Przejrzyj najpierw gazetki Sezamek w aplikacji

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Sezamek gazetka i promocje

Sezamek to niewielka sieć sklepów działająca głównie w południowo-wschodniej części Polski. Nie można porównywać jej do standardowych sieci supermarketów, ponieważ firma stawia na bardziej kameralne lokale. Hasło przewodnie sklepów – „Zawsze blisko Ciebie!” – doskonale obrazuje najważniejszy cel firmy. Sklepy sezamek nie działają tak, jak wszystkie sieci supermarketów – skupiają się przede wszystkim na udostępnieniu szybkich i przyjemnych, mniejszych zakupów. Sklepów nie można spotkać na terenie żadnego większego miasta. Sieć jest rozlokowana po mniejszych miejscowościach, gdzie lepiej jest udać się do pobliskiego Sezamka, niż jechać do miasta do supermarketu. Pomimo swoich niewielkich rozmiarów, sklepy Sezamek mają szeroki asortyment, wysokiej jakości produkty oraz niskie ceny, które zmniejszają się dzięki regularnie zmieniającym się Sezamek gazetka promocyjna. Ulotki i katalog z produktami uzupełniają ofertę o dodatkowe oferty specjalne i rabaty.

Sklepy Sezamek to malutkie lokale handlowe, które cechują się niewielką powierzchnią użytkową, dlatego daleko im do miana supermarket. Mimo wszystko często można natrafić tam na przystępną wyprzedaż, a oferta na wybrany produkt może przebić to, co zapewniają konkurencyjne markety. Promocja Sezamek jest częsta i różnorodna. Twórcy dokładają wszelki starań, aby gazetki promocyjne udostępniały ofertę z każdego działu sklepu, a każdy klient znalazł coś dla siebie.

Strona internetowa dostarcza jedynie podstawowych informacji o sieci. Użytkownik może sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższy Sezamek, oraz poznać jego ofertę promocyjną. Nie ma tutaj funkcji sklep internetowy lub zakupy online a aplikacja mobilna nie pojawiła się jeszcze. Udostępniono natomiast program lojalnościowy, w którym klienci zbierają punkty, które później można wymieniać na bon pieniężny do wykorzystania w sklepie. Po więcej informacji, jak adres i godziny otwarcia sklepów warto udać się pod adres https://sezamki.pl/


Twoje sklepy Sezamek

Przejrzyj najświeższe gazetki oraz promocje z Sezamek i nigdy nie przepłacaj. Sezamek ma 200 sklepów w Polsce z konkurencyjnymi, tygodniowymi promocjami. W najnowszej Sezamek gazetka znajdziesz promocje, które są dostępne od 01-12-2023 do 07-12-2023. W tym tygodniu dostępnych jest 0 produktów, które można kupić z rabatem, prawdopodobnie w możliwie najniższej cenie. Nie przegap takich promocji jak: Wafle roshen, Skarpety damskie to ta! i Płyn do naczyń ludwik! Oczywiście Sezamek zapewnia także wiele innych produktów, które aktualnie nie znajdują się na wyprzedaży. Możesz zamówić je na sklepie internetowym lub odebrać stacjonarnie w pobliżu. Wybierz najbliższą lokalizację w naszej „wyszukiwarce lokacji" w górnej części portalu, tuż obok opcji wyszukaj. Możesz także sprawdzić dodatkowe informacje jak godziny otwarcia Twojego sklepu w Kraków, Besko, Biały Dunajec lub dowolnego innego lokalu na terenie Polski, przechodząc na stronę internetową danego sklepu.

Jeśli w gazetce Sezamek nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, to sprawdź promocje podobnych sklepów z tej samej kategorii: Supermarkety, jak na przykład Biedronka, Lidl or Kaufland. Znajdziesz tutaj produkty, za którymi się rozglądasz i to w najniższych cenach. Oprócz korzystania z promocji na ulotce możesz zaoszczędzić pieniądze, wykorzystując kod rabatowy Sezamek. Sprawdź stronę internetową Sezamek, żeby odebrać swój.

Najczęściej zadawane pytania w związku z Sezamek

Czy jest jakiś sklep Sezamek w Nowy Sącz?

Znajdziesz tutaj sklepy Sezamek z całej Polski, a kolejne lokale są nieustannie dodawane. Szukasz sklepu Sezamek w Nowy Sącz lub w swoim otoczeniu? Zebraliśmy wszystkie sklepy Sezamek z lokalizacją w Nowy Sącz. Pozwól nam automatycznie wykryć twoją lokalizację lub sprawdzić Nowy Sącz, żeby znaleźć najbliższy sklep Sezamek. Sprawdź stronę sklepu Sezamek w swojej lokalizacji, żeby uzyskać prawidłowe informacje na temat godzin otwarcia i usług.

close-icon close-icon

Czy Sezamek w Nowy Sącz jest aktualnie otwarty?

Sklep Sezamek w Nowy Sącz ma standardowe godziny otwarcia, które od czasu do czasu mogą się zmieniać. Zapoznaj się z aktualnymi godzinami otwarcia, klikając zakładkę Nowy Sącz.

close-icon close-icon

Czy wszystkie promocje z gazetek są tak samo dostępne w sklepie Sezamek znajdującym się w Nowy Sącz?

W tym tygodniu w Twoim sklepie Sezamek w Nowy Sącz, promocje z Sezamek gazetka mają ważność od 01-12-2023 do 07-12-2023. Najlepsze promocje w Sezamek Nowy Sącz to: Wafle roshen, Skarpety damskie to ta! i Płyn do naczyń ludwik.

close-icon close-icon

Jakie są godziny otwarcia Sezamek w Nowy Sącz?

Aktualne godziny otwarcia Sezamek w Nowy Sącz, możesz łatwo znaleźć, wybierając swój oddział. Przejdź do „oddziały” i kliknij konkretną lokalizację, żeby poznać godziny otwarcia sklepu Sezamek.

close-icon close-icon

Jaka jest najbliższa lokalizacja Sezamek w Nowy Sącz?

Sezamek ma bardzo interesujące oferty, takie jak Wafle roshen, Skarpety damskie to ta! i Płyn do naczyń ludwik, więc całkowicie rozumiemy, że chcesz skorzystać z Sezamek w Nowy Sącz. Niestety nie zawsze w pobliżu znajduje się sklep Sezamek. Podaj nam swoją lokalizację, aby znaleźć najbliższy sklep Nowy Sącz.

 

Jeśli Sezamek nie znajduje się w Nowy Sącz, sprawdź podobne sklepy w kategorii Supermarkety.

close-icon close-icon

Jakie są godziny otwarcia Sezamek w Nowy Sącz?

Godziny otwarcia Sezamek w Nowy Sącz są wyświetlane na stronie konkretnego oddziału. W ten sposób zawsze możesz upewnić się, czy sklep Sezamek jest otwarty w niedzielę.

close-icon close-icon

Jakie są godziny otwarcia Sezamek podczas takich świąt jak Boże Narodzenie i Sylwester?

Sezamek jest otwarty prawie każdego dnia tygodnia, w tym w niedziele handlowe. W święta państwowe, takie jak Boże Narodzenie, godziny otwarcia Sezamek mogą się różnić. Sprawdź aktualne godziny otwarcia na górze tej strony lub zajrzyj na stronę internetową Sezamek:

 

  • Nowy Rok (1 stycznia):
  • Wielkanoc:
  • Poniedziałek Wielkanocny:
  • Dzień Wniebowstąpienia:
  • Boże Narodzenie – pierwszy dzień świąt (25 grudnia)
  • Boże Narodzenie – drugi dzień świąt (25 grudnia)
close-icon close-icon

Jak szybko Sezamek dostarcza w Nowy Sącz?

Rozumiemy, że chcesz otrzymać zamówienie Sezamek już tego samego dnia. W dużych miastach jest to czasami możliwe, ale standardem jest dostawa wynosząca od 1 do dwóch dni. Niestety nie zawsze tak jest. Może to mieć różne przyczyny, związane z firmą kurierską, czasem zamówienia, ale także tym, jak zajęty jest sklep Sezamek lub jak odległy jest adres dostawy. Dlatego szacowany czas dostawy może wynosić do 3-4 dni roboczych lub więcej. Zawsze odwiedzaj stronę Sezamek lub wyświetl aktualną Sezamek gazetka, ważną od 01-12-2023 do 07-12-2023, gdzie często wyraźnie oznaczane są sytuacje wyjątkowe.

close-icon close-icon
Pokaż wszystkie...

Promocje Sezamek

🛍️ gazetki Sezamek: 1
🆕 Nowe promocje: 0
🏷️ Kategoria: Supermarkety
🕰️ Ostatnie aktualizacje gazetek: 02.12.2023
Przesłanie powiodło się
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie.