Gazetki od Mila

Mila gazetka

Ważność: 7 gru do 13 gru

Ta Mila gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 6 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Mila i zaoszczędź na zakupach w Mila.

Mila gazetka

Ważność: 7 gru do 13 gru

Ta Mila gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 6 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Mila i zaoszczędź na zakupach w Mila.

time
Mila Jeszcze przez 5 dni

Przejrzyj najpierw gazetki Mila w aplikacji

100K+
Pobierz aplikację

Przejrzyj najpierw gazetki Mila w aplikacji

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Mila gazetka i promocje

Sklepy Mila to stosunkowo młoda sieć handlowa, która powstała w 2015 roku po odłączeniu się od grupy Polomarket. Supermarkety Mila skupiają się przede wszystkim na konkretnych rejonach kraju. Są to województwo kujawsko-pomorskie, lubuskie, wielkopolskie śląskie i mazowieckie. Dlatego lokale z logiem Mila można spotkać w na terenie takiego miasta jak Kraków, czy sklepy Łódź. Dzięki włączeniu do grupy Eurocash sklepy dołączyły do ogromnej sieci supermarketów z bardzo dużym zapleczem dystrybucyjny. W ten sposób Mila ma ogromny asortyment o wysokiej jakości, a także niskie ceny. Gazetka promocyjna Mila jest publikowana raz na tydzień, a jej oferty i promocje mogą konkurować z największymi polskimi hipermarketami. Z okazji większych lub mniejszych świąt, klienci mogą liczyć na dodatkowe katalogi z przecenionymi produktami oraz ulotki, na których znajdą się rabaty o krótszej dacie ważności.


Supermarkety Mila najczęściej nie dorównują temu, co oferują największe sieci handlowe działające w naszym kraju, ale asortyment w zupełności wystarcza, aby spełnić oczekiwania każdego klienta. Sklepy Mila zostały zorganizowane w taki sposób, aby zakupy były wygodne i szybkie. Niekiedy wystarczy jedna akcja lub promocja Mila, a interesanci tłumnie odwiedzają ten lubiany sklep. W końcu hasło przewodnie firmy to „Zakupy aż miło!”. Regularnie organizowana wyprzedaż produktów, czy gazetki promocyjne z produktami tematycznymi stanowią idealne uzupełnienie wszystkich ofert handlowych.


Strona internetowa jest miła i przyjemna dla oka. Zawiera wszystkie podstawowe informacje o firmie, jej sklepach, a także szczegółowe informacje o aktualnych promocjach i akcjach promocyjnych. Program lojalnościowy pozwala na zdobycie interesujących produktów w niższej cenie, jeśli tylko ktoś uzbiera wymaganą liczbę naklejek, a karta – „Delikarta” zmniejsza ceny popularnych produktów, dzięki czemu aplikacja mobilna nie jest potrzebna. Niestety sklep internetowy lub zakupy online nie wchodzą jeszcze w grę, ale na razie nie jest to priorytetem dla klientów marki. Jeśli ktoś chce się przekonać o innych promocjach, czy przeczytać, jakie są godziny otwarcia poszczególnych lokali, powinien przejść pod adres www.mila.pl.

Twoje sklepy Mila

Przejrzyj najświeższe gazetki oraz promocje z Mila i nigdy nie przepłacaj. Mila ma 183 sklepów w Polsce z konkurencyjnymi, tygodniowymi promocjami. W najnowszej Mila gazetka znajdziesz promocje, które są dostępne od 07-12-2023 do 13-12-2023. W tym tygodniu dostępnych jest 0 produktów, które można kupić z rabatem, prawdopodobnie w możliwie najniższej cenie. Nie przegap takich promocji jak: Wafle roshen, Skarpety damskie to ta! i Płyn do naczyń ludwik! Oczywiście Mila zapewnia także wiele innych produktów, które aktualnie nie znajdują się na wyprzedaży. Możesz zamówić je na sklepie internetowym lub odebrać stacjonarnie w pobliżu. Wybierz najbliższą lokalizację w naszej „wyszukiwarce lokacji" w górnej części portalu, tuż obok opcji wyszukaj. Możesz także sprawdzić dodatkowe informacje jak godziny otwarcia Twojego sklepu w Bydgoszcz, Kraków, Warszawa lub dowolnego innego lokalu na terenie Polski, przechodząc na stronę internetową danego sklepu.

Jeśli w gazetce Mila nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, to sprawdź promocje podobnych sklepów z tej samej kategorii: Supermarkety, jak na przykład Biedronka, Lidl or Kaufland. Znajdziesz tutaj produkty, za którymi się rozglądasz i to w najniższych cenach. Oprócz korzystania z promocji na ulotce możesz zaoszczędzić pieniądze, wykorzystując kod rabatowy Mila. Sprawdź stronę internetową Mila, żeby odebrać swój.

Najczęściej zadawane pytania w związku z Mila

Czy jest jakiś sklep Mila w Warka?

Znajdziesz tutaj sklepy Mila z całej Polski, a kolejne lokale są nieustannie dodawane. Szukasz sklepu Mila w Warka lub w swoim otoczeniu? Zebraliśmy wszystkie sklepy Mila z lokalizacją w Warka. Pozwól nam automatycznie wykryć twoją lokalizację lub sprawdzić Warka, żeby znaleźć najbliższy sklep Mila. Sprawdź stronę sklepu Mila w swojej lokalizacji, żeby uzyskać prawidłowe informacje na temat godzin otwarcia i usług.

close-icon close-icon

Czy Mila w Warka jest aktualnie otwarty?

Sklep Mila w Warka ma standardowe godziny otwarcia, które od czasu do czasu mogą się zmieniać. Zapoznaj się z aktualnymi godzinami otwarcia, klikając zakładkę Warka.

close-icon close-icon

Czy wszystkie promocje z gazetek są tak samo dostępne w sklepie Mila znajdującym się w Warka?

W tym tygodniu w Twoim sklepie Mila w Warka, promocje z Mila gazetka mają ważność od 07-12-2023 do 13-12-2023. Najlepsze promocje w Mila Warka to: Wafle roshen, Skarpety damskie to ta! i Płyn do naczyń ludwik.

close-icon close-icon

Jakie są godziny otwarcia Mila w Warka?

Aktualne godziny otwarcia Mila w Warka, możesz łatwo znaleźć, wybierając swój oddział. Przejdź do „oddziały” i kliknij konkretną lokalizację, żeby poznać godziny otwarcia sklepu Mila.

close-icon close-icon

Jaka jest najbliższa lokalizacja Mila w Warka?

Mila ma bardzo interesujące oferty, takie jak Wafle roshen, Skarpety damskie to ta! i Płyn do naczyń ludwik, więc całkowicie rozumiemy, że chcesz skorzystać z Mila w Warka. Niestety nie zawsze w pobliżu znajduje się sklep Mila. Podaj nam swoją lokalizację, aby znaleźć najbliższy sklep Warka.

 

Jeśli Mila nie znajduje się w Warka, sprawdź podobne sklepy w kategorii Supermarkety.

close-icon close-icon

Jakie są godziny otwarcia Mila w Warka?

Godziny otwarcia Mila w Warka są wyświetlane na stronie konkretnego oddziału. W ten sposób zawsze możesz upewnić się, czy sklep Mila jest otwarty w niedzielę.

close-icon close-icon

Jakie są godziny otwarcia Mila podczas takich świąt jak Boże Narodzenie i Sylwester?

Mila jest otwarty prawie każdego dnia tygodnia, w tym w niedziele handlowe. W święta państwowe, takie jak Boże Narodzenie, godziny otwarcia Mila mogą się różnić. Sprawdź aktualne godziny otwarcia na górze tej strony lub zajrzyj na stronę internetową Mila:

 

  • Nowy Rok (1 stycznia):
  • Wielkanoc:
  • Poniedziałek Wielkanocny:
  • Dzień Wniebowstąpienia:
  • Boże Narodzenie – pierwszy dzień świąt (25 grudnia)
  • Boże Narodzenie – drugi dzień świąt (25 grudnia)
close-icon close-icon

Jak szybko Mila dostarcza w Warka?

Rozumiemy, że chcesz otrzymać zamówienie Mila już tego samego dnia. W dużych miastach jest to czasami możliwe, ale standardem jest dostawa wynosząca od 1 do dwóch dni. Niestety nie zawsze tak jest. Może to mieć różne przyczyny, związane z firmą kurierską, czasem zamówienia, ale także tym, jak zajęty jest sklep Mila lub jak odległy jest adres dostawy. Dlatego szacowany czas dostawy może wynosić do 3-4 dni roboczych lub więcej. Zawsze odwiedzaj stronę Mila lub wyświetl aktualną Mila gazetka, ważną od 07-12-2023 do 13-12-2023, gdzie często wyraźnie oznaczane są sytuacje wyjątkowe.

close-icon close-icon
Pokaż wszystkie...

Promocje Mila

🛍️ gazetki Mila: 2
🆕 Nowe promocje: 0
🏷️ Kategoria: Supermarkety
🕰️ Ostatnie aktualizacje gazetek: 06.12.2023
Przesłanie powiodło się
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie.