Przejrzyj najpierw gazetki Apis w aplikacji

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Apis gazetka i promocje


Łazienka jest jednym z najistotniejszych i najbardziej wymagających pod względem realizacji pomieszczeń każdego domu i mieszkania. Powinna być przytulna, wygodna w użytkowaniu i mieć to coś, co nada jej ekskluzywnego wykończenia. Wyposażenie łazienki jest wymagającym i kosztownym procesem, a Apis gazetka promocyjna pomoże wyszukać najlepsze oferty, aby móc połączyć jakość z przystępną ceną. To możliwe – wystarczy skorzystać z tego, co przygotowały salony łazienek Apis.


Firma skupia się przede wszystkim na jakości, ale także przystępności dla każdego Polaka. Dlatego zawsze można liczyć na najwyższej jakości produkty, które od czasu do czasu trafiają na promocje, zapewniając niskie ceny. Co istotne, asortyment zawsze jest zgodny z aktualnymi trendami, więc można mieć pewność, że uda się stworzyć projekt, który spełni kryteria aktualnie modnej łazienki. W osiągnięciu konsensusu pomiędzy ceną a jakością pomogą różnego rodzaju oferty promocyjne i rabaty, które regularnie pojawiają się jako katalog przecen, wyprzedaż, czy innego rodzaju broszury. Najważniejsze jest to, aby zawsze sprawdzić, co oferują gazetki na ten tydzień.


Co znajduje się w ofercie salonów Apis?


To wszystkie artykuły, które mogą się przydać w urządzaniu łazienki od zera. Wszelkiego rodzaju płytki, ceramika, podłogi, kabina prysznicowa, armatura, baterie, drzwi, technika grzewcza, wanna, meble oraz akcesoria. Apis promocja od czasu do czasu obejmuje produkty ze wszystkich kategorii, wiec zawsze można liczyć na jakieś przeceny.


Dodatkowo firma oferuje możliwość wykonania indywidualnego projektu łazienki. W ten sposób można udać się do salonu i wyjść z gotowym projektem oraz wszystkimi artykułami potrzebnymi do jego realizacji. To bardzo wygodne rozwiązanie, z którego warto skorzystać, jeśli nie ma się pojęcia o aktualnych trendach lub zwyczajnie nie wiadomo, jak zabrać się za projektowanie łazienki. Wszystko można dopasować z odpowiednimi promocjami – wystarczy sprawdzić gazetki na następny tydzień i zrealizować optymalne zamówienie, które pozwoli zaoszczędzić jak najwięcej pieniędzy.


Jak kupować w salonach Apis?


Apis to osiem salonów sprzedaży działających na terenie województwa mazowieckiego. Ze względu na charakter sprzedawanych towarów zakupy online nie są dostępne. Zainteresowany musi udać się do jednego z salonów znajdujących się na terenie takich miast jak: Siedlce, Siemiatycze, Sokołów Podlaski, Garwolin i zrealizować bezpośrednie zamówienie. Strona internetowa pełni przede wszystkim funkcję informacyjną i pozwala na sprawdzenie aktualnej oferty, godziny otwarcia poszczególnych salonów oraz pozostałe informacje o sklepie. Wszystko można sprawdzić pod adresem: https://apis.biz.pl/.

Twoje sklepy Apis

Przejrzyj najświeższe gazetki oraz promocje z Apis i nigdy nie przepłacaj. Apis ma 7 sklepów w Polsce z konkurencyjnymi, tygodniowymi promocjami. W najnowszej Apis gazetka znajdziesz promocje, które są dostępne od 01-12-2023 do 29-02-2024. W tym tygodniu dostępnych jest 0 produktów, które można kupić z rabatem, prawdopodobnie w możliwie najniższej cenie. Nie przegap takich promocji jak: Kosz, Sitko kuchenne i Dzbanek! Oczywiście Apis zapewnia także wiele innych produktów, które aktualnie nie znajdują się na wyprzedaży. Możesz zamówić je na sklepie internetowym lub odebrać stacjonarnie w pobliżu. Wybierz najbliższą lokalizację w naszej „wyszukiwarce lokacji" w górnej części portalu, tuż obok opcji wyszukaj. Możesz także sprawdzić dodatkowe informacje jak godziny otwarcia Twojego sklepu w Garwolin, Międzyrzec Podlaski, Siedlce lub dowolnego innego lokalu na terenie Polski, przechodząc na stronę internetową danego sklepu.

Jeśli w gazetce Apis nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, to sprawdź promocje podobnych sklepów z tej samej kategorii: Kuchnia i Łazienka, jak na przykład Tupperware, Tchibo or Nela. Znajdziesz tutaj produkty, za którymi się rozglądasz i to w najniższych cenach. Oprócz korzystania z promocji na ulotce możesz zaoszczędzić pieniądze, wykorzystując kod rabatowy Apis. Sprawdź stronę internetową Apis, żeby odebrać swój.

Najczęściej zadawane pytania w związku z Apis

Jakie promocje są dostępne w tym tygodniu w sklepach Apis?

Sklep Apis dostarcza w tym tygodniu swoim klientom wiele świetnych promocji! Oferty na ten tydzień w sklepie Apis można sprawdzić w Apis gazetka z datą ważności od 01-12-2023 do 29-02-2024. Wszystkie niesamowite promocje możesz sprawdzić także w online – na sklepie internetowym lub na stronie sklepy Apis. Oto kilka interesujących okazji i rabatów: Kosz, Sitko kuchenne i Dzbanek.

close-icon close-icon

Gdzie mogę znaleźć gazetki na następny tydzień dla sklepu Apis?

Najnowsze gazetki dla sklepu Apis na ten i kolejny tydzień znajdują się w tym miejscu: Apis gazetka ważność od 01-12-2023 do 29-02-2024. Sprawdź promocje na następny tydzień na Gazetki.pl!

close-icon close-icon

Skąd mam wiedzieć, czy wybrany przedmiot jest dostępny w lokalnym sklepie Apis?

To czy dany produkt jest dostępny w wybranym sklepie lub lokalnej filii, możesz sprawdzić przez Internet na stronie internetowej sklepu Apis. Twój produkt jest niedostępny? Bez obaw, przeglądając Apis gazetka ważną od 01-12-2023 do 29-02-2024, można znaleźć alternatywne promocje.

close-icon close-icon

Czyt sklep Apis jest w mojej okolicy?

Najbliższy sklep możesz wyszukać już na naszej stronie internetowej. Wystarczy, że podasz swoją lokalizację. Zaletą udostępniania lokalizacji jest to, że możemy wyświetlać listę wszystkich znajdujących się w Twojej okolicy sklepów. Po kliknięciu przycisku „Sklepy" w aplikacji mobilnej wyświetlone zostaną najbliższe sklepy Apis. Żeby dowiedzieć się, jakie filie sklepów znajdują się w Twoim otoczeniu, możesz również podać kod pocztowy na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej.

close-icon close-icon

Ile sklepów Apis znajduje się w Polsce?

Apis ma kilka oddziałów. Na stronie internetowej sklepu Apis znajdziesz wszystkie adresy lokali znajdujących się na terenie Polski. Chcesz sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższy sklep Apis w Twojej okolicy? Udostępnij swoją lokalizację w naszej aplikacji! Uwaga: Niektóre sklepy znajdujące się na naszym portalu działają wyłącznie jako sklepy internetowe.

close-icon close-icon

Czy sklep Apis jest teraz otwarty?

Sklepy Apis działają zgodnie ze standardowym harmonogramem, ale w niektórych przypadkach godziny działania mogą się nieco różnić. Niektóre lokale są otwierane wcześniej lub działają o nieregularnych porach. Żeby sprawdzić, czy najbliższy sklep Apis jest otwarty, kliknij zakładkę „Sklepy" na stronie internetowej sklepu Apis i wybierz lokal działający najbliżej Twojego miejsca. Na stronie sklepu Apis sprawdzisz także godziny otwarcia.

close-icon close-icon

Gdzie mogę sprawdzić godziny otwarcia sklepu Apis?

Aktualne godziny otwarcia sprawdzisz na stronie internetowej sklepu Apis. Godziny otwarcia można odczytać także na naszej stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej. Przejdź do zakładki „Lokalizacje" i wybierz swoją lokalizację, żeby sprawdzić, jakie są godziny otwarcia danego sklepu Apis.

close-icon close-icon

Co można zamówić przez internet ze sklepu Apis?

W sklepie Apis można zamawiać przez Internet. Sprawdź sklep internetowy, żeby sprawdzić zakres działania sklepu Apis. Sklep internetowy najczęściej zawiera czytelne kategorie, dzięki czemu można w łatwy sposób wszystko przeglądać. Aktualnie dostępne są promocje z Apis gazetka o ważności od 01-12-2023 do 29-02-2024.

close-icon close-icon

Czy oferta serwowana przez sklep Apis w Internecie jest taka sama jak w stacjonarnych oddziałach?

W większości oddziałów sklepu Apis, w sklepie stacjonarnym i internetowym powinien być dostępny ten sam asortyment. Może się to jednak różnić w zależności od lokalizacji. Odwiedź stronę internetową sklepu Apis, żeby dowiedzieć się więcej. Zainspiruj się, sprawdzając Apis gazetka z datą ważności od 01-12-2023 do 29-02-2024.


Uwaga: Niektóre sklepy działają wyłącznie w Internecie lub stacjonarnie. Upewnij się tego, sprawdzając stronę internetową sklepu Apis.

close-icon close-icon

Jeśli mam jakieś pytanie, chcę przesłać opinię lub skargę na sklep Apis, jak mogę się z wami skontaktować?

W przypadku pytania, opinii lub skargi związanej z działaniem sklepu Apis zalecamy przejść na stronę internetową sklepu Apis. W sekcji „Kontakt" znajdziesz adres e-mail, numer telefonu lub formularz kontaktowy, dzięki którym sklep Apis z pewnością pomoże rozwiązać każdą sprawę.

close-icon close-icon
Pokaż wszystkie...

Promocje Apis

🛍️ gazetki Apis: 1
🆕 Nowe promocje: 0
🏷️ Kategoria: Kuchnia i Łazienka
🕰️ Ostatnie aktualizacje gazetek: 15.12.2023
Przesłanie powiodło się
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie.