Gazetki od Flying Tiger

Ostatnie aktualizacje gazetek: 20.05.2022

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Flying Tiger?
39.551 osób już Cię uprzedziło

Oferty w Flying Tiger

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Flying Tiger gazetka i promocje

Firma, która reklamuje się jako latający tygrys, musi dostarczać niecodziennych produktów. Sklep Flying Tiger skupia się na rozprowadzaniu prostych artykułów dla domu o niecodziennym kształcie i formie. Jeśli ktoś lubi oryginalne rzeczy, z pewnością pokocha to, co zapewnia oferta Flying Tiger. W Polsce funkcjonuje kilkadziesiąt filii firmy z Kopenhagi i można je spotkać na terenie takiego miasta jak Wrocław, Poznań, czy liczne sklepy Warszawa. Oprócz niecodziennych pomysłów można liczyć także na bardzo dobre wykonanie. Wszystko to sprawia, że ogromny asortyment, wysokiej jakości produkty i niskie ceny to główne zalety sklepu. Flying Tiger gazetka promocyjna dostarcza liczne promocje i oferty handlowe. Warto także sprawdzać wszystkie aktualne gazetki promocyjne, ulotki, czy nawet katalog z nowymi produktami, żeby nikomu nie uciekły żadne rabaty.

Sklep Flying Tiger skupia się głównie na dostarczaniu mniejszych artykułów dla domu. Dlatego, jeśli ktoś szuka takich produktów, jak meble kuchenne, szafy, to ich nie znajdzie. Zamiast tego oferta Flying Tiger zawiera proste akcesoria dla ludzi, ozdoby dla domu i narzędzia kuchenne, które nadadzą smaku każdej kuchni. Firma regularnie organizuje jakieś wydarzenia jak wyprzedaż lub Flying Tiger promocja, które  sprawią, że wybrane produkty można zdobyć za zaledwie kilka złotych.

Strona internetowa została zaprojektowana z wykorzystaniem ładnego biało-czarnego stylu graficznego. Użytkownik może się tam dowiedzieć o niecodziennym podejściu do funkcjonowania firmy, jej produktach oraz wszystkie najważniejsze informacje o sklepach (godziny otwarcia i adres). Nie zdecydowano się na takie funkcje jak sklep internetowy. Program lojalnościowy, czy aplikacja mobilna. Pomimo tego, że zakupy online nie są możliwe, warto zapoznać się z ofertą tego niecodziennego sklepu, ponieważ jego oryginalność zadziwi każdego, a niecodzienne produkty sprawią, że każde miejsce, w którym będzie się je używać, nabierze nowych barw. Po więcej informacji warto udać się na https://pl.flyingtiger.com/pl-PL.