Gazetki od MOKPOL

MOKPOL gazetka

Ważność: 28 Nov do 11 Dec

Ta MOKPOL gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 8 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od MOKPOL i zaoszczędź na zakupach w MOKPOL.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki MOKPOL?
10.745 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki MOKPOL?
39.660 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

MOKPOL gazetka i promocje

MOKPOL to niewielka sieć sklepów, która działa głównie w obrębie miasta Warszawa, po jego południowej stronie. Historia firmy sięga lat 30. XX wieku, kiedy to otworzono pierwszy sklepik na Mokotowie. Dzisiaj sklepy Warszawa to około 19 lokali średniej i dużej wielkości. Ogromne doświadczenie na rynku sprawia, że pomimo względnie niewielkiej ilości lokali, MOKPOL zapewnia bardzo szeroki asortyment, który oferuje wysokiej jakości produkty i niskie ceny. MOKPOL gazetka promocyjna jest publikowana regularnie, co dwa tygodnie zapewniając interesujące oferty handlowe i promocje z każdej półki sklepu. W przypadku, kiedy zbliża się jakieś konkretne wydarzenie, jak święto, można spodziewać się, że zostaną udostępnione dodatkowe ulotki lub nawet katalog, zawierający przystępne rabaty na popularne artykuły.

Firma cały czas się rozwija, ale nie ma co liczyć na to, że w najbliższym czasie wyjdzie ze swoimi usługami poza stolicę. Sklepy MOKPOL jeszcze przez jakiś czas będą działały wyłącznie na terenie Warszawy. Każdy supermarket został zorganizowany w taki sposób, aby zakupy były szybkie i przyjemne. W takich warunkach bardzo łatwo zorganizować wyprzedaż, która spełni oczekiwania większości klientów. Promocja MOKPOL lub oferta handlowa często bije na głowę to, co proponują konkurencyjne sieci supermarketów. Gazetki promocyjne zapewniają nieustanny dostęp do nowych, interesujących ofert.

Pomimo tego, że sieć jest względnie niewielka, postarano się o bardzo dobre zaplecze. Strona internetowa nie zapewnia takich funkcji jak sklep internetowy i zakupy online. Można za to liczyć na masę informacji o działaniu sklepu, jak jego promocje oraz wykorzystać program lojalnościowy, dzięki któremu zakupy będą jeszcze tańsze. Aplikacja mobilna MOKPOL jeszcze nie powstała, co jest oczywiste, jeśli weźmiemy pod uwagę rozmiar sieci sklepów. W przypadku, gdy ktoś chce dowiedzieć się podstawowych informacji o konkretnym lokalu, jak lokalizacja, czy godziny otwarcia, powinien udać się na www.mokpol.pl.


Twoje sklepy MOKPOL

Przejrzyj najświeższe gazetki oraz promocje z MOKPOL i nigdy nie przepłacaj. MOKPOL ma 22 sklepów w Polsce z konkurencyjnymi, tygodniowymi promocjami. W najnowszej MOKPOL gazetka znajdziesz promocje, które są dostępne od 28-11-2022 do 11-12-2022. W tym tygodniu dostępnych jest 10 produktów, które można kupić z rabatem, prawdopodobnie w możliwie najniższej cenie. Nie przegap takich promocji jak: Nescafé classic kawa rozpuszczalna 200 g, Stovit jabłka prażone 720 g i Lody koral! Oczywiście MOKPOL zapewnia także wiele innych produktów, które aktualnie nie znajdują się na wyprzedaży. Możesz zamówić je na sklepie internetowym lub odebrać stacjonarnie w pobliżu. Wybierz najbliższą lokalizację w naszej „wyszukiwarce lokacji" w górnej części portalu, tuż obok opcji wyszukaj. Możesz także sprawdzić dodatkowe informacje jak godziny otwarcia Twojego sklepu w Warszawa, Piastów, lub dowolnego innego lokalu na terenie Polski, przechodząc na stronę internetową danego sklepu.

Jeśli w gazetce MOKPOL nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, to sprawdź promocje podobnych sklepów z tej samej kategorii: Supermarkety, jak na przykład Biedronka, Lidl or Kaufland. Znajdziesz tutaj produkty, za którymi się rozglądasz i to w najniższych cenach. Oprócz korzystania z promocji na ulotce możesz zaoszczędzić pieniądze, wykorzystując kod rabatowy MOKPOL. Sprawdź stronę internetową MOKPOL, żeby odebrać swój.

Najczęściej zadawane pytania w związku z MOKPOL

Jakie promocje są dostępne w tym tygodniu w sklepach MOKPOL?

Sklep MOKPOL dostarcza w tym tygodniu swoim klientom wiele świetnych promocji! Oferty na ten tydzień w sklepie MOKPOL można sprawdzić w MOKPOL gazetka z datą ważności od 28-11-2022 do 11-12-2022. Wszystkie niesamowite promocje możesz sprawdzić także w online – na sklepie internetowym lub na stronie sklepy MOKPOL. Oto kilka interesujących okazji i rabatów: Nescafé classic kawa rozpuszczalna 200 g, Stovit jabłka prażone 720 g i Lody koral.

Gdzie mogę znaleźć gazetki na następny tydzień dla sklepu MOKPOL?

Najnowsze gazetki dla sklepu MOKPOL na ten i kolejny tydzień znajdują się w tym miejscu: MOKPOL gazetka ważność od 28-11-2022 do 11-12-2022. Sprawdź promocje na następny tydzień na Gazetki.pl!

Skąd mam wiedzieć, czy wybrany przedmiot jest dostępny w lokalnym sklepie MOKPOL?

To czy dany produkt jest dostępny w wybranym sklepie lub lokalnej filii, możesz sprawdzić przez Internet na stronie internetowej sklepu MOKPOL. Twój produkt jest niedostępny? Bez obaw, przeglądając MOKPOL gazetka ważną od 28-11-2022 do 11-12-2022, można znaleźć alternatywne promocje.

Czyt sklep MOKPOL jest w mojej okolicy?

Najbliższy sklep możesz wyszukać już na naszej stronie internetowej. Wystarczy, że podasz swoją lokalizację. Zaletą udostępniania lokalizacji jest to, że możemy wyświetlać listę wszystkich znajdujących się w Twojej okolicy sklepów. Po kliknięciu przycisku „Sklepy" w aplikacji mobilnej wyświetlone zostaną najbliższe sklepy MOKPOL. Żeby dowiedzieć się, jakie filie sklepów znajdują się w Twoim otoczeniu, możesz również podać kod pocztowy na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej.

Ile sklepów MOKPOL znajduje się w Polsce?

MOKPOL ma kilka oddziałów. Na stronie internetowej sklepu MOKPOL znajdziesz wszystkie adresy lokali znajdujących się na terenie Polski. Chcesz sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższy sklep MOKPOL w Twojej okolicy? Udostępnij swoją lokalizację w naszej aplikacji! Uwaga: Niektóre sklepy znajdujące się na naszym portalu działają wyłącznie jako sklepy internetowe.

Czy sklep MOKPOL jest teraz otwarty?

Sklepy MOKPOL działają zgodnie ze standardowym harmonogramem, ale w niektórych przypadkach godziny działania mogą się nieco różnić. Niektóre lokale są otwierane wcześniej lub działają o nieregularnych porach. Żeby sprawdzić, czy najbliższy sklep MOKPOL jest otwarty, kliknij zakładkę „Sklepy" na stronie internetowej sklepu MOKPOL i wybierz lokal działający najbliżej Twojego miejsca. Na stronie sklepu MOKPOL sprawdzisz także godziny otwarcia.

Gdzie mogę sprawdzić godziny otwarcia sklepu MOKPOL?

Aktualne godziny otwarcia sprawdzisz na stronie internetowej sklepu MOKPOL. Godziny otwarcia można odczytać także na naszej stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej. Przejdź do zakładki „Lokalizacje" i wybierz swoją lokalizację, żeby sprawdzić, jakie są godziny otwarcia danego sklepu MOKPOL.

Co można zamówić przez internet ze sklepu MOKPOL?

W sklepie MOKPOL można zamawiać przez Internet. Sprawdź sklep internetowy, żeby sprawdzić zakres działania sklepu MOKPOL. Sklep internetowy najczęściej zawiera czytelne kategorie, dzięki czemu można w łatwy sposób wszystko przeglądać. Aktualnie dostępne są promocje z MOKPOL gazetka o ważności od 28-11-2022 do 11-12-2022.

Czy oferta serwowana przez sklep MOKPOL w Internecie jest taka sama jak w stacjonarnych oddziałach?

W większości oddziałów sklepu MOKPOL, w sklepie stacjonarnym i internetowym powinien być dostępny ten sam asortyment. Może się to jednak różnić w zależności od lokalizacji. Odwiedź stronę internetową sklepu MOKPOL, żeby dowiedzieć się więcej. Zainspiruj się, sprawdzając MOKPOL gazetka z datą ważności od 28-11-2022 do 11-12-2022.


Uwaga: Niektóre sklepy działają wyłącznie w Internecie lub stacjonarnie. Upewnij się tego, sprawdzając stronę internetową sklepu MOKPOL.

Jeśli mam jakieś pytanie, chcę przesłać opinię lub skargę na sklep MOKPOL, jak mogę się z wami skontaktować?

W przypadku pytania, opinii lub skargi związanej z działaniem sklepu MOKPOL zalecamy przejść na stronę internetową sklepu MOKPOL. W sekcji „Kontakt" znajdziesz adres e-mail, numer telefonu lub formularz kontaktowy, dzięki którym sklep MOKPOL z pewnością pomoże rozwiązać każdą sprawę.

Pokaż wszystkie...

Promocje MOKPOL

🛍️ gazetki MOKPOL: 1
🆕 Nowe promocje: 10
🏷️ Kategoria: Supermarkety
🕰️ Ostatnie aktualizacje gazetek: 11/28/22