Gazetki od Mila

Mila gazetka

Ważność: 1 Dec do 7 Dec

Ta Mila gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 5 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Mila i zaoszczędź na zakupach w Mila.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Mila?
40.721 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Mila?
51.191 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Mila gazetka i promocje

Sklepy Mila to stosunkowo młoda sieć handlowa, która powstała w 2015 roku po odłączeniu się od grupy Polomarket. Supermarkety Mila skupiają się przede wszystkim na konkretnych rejonach kraju. Są to województwo kujawsko-pomorskie, lubuskie, wielkopolskie śląskie i mazowieckie. Dlatego lokale z logiem Mila można spotkać w na terenie takiego miasta jak Kraków, czy sklepy Łódź. Dzięki włączeniu do grupy Eurocash sklepy dołączyły do ogromnej sieci supermarketów z bardzo dużym zapleczem dystrybucyjny. W ten sposób Mila ma ogromny asortyment o wysokiej jakości, a także niskie ceny. Gazetka promocyjna Mila jest publikowana raz na tydzień, a jej oferty i promocje mogą konkurować z największymi polskimi hipermarketami. Z okazji większych lub mniejszych świąt, klienci mogą liczyć na dodatkowe katalogi z przecenionymi produktami oraz ulotki, na których znajdą się rabaty o krótszej dacie ważności.


Supermarkety Mila najczęściej nie dorównują temu, co oferują największe sieci handlowe działające w naszym kraju, ale asortyment w zupełności wystarcza, aby spełnić oczekiwania każdego klienta. Sklepy Mila zostały zorganizowane w taki sposób, aby zakupy były wygodne i szybkie. Niekiedy wystarczy jedna akcja lub promocja Mila, a interesanci tłumnie odwiedzają ten lubiany sklep. W końcu hasło przewodnie firmy to „Zakupy aż miło!”. Regularnie organizowana wyprzedaż produktów, czy gazetki promocyjne z produktami tematycznymi stanowią idealne uzupełnienie wszystkich ofert handlowych.


Strona internetowa jest miła i przyjemna dla oka. Zawiera wszystkie podstawowe informacje o firmie, jej sklepach, a także szczegółowe informacje o aktualnych promocjach i akcjach promocyjnych. Program lojalnościowy pozwala na zdobycie interesujących produktów w niższej cenie, jeśli tylko ktoś uzbiera wymaganą liczbę naklejek, a karta – „Delikarta” zmniejsza ceny popularnych produktów, dzięki czemu aplikacja mobilna nie jest potrzebna. Niestety sklep internetowy lub zakupy online nie wchodzą jeszcze w grę, ale na razie nie jest to priorytetem dla klientów marki. Jeśli ktoś chce się przekonać o innych promocjach, czy przeczytać, jakie są godziny otwarcia poszczególnych lokali, powinien przejść pod adres www.mila.pl.

Twoje sklepy Mila

Przejrzyj najświeższe gazetki oraz promocje z Mila i nigdy nie przepłacaj. Mila ma 183 sklepów w Polsce z konkurencyjnymi, tygodniowymi promocjami. W najnowszej Mila gazetka znajdziesz promocje, które są dostępne od 01-12-2022 do 07-12-2022. W tym tygodniu dostępnych jest 0 produktów, które można kupić z rabatem, prawdopodobnie w możliwie najniższej cenie. Nie przegap takich promocji jak: Praliny pergale, Psi patrol - przygody w chmurach i Papier toaletowy z aloesem! Oczywiście Mila zapewnia także wiele innych produktów, które aktualnie nie znajdują się na wyprzedaży. Możesz zamówić je na sklepie internetowym lub odebrać stacjonarnie w pobliżu. Wybierz najbliższą lokalizację w naszej „wyszukiwarce lokacji" w górnej części portalu, tuż obok opcji wyszukaj. Możesz także sprawdzić dodatkowe informacje jak godziny otwarcia Twojego sklepu w Bydgoszcz, Kraków, Warszawa lub dowolnego innego lokalu na terenie Polski, przechodząc na stronę internetową danego sklepu.

Jeśli w gazetce Mila nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, to sprawdź promocje podobnych sklepów z tej samej kategorii: Supermarkety, jak na przykład Biedronka, Lidl or Kaufland. Znajdziesz tutaj produkty, za którymi się rozglądasz i to w najniższych cenach. Oprócz korzystania z promocji na ulotce możesz zaoszczędzić pieniądze, wykorzystując kod rabatowy Mila. Sprawdź stronę internetową Mila, żeby odebrać swój.

Najczęściej zadawane pytania w związku z Mila

Jakie promocje są dostępne w tym tygodniu w sklepach Mila?

Sklep Mila dostarcza w tym tygodniu swoim klientom wiele świetnych promocji! Oferty na ten tydzień w sklepie Mila można sprawdzić w Mila gazetka z datą ważności od 01-12-2022 do 07-12-2022. Wszystkie niesamowite promocje możesz sprawdzić także w online – na sklepie internetowym lub na stronie sklepy Mila. Oto kilka interesujących okazji i rabatów: Praliny pergale, Psi patrol - przygody w chmurach i Papier toaletowy z aloesem.

Gdzie mogę znaleźć gazetki na następny tydzień dla sklepu Mila?

Najnowsze gazetki dla sklepu Mila na ten i kolejny tydzień znajdują się w tym miejscu: Mila gazetka ważność od 01-12-2022 do 07-12-2022. Sprawdź promocje na następny tydzień na Gazetki.pl!

Skąd mam wiedzieć, czy wybrany przedmiot jest dostępny w lokalnym sklepie Mila?

To czy dany produkt jest dostępny w wybranym sklepie lub lokalnej filii, możesz sprawdzić przez Internet na stronie internetowej sklepu Mila. Twój produkt jest niedostępny? Bez obaw, przeglądając Mila gazetka ważną od 01-12-2022 do 07-12-2022, można znaleźć alternatywne promocje.

Czyt sklep Mila jest w mojej okolicy?

Najbliższy sklep możesz wyszukać już na naszej stronie internetowej. Wystarczy, że podasz swoją lokalizację. Zaletą udostępniania lokalizacji jest to, że możemy wyświetlać listę wszystkich znajdujących się w Twojej okolicy sklepów. Po kliknięciu przycisku „Sklepy" w aplikacji mobilnej wyświetlone zostaną najbliższe sklepy Mila. Żeby dowiedzieć się, jakie filie sklepów znajdują się w Twoim otoczeniu, możesz również podać kod pocztowy na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej.

Ile sklepów Mila znajduje się w Polsce?

Mila ma kilka oddziałów. Na stronie internetowej sklepu Mila znajdziesz wszystkie adresy lokali znajdujących się na terenie Polski. Chcesz sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższy sklep Mila w Twojej okolicy? Udostępnij swoją lokalizację w naszej aplikacji! Uwaga: Niektóre sklepy znajdujące się na naszym portalu działają wyłącznie jako sklepy internetowe.

Czy sklep Mila jest teraz otwarty?

Sklepy Mila działają zgodnie ze standardowym harmonogramem, ale w niektórych przypadkach godziny działania mogą się nieco różnić. Niektóre lokale są otwierane wcześniej lub działają o nieregularnych porach. Żeby sprawdzić, czy najbliższy sklep Mila jest otwarty, kliknij zakładkę „Sklepy" na stronie internetowej sklepu Mila i wybierz lokal działający najbliżej Twojego miejsca. Na stronie sklepu Mila sprawdzisz także godziny otwarcia.

Gdzie mogę sprawdzić godziny otwarcia sklepu Mila?

Aktualne godziny otwarcia sprawdzisz na stronie internetowej sklepu Mila. Godziny otwarcia można odczytać także na naszej stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej. Przejdź do zakładki „Lokalizacje" i wybierz swoją lokalizację, żeby sprawdzić, jakie są godziny otwarcia danego sklepu Mila.

Co można zamówić przez internet ze sklepu Mila?

W sklepie Mila można zamawiać przez Internet. Sprawdź sklep internetowy, żeby sprawdzić zakres działania sklepu Mila. Sklep internetowy najczęściej zawiera czytelne kategorie, dzięki czemu można w łatwy sposób wszystko przeglądać. Aktualnie dostępne są promocje z Mila gazetka o ważności od 01-12-2022 do 07-12-2022.

Czy oferta serwowana przez sklep Mila w Internecie jest taka sama jak w stacjonarnych oddziałach?

W większości oddziałów sklepu Mila, w sklepie stacjonarnym i internetowym powinien być dostępny ten sam asortyment. Może się to jednak różnić w zależności od lokalizacji. Odwiedź stronę internetową sklepu Mila, żeby dowiedzieć się więcej. Zainspiruj się, sprawdzając Mila gazetka z datą ważności od 01-12-2022 do 07-12-2022.


Uwaga: Niektóre sklepy działają wyłącznie w Internecie lub stacjonarnie. Upewnij się tego, sprawdzając stronę internetową sklepu Mila.

Jeśli mam jakieś pytanie, chcę przesłać opinię lub skargę na sklep Mila, jak mogę się z wami skontaktować?

W przypadku pytania, opinii lub skargi związanej z działaniem sklepu Mila zalecamy przejść na stronę internetową sklepu Mila. W sekcji „Kontakt" znajdziesz adres e-mail, numer telefonu lub formularz kontaktowy, dzięki którym sklep Mila z pewnością pomoże rozwiązać każdą sprawę.

Pokaż wszystkie...

Promocje Mila

🛍️ gazetki Mila: 1
🆕 Nowe promocje: 0
🏷️ Kategoria: Supermarkety
🕰️ Ostatnie aktualizacje gazetek: 11/28/22