 15-08-2022 do 21-08-2022, można znaleźć alternatywne promocje.

Czyt sklep Spar jest w mojej okolicy?

Najbliższy sklep możesz wyszukać już na naszej stronie internetowej. Wystarczy, że podasz swoją lokalizację. Zaletą udostępniania lokalizacji jest to, że możemy wyświetlać listę wszystkich znajdujących się w Twojej okolicy sklepów. Po kliknięciu przycisku „Sklepy" w aplikacji mobilnej wyświetlone zostaną najbliższe sklepy Spar. Żeby dowiedzieć się, jakie filie sklepów znajdują się w Twoim otoczeniu, możesz również podać kod pocztowy na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej.

Ile sklepów Spar znajduje się w Polsce?

Spar ma kilka oddziałów. Na stronie internetowej sklepu Spar znajdziesz wszystkie adresy lokali znajdujących się na terenie Polski. Chcesz sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższy sklep Spar w Twojej okolicy? Udostępnij swoją lokalizację w naszej aplikacji! Uwaga: Niektóre sklepy znajdujące się na naszym portalu działają wyłącznie jako sklepy internetowe.

Czy sklep Spar jest teraz otwarty?

Sklepy Spar działają zgodnie ze standardowym harmonogramem, ale w niektórych przypadkach godziny działania mogą się nieco różnić. Niektóre lokale są otwierane wcześniej lub działają o nieregularnych porach. Żeby sprawdzić, czy najbliższy sklep Spar jest otwarty, kliknij zakładkę „Sklepy" na stronie internetowej sklepu Spar i wybierz lokal działający najbliżej Twojego miejsca. Na stronie sklepu Spar sprawdzisz także godziny otwarcia.

Gdzie mogę sprawdzić godziny otwarcia sklepu Spar?

Aktualne godziny otwarcia sprawdzisz na stronie internetowej sklepu Spar. Godziny otwarcia można odczytać także na naszej stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej. Przejdź do zakładki „Lokalizacje" i wybierz swoją lokalizację, żeby sprawdzić, jakie są godziny otwarcia danego sklepu Spar.

Co można zamówić przez internet ze sklepu Spar?

W sklepie Spar można zamawiać przez Internet. Sprawdź sklep internetowy, żeby sprawdzić zakres działania sklepu Spar. Sklep internetowy najczęściej zawiera czytelne kategorie, dzięki czemu można w łatwy sposób wszystko przeglądać. Aktualnie dostępne są promocje z gazetka o ważności od 15-08-2022 do 21-08-2022.

Czy oferta serwowana przez sklep Spar w Internecie jest taka sama jak w stacjonarnych oddziałach?

W większości oddziałów sklepu Spar, w sklepie stacjonarnym i internetowym powinien być dostępny ten sam asortyment. Może się to jednak różnić w zależności od lokalizacji. Odwiedź stronę internetową sklepu Spar, żeby dowiedzieć się więcej. Zainspiruj się, sprawdzając gazetka z datą ważności od 15-08-2022 do 21-08-2022.


Uwaga: Niektóre sklepy działają wyłącznie w Internecie lub stacjonarnie. Upewnij się tego, sprawdzając stronę internetową sklepu Spar.

Jeśli mam jakieś pytanie, chcę przesłać opinię lub skargę na sklep Spar, jak mogę się z wami skontaktować?

W przypadku pytania, opinii lub skargi związanej z działaniem sklepu Spar zalecamy przejść na stronę internetową sklepu Spar. W sekcji „Kontakt" znajdziesz adres e-mail, numer telefonu lub formularz kontaktowy, dzięki którym sklep Spar z pewnością pomoże rozwiązać każdą sprawę.

Pokaż wszystkie...