Gazetki od Sezamek

Ostatnie aktualizacje gazetek: 13.10.2021

Sezamek gazetka

Ważność: 18 paź do 30 paź

Ta Sezamek gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 13 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Sezamek i zaoszczędź na zakupach w Sezamek.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Sezamek?
39.040 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Sezamek?
58.056 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Sezamek gazetka i promocje

Sezamek to niewielka sieć sklepów działająca głównie w południowo-wschodniej części Polski. Nie można porównywać jej do standardowych sieci supermarketów, ponieważ firma stawia na bardziej kameralne lokale. Hasło przewodnie sklepów – „Zawsze blisko Ciebie!” – doskonale obrazuje najważniejszy cel firmy. Sklepy sezamek nie działają tak, jak wszystkie sieci supermarketów – skupiają się przede wszystkim na udostępnieniu szybkich i przyjemnych, mniejszych zakupów. Sklepów nie można spotkać na terenie żadnego większego miasta. Sieć jest rozlokowana po mniejszych miejscowościach, gdzie lepiej jest udać się do pobliskiego Sezamka, niż jechać do miasta do supermarketu. Pomimo swoich niewielkich rozmiarów, sklepy Sezamek mają szeroki asortyment, wysokiej jakości produkty oraz niskie ceny, które zmniejszają się dzięki regularnie zmieniającym się Sezamek gazetka promocyjna. Ulotki i katalog z produktami uzupełniają ofertę o dodatkowe oferty specjalne i rabaty.

Sklepy Sezamek to malutkie lokale handlowe, które cechują się niewielką powierzchnią użytkową, dlatego daleko im do miana supermarket. Mimo wszystko często można natrafić tam na przystępną wyprzedaż, a oferta na wybrany produkt może przebić to, co zapewniają konkurencyjne markety. Promocja Sezamek jest częsta i różnorodna. Twórcy dokładają wszelki starań, aby gazetki promocyjne udostępniały ofertę z każdego działu sklepu, a każdy klient znalazł coś dla siebie.

Strona internetowa dostarcza jedynie podstawowych informacji o sieci. Użytkownik może sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższy Sezamek, oraz poznać jego ofertę promocyjną. Nie ma tutaj funkcji sklep internetowy lub zakupy online a aplikacja mobilna nie pojawiła się jeszcze. Udostępniono natomiast program lojalnościowy, w którym klienci zbierają punkty, które później można wymieniać na bon pieniężny do wykorzystania w sklepie. Po więcej informacji, jak adres i godziny otwarcia sklepów warto udać się pod adres https://sezamki.pl/