Gazetki od Nela

Ostatnie aktualizacje gazetek: 05.10.2021

Nela gazetka

Ważność: 7 paź do 3 lis

Ta Nela gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 12 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Nela i zaoszczędź na zakupach w Nela.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Nela?
47.979 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Nela?
24.720 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Nela gazetka i promocje

Nela to polska sieć sklepów z artykułami dla domu. Firma stawia na oryginalny mniejszy asortyment dla domu, który sprawia, że życie nabiera lepszego smaku. Mogą to być piękne elementy zastawy, niewielkie AGD i inne przydatne akcesoria dla kuchni i domu. Najważniejsze jest to, żeby każdy mógł zmienić swój dom w jeszcze lepsze miejsce, które nie tylko będzie służyło do mieszkania, ale do życia. Wszystkich sklepów jest około 25 i znajdują się na terenie miasta Warszawa, Szczytno, Słupsk, czy sklepy Olsztyn. Niecodzienna oferta, obszerny asortyment, najwyższej jakości produkty oraz niskie ceny, to najważniejsze przymioty tej firmy. Widać to regularnie, kiedy wydawana jest Nela gazetka promocyjna, oferująca liczne promocje, oferty handlowe i okazje z każdej dziedziny produktów. Niekiedy można także liczyć na dodatkowe ulotki, czy katalog produktów specjalnych. Wtedy nie dość, że można wykorzystać rabaty ze standardowej oferty, to jeszcze te, ze specjalnej okazji.

Sklepy Nela celują w zaopatrzenie domu w wysokiej jakości szkło, ceramikę oraz inne praktyczne akcesoria dla domu. Dlatego wybierając się do najbliższego salonu Nela, można kupić takie produkty, jak: garnki, czajnik, patelnia, szklane naczynia, blacha do pieczenia, deska do krojenia i wiele więcej. Jeśli uda się trafić na jakąś wyprzedaż, to można zdobyć przepiękne przedmioty w naprawdę dobrych cenach. Inna promocja Nela może zawierać zniżki na produkty z każdej dziedziny. Wszystkie okazje regularnie się zmieniają, więc zawsze warto przeglądać, co mają do zaoferowania gazetki promocyjne.

Strona internetowa została zrealizowana w bardzo przyjemny, lecz minimalistyczny sposób. Włodarze stwierdzili, że wystarczy jedna strona, która będzie informowała o najnowszej gazetce, lokalizacji sklepów oraz ogólnej działalności firmy. Nie ma tutaj funkcji specjalnych jak program lojalnościowy, aplikacja, czy sklep internetowy. Jeśli jednak ktoś chce poznać godziny otwarcia najbliższych lokali, powinien udać się na: www.sklepynela.pl.