Gazetki od Tedi

Ostatnie aktualizacje gazetek: 22.12.2020

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Tedi?
26.550 osób już Cię uprzedziło

Oferty w Tedi

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Tedi gazetka i promocje

Tedi to coraz bardziej rozpoznawalna w Polsce marka z artykułami niespożywczymi. Została założona w 2004 roku i do dzisiaj na terenie Europy otworzyła 2250 sklepów w 8 krajach. Sklepy Tedi można znaleźć na terenie wielu polskich miast. Są to między innymi Warszawa, Kraków czy sklepy Wrocław. Market dostarcza swoim klientom różnorodnych produktów niespożywczych. Są to artykuły dekoracyjne, na ogród, do rękodzieła, na imprezę, do biura, drogerie, akcesoria, zabawki, a nawet zwierzęta domowe. Najwyższej jakości produkty, ogromny asortyment oraz niskie ceny, to główne zalety sklepu. Tedi gazetka promocyjna pojawia się regularnie i dostarcza różnorodne promocje i oferty handlowe ze wszystkich działów sklepu. Jeśli ktoś regularnie sprawdza gazetki promocyjne, żadna okazja mu nie ucieknie. Przy tak dużym asortymencie, ulotki, katalog z produktami zapewniający dodatkowe rabaty, zmieniają się dość często, więc jeśli ktoś szuka czegoś konkretnego, powinien uważnie sprawdzać ofertę Tedi.

Firma dopiero rozwija się w naszym kraju, ale już zyskała grono stałych fanów, którzy cenią sobie kompleksową ofertę sklepu. Wybierając się do Tedi, zawsze wychodzi się z przynajmniej kilkoma przedmiotami, które przydadzą się w życiu codziennym. Oferta Tedi nie dostarcza typowych przedmiotów dla domu jak, szafy, komoda fotel, stolik i tak dalej, ale mniejsze akcesoria i przedmioty codziennego użytku. Tedi promocja jest dostępna nieustannie – zmieniają się jedynie artykuły na niej dostępne. Wyprzedaż wybranego produktu może być doskonałą okazją na nabycie wybranego artykułu w wyjątkowo niskiej cenie. Klienci zawsze powinni trzymać rękę na pulsie, ponieważ zawsze coś jest przecenione.

Strona internetowa dostarcza wszystkich najważniejszych informacji o działaniu firmy i ich produktach. Znajduje się tutaj obszerny katalog ze wszystkimi artykułami i ich cenami. Nie ma tutaj opcji sklep internetowy, który umożliwia zakupy online, ale można dowiedzieć się, gdzie znajduje się najbliższy market, żeby udać się do niego i zrealizować zakup. Jako że firma dopiero rozwija się w Polsce, nie ma co liczyć na takie funkcje jak aplikacja mobilna lub program lojalnościowy. Jeśli ktoś chce dowiedzieć się, jakie są godziny otwarcia wybranego sklepu, powinien udać się na stronę https://www.tedi.com/pl/.