Gazetki od MOKPOL

Ostatnie aktualizacje gazetek: 05.10.2021

MOKPOL gazetka

Ważność: 4 paź do 17 paź

Ta MOKPOL gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 1 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od MOKPOL i zaoszczędź na zakupach w MOKPOL.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki MOKPOL?
46.747 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki MOKPOL?
25.196 osób już Cię uprzedziło

Popularne lokalizacje MOKPOL

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

MOKPOL gazetka i promocje

MOKPOL to niewielka sieć sklepów, która działa głównie w obrębie miasta Warszawa, po jego południowej stronie. Historia firmy sięga lat 30. XX wieku, kiedy to otworzono pierwszy sklepik na Mokotowie. Dzisiaj sklepy Warszawa to około 19 lokali średniej i dużej wielkości. Ogromne doświadczenie na rynku sprawia, że pomimo względnie niewielkiej ilości lokali, MOKPOL zapewnia bardzo szeroki asortyment, który oferuje wysokiej jakości produkty i niskie ceny. MOKPOL gazetka promocyjna jest publikowana regularnie, co dwa tygodnie zapewniając interesujące oferty handlowe i promocje z każdej półki sklepu. W przypadku, kiedy zbliża się jakieś konkretne wydarzenie, jak święto, można spodziewać się, że zostaną udostępnione dodatkowe ulotki lub nawet katalog, zawierający przystępne rabaty na popularne artykuły.

Firma cały czas się rozwija, ale nie ma co liczyć na to, że w najbliższym czasie wyjdzie ze swoimi usługami poza stolicę. Sklepy MOKPOL jeszcze przez jakiś czas będą działały wyłącznie na terenie Warszawy. Każdy supermarket został zorganizowany w taki sposób, aby zakupy były szybkie i przyjemne. W takich warunkach bardzo łatwo zorganizować wyprzedaż, która spełni oczekiwania większości klientów. Promocja MOKPOL lub oferta handlowa często bije na głowę to, co proponują konkurencyjne sieci supermarketów. Gazetki promocyjne zapewniają nieustanny dostęp do nowych, interesujących ofert.

Pomimo tego, że sieć jest względnie niewielka, postarano się o bardzo dobre zaplecze. Strona internetowa nie zapewnia takich funkcji jak sklep internetowy i zakupy online. Można za to liczyć na masę informacji o działaniu sklepu, jak jego promocje oraz wykorzystać program lojalnościowy, dzięki któremu zakupy będą jeszcze tańsze. Aplikacja mobilna MOKPOL jeszcze nie powstała, co jest oczywiste, jeśli weźmiemy pod uwagę rozmiar sieci sklepów. W przypadku, gdy ktoś chce dowiedzieć się podstawowych informacji o konkretnym lokalu, jak lokalizacja, czy godziny otwarcia, powinien udać się na www.mokpol.pl.