Gazetki od Mila

Ostatnie aktualizacje gazetek: 08.12.2021

Mila gazetka

Ważność: 9 gru do 15 gru

Ta Mila gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 6 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Mila i zaoszczędź na zakupach w Mila.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Mila?
20.484 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Mila?
27.438 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Mila gazetka i promocje

Sklepy Mila to stosunkowo młoda sieć handlowa, która powstała w 2015 roku po odłączeniu się od grupy Polomarket. Supermarkety Mila skupiają się przede wszystkim na konkretnych rejonach kraju. Są to województwo kujawsko-pomorskie, lubuskie, wielkopolskie śląskie i mazowieckie. Dlatego lokale z logiem Mila można spotkać w na terenie takiego miasta jak Kraków, czy sklepy Łódź. Dzięki włączeniu do grupy Eurocash sklepy dołączyły do ogromnej sieci supermarketów z bardzo dużym zapleczem dystrybucyjny. W ten sposób Mila ma ogromny asortyment o wysokiej jakości, a także niskie ceny. Gazetka promocyjna Mila jest publikowana raz na tydzień, a jej oferty i promocje mogą konkurować z największymi polskimi hipermarketami. Z okazji większych lub mniejszych świąt, klienci mogą liczyć na dodatkowe katalogi z przecenionymi produktami oraz ulotki, na których znajdą się rabaty o krótszej dacie ważności.


Supermarkety Mila najczęściej nie dorównują temu, co oferują największe sieci handlowe działające w naszym kraju, ale asortyment w zupełności wystarcza, aby spełnić oczekiwania każdego klienta. Sklepy Mila zostały zorganizowane w taki sposób, aby zakupy były wygodne i szybkie. Niekiedy wystarczy jedna akcja lub promocja Mila, a interesanci tłumnie odwiedzają ten lubiany sklep. W końcu hasło przewodnie firmy to „Zakupy aż miło!”. Regularnie organizowana wyprzedaż produktów, czy gazetki promocyjne z produktami tematycznymi stanowią idealne uzupełnienie wszystkich ofert handlowych.


Strona internetowa jest miła i przyjemna dla oka. Zawiera wszystkie podstawowe informacje o firmie, jej sklepach, a także szczegółowe informacje o aktualnych promocjach i akcjach promocyjnych. Program lojalnościowy pozwala na zdobycie interesujących produktów w niższej cenie, jeśli tylko ktoś uzbiera wymaganą liczbę naklejek, a karta – „Delikarta” zmniejsza ceny popularnych produktów, dzięki czemu aplikacja mobilna nie jest potrzebna. Niestety sklep internetowy lub zakupy online nie wchodzą jeszcze w grę, ale na razie nie jest to priorytetem dla klientów marki. Jeśli ktoś chce się przekonać o innych promocjach, czy przeczytać, jakie są godziny otwarcia poszczególnych lokali, powinien przejść pod adres www.mila.pl.