Gazetki od Sezamek

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Sezamek?
43.259 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Sezamek gazetka i promocje

Sezamek to niewielka sieć sklepów działająca głównie w południowo-wschodniej części Polski. Nie można porównywać jej do standardowych sieci supermarketów, ponieważ firma stawia na bardziej kameralne lokale. Hasło przewodnie sklepów – „Zawsze blisko Ciebie!” – doskonale obrazuje najważniejszy cel firmy. Sklepy sezamek nie działają tak, jak wszystkie sieci supermarketów – skupiają się przede wszystkim na udostępnieniu szybkich i przyjemnych, mniejszych zakupów. Sklepów nie można spotkać na terenie żadnego większego miasta. Sieć jest rozlokowana po mniejszych miejscowościach, gdzie lepiej jest udać się do pobliskiego Sezamka, niż jechać do miasta do supermarketu. Pomimo swoich niewielkich rozmiarów, sklepy Sezamek mają szeroki asortyment, wysokiej jakości produkty oraz niskie ceny, które zmniejszają się dzięki regularnie zmieniającym się Sezamek gazetka promocyjna. Ulotki i katalog z produktami uzupełniają ofertę o dodatkowe oferty specjalne i rabaty.

Sklepy Sezamek to malutkie lokale handlowe, które cechują się niewielką powierzchnią użytkową, dlatego daleko im do miana supermarket. Mimo wszystko często można natrafić tam na przystępną wyprzedaż, a oferta na wybrany produkt może przebić to, co zapewniają konkurencyjne markety. Promocja Sezamek jest częsta i różnorodna. Twórcy dokładają wszelki starań, aby gazetki promocyjne udostępniały ofertę z każdego działu sklepu, a każdy klient znalazł coś dla siebie.

Strona internetowa dostarcza jedynie podstawowych informacji o sieci. Użytkownik może sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższy Sezamek, oraz poznać jego ofertę promocyjną. Nie ma tutaj funkcji sklep internetowy lub zakupy online a aplikacja mobilna nie pojawiła się jeszcze. Udostępniono natomiast program lojalnościowy, w którym klienci zbierają punkty, które później można wymieniać na bon pieniężny do wykorzystania w sklepie. Po więcej informacji, jak adres i godziny otwarcia sklepów warto udać się pod adres https://sezamki.pl/


Twoje sklepy Sezamek

Przejrzyj najświeższe gazetki oraz promocje z Sezamek i nigdy nie przepłacaj. Sezamek ma 200 sklepów w Polsce z konkurencyjnymi, tygodniowymi promocjami. W najnowszej gazetka znajdziesz promocje, które są dostępne od 28-11-2022 do 04-12-2022. W tym tygodniu dostępnych jest 0 produktów, które można kupić z rabatem, prawdopodobnie w możliwie najniższej cenie. Nie przegap takich promocji jak: Poszewka, Pluszak i Koc elektryczny medisana! Oczywiście Sezamek zapewnia także wiele innych produktów, które aktualnie nie znajdują się na wyprzedaży. Możesz zamówić je na sklepie internetowym lub odebrać stacjonarnie w pobliżu. Wybierz najbliższą lokalizację w naszej „wyszukiwarce lokacji" w górnej części portalu, tuż obok opcji wyszukaj. Możesz także sprawdzić dodatkowe informacje jak godziny otwarcia Twojego sklepu w Kraków, Besko, Biały Dunajec lub dowolnego innego lokalu na terenie Polski, przechodząc na stronę internetową danego sklepu.

Jeśli w gazetce Sezamek nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, to sprawdź promocje podobnych sklepów z tej samej kategorii: Supermarkety, jak na przykład Biedronka, Lidl or Kaufland. Znajdziesz tutaj produkty, za którymi się rozglądasz i to w najniższych cenach. Oprócz korzystania z promocji na ulotce możesz zaoszczędzić pieniądze, wykorzystując kod rabatowy Sezamek. Sprawdź stronę internetową Sezamek, żeby odebrać swój.

Najczęściej zadawane pytania w związku z Sezamek

Jakie promocje są dostępne w tym tygodniu w sklepach Sezamek?

Sklep Sezamek dostarcza w tym tygodniu swoim klientom wiele świetnych promocji! Oferty na ten tydzień w sklepie Sezamek można sprawdzić w gazetka z datą ważności od 28-11-2022 do 04-12-2022. Wszystkie niesamowite promocje możesz sprawdzić także w online – na sklepie internetowym lub na stronie sklepy Sezamek. Oto kilka interesujących okazji i rabatów: Poszewka, Pluszak i Koc elektryczny medisana.

Gdzie mogę znaleźć gazetki na następny tydzień dla sklepu Sezamek?

Najnowsze gazetki dla sklepu Sezamek na ten i kolejny tydzień znajdują się w tym miejscu: gazetka ważność od 28-11-2022 do 04-12-2022. Sprawdź promocje na następny tydzień na Gazetki.pl!

Skąd mam wiedzieć, czy wybrany przedmiot jest dostępny w lokalnym sklepie Sezamek?

To czy dany produkt jest dostępny w wybranym sklepie lub lokalnej filii, możesz sprawdzić przez Internet na stronie internetowej sklepu Sezamek. Twój produkt jest niedostępny? Bez obaw, przeglądając gazetka ważną od 28-11-2022 do 04-12-2022, można znaleźć alternatywne promocje.

Czyt sklep Sezamek jest w mojej okolicy?

Najbliższy sklep możesz wyszukać już na naszej stronie internetowej. Wystarczy, że podasz swoją lokalizację. Zaletą udostępniania lokalizacji jest to, że możemy wyświetlać listę wszystkich znajdujących się w Twojej okolicy sklepów. Po kliknięciu przycisku „Sklepy" w aplikacji mobilnej wyświetlone zostaną najbliższe sklepy Sezamek. Żeby dowiedzieć się, jakie filie sklepów znajdują się w Twoim otoczeniu, możesz również podać kod pocztowy na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej.

Ile sklepów Sezamek znajduje się w Polsce?

Sezamek ma kilka oddziałów. Na stronie internetowej sklepu Sezamek znajdziesz wszystkie adresy lokali znajdujących się na terenie Polski. Chcesz sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższy sklep Sezamek w Twojej okolicy? Udostępnij swoją lokalizację w naszej aplikacji! Uwaga: Niektóre sklepy znajdujące się na naszym portalu działają wyłącznie jako sklepy internetowe.

Czy sklep Sezamek jest teraz otwarty?

Sklepy Sezamek działają zgodnie ze standardowym harmonogramem, ale w niektórych przypadkach godziny działania mogą się nieco różnić. Niektóre lokale są otwierane wcześniej lub działają o nieregularnych porach. Żeby sprawdzić, czy najbliższy sklep Sezamek jest otwarty, kliknij zakładkę „Sklepy" na stronie internetowej sklepu Sezamek i wybierz lokal działający najbliżej Twojego miejsca. Na stronie sklepu Sezamek sprawdzisz także godziny otwarcia.

Gdzie mogę sprawdzić godziny otwarcia sklepu Sezamek?

Aktualne godziny otwarcia sprawdzisz na stronie internetowej sklepu Sezamek. Godziny otwarcia można odczytać także na naszej stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej. Przejdź do zakładki „Lokalizacje" i wybierz swoją lokalizację, żeby sprawdzić, jakie są godziny otwarcia danego sklepu Sezamek.

Co można zamówić przez internet ze sklepu Sezamek?

W sklepie Sezamek można zamawiać przez Internet. Sprawdź sklep internetowy, żeby sprawdzić zakres działania sklepu Sezamek. Sklep internetowy najczęściej zawiera czytelne kategorie, dzięki czemu można w łatwy sposób wszystko przeglądać. Aktualnie dostępne są promocje z gazetka o ważności od 28-11-2022 do 04-12-2022.

Czy oferta serwowana przez sklep Sezamek w Internecie jest taka sama jak w stacjonarnych oddziałach?

W większości oddziałów sklepu Sezamek, w sklepie stacjonarnym i internetowym powinien być dostępny ten sam asortyment. Może się to jednak różnić w zależności od lokalizacji. Odwiedź stronę internetową sklepu Sezamek, żeby dowiedzieć się więcej. Zainspiruj się, sprawdzając gazetka z datą ważności od 28-11-2022 do 04-12-2022.


Uwaga: Niektóre sklepy działają wyłącznie w Internecie lub stacjonarnie. Upewnij się tego, sprawdzając stronę internetową sklepu Sezamek.

Jeśli mam jakieś pytanie, chcę przesłać opinię lub skargę na sklep Sezamek, jak mogę się z wami skontaktować?

W przypadku pytania, opinii lub skargi związanej z działaniem sklepu Sezamek zalecamy przejść na stronę internetową sklepu Sezamek. W sekcji „Kontakt" znajdziesz adres e-mail, numer telefonu lub formularz kontaktowy, dzięki którym sklep Sezamek z pewnością pomoże rozwiązać każdą sprawę.

Pokaż wszystkie...

Promocje Sezamek

🛍️ gazetki Sezamek: 0
🆕 Nowe promocje: 0
🏷️ Kategoria: Supermarkety
🕰️ Ostatnie aktualizacje gazetek: 11/10/22